Η Α΄Φάση του Πρωταθλήματος Παίδων (γεν. 1999+) θα διεξαχθεί το τριήμερο 19, 20 και 21 Απριλίου 2013 σύμφωνα με την ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΑΙΔΩΝ 2013 που αναρτήθηκε από την ΚΟΕ.
Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως ακολούθως:
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ1η αγωνιστική Παρασκευή 19/4/13
ΩΡΑ: 21:00 ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ1η αγωνιστική Παρασκευή 19/4/13
ΩΡΑ: 21:00 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 10:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΩΡΑ: 11:30 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 10:00 ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
5η αγωνιστική Κυριακή 20/4/13
ΩΡΑ: 16:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 11:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΩΡΑ: 12:30 ΝΟ ΧΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 17:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΩΡΑ: 18:30 ΝΟ ΧΙΟΥ - ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΧΙΟΥ - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΙΛΙΣΙΟ1η αγωνιστική Παρασκευή 19/4/13
ΩΡΑ: 20:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
ΩΡΑ: 21:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
2η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 12:00 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 13:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
3η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 19:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. - ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
ΩΡΑ: 20:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
4η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 10:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
ΩΡΑ: 11:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
5η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 17:00 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 1η αγωνιστική Παρασκευή 19/4/13
ΩΡΑ: 21:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ1η αγωνιστική Παρασκευή 19/4/13
ΩΡΑ: 21:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ2η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 10:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 11:00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 20:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ3η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 18:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ4η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 10:30 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΩΡΑ: 11:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ5η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 18:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ5η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 18:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ1η αγωνιστική Παρασκευή 19/4/13
ΩΡΑ: 17:00 ΠΑΟΚ - ΕΑΤΕ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ
ΩΡΑ: 18:00 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ - ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 10:00 ΕΑΤΕ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ - ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΚΟ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΠΑΟΚ - ΑΣ ΑΡΗΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 16:30 ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ - ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΑΣ ΑΡΗΣ - ΕΑΤΕ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ
ΩΡΑ: 20:30 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΠΑΟΚ
4η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 09:00 ΕΑΤΕ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ - ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΩΡΑ: 10:00 ΠΑΟΚ - ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ4η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 12:00 ΑΣ ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΟ5η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 17:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΑΟΚ
ΩΡΑ: 18:00 ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΕΑΤΕ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ1η αγωνιστική Παρασκευή 19/4/13
ΩΡΑ: 17:00 ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 10:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 17:00 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΩΡΑ: 18:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 09:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΩΡΑ: 10:00 ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 15:30 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 16:30 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΩΡΑ: 17:30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ1η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ - ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1η αγωνιστική Παρασκευή 24/5/13
ΩΡΑ: 20:00 ΟΦΗ - ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ2η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 18:30 ΑΟ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ - ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ2η αγωνιστική Σάββατο 25/5/13
ΩΡΑ: 18:00 ΟΦΗ - ΑΟ ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ3η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΑΝΙΩΝ3η αγωνιστική Κυριακή 26/5/13
ΩΡΑ: 17:00 ΟΦΗ - ΧΑΝΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ1η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 12:30 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ: 13:30 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
2η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 19:30 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 20:30 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 10:30 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 19/4/13
ΩΡΑ: 19:00 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΟΕΑ/ΝΑΒ
ΩΡΑ: 20:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 10:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 11:30 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 20/4/13
ΩΡΑ: 17:30 ΟΕΑ/ΝΑΒ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 18:30 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 10:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΟΕΑ/ΝΑΒ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 21/4/13
ΩΡΑ: 17:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 18:30 ΟΕΑ/ΝΑΒ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΠΗΓΗ: http://www.koe.org.gr
και
http://ydatosfairisigiaolous.blogspot.gr/?view=sidebar