ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΦΑΛΗΡΟΥ

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό nemesis » Παρ Δεκ 14, 2007 9:15 pm

NO FOUL έγραψε:"Αθλητής" γεννημένος το '94 και ενώ το σκόρ είναι 9-2, ρίχνει διπλή γονατιά στο στόμα του αντιπάλου με αποτέλεσμα να του σπάσει τρια δόντια (ακόμα τα ψάχνουνε στην Βουλιαγμένη).
Ο δε προπονητής αντί να "στείλει" με συνοπτικές διαδικασίες τον παίκτη του λέγεται ότι είπε "...καλύτερα τελείωσε νωρίς η τσόντα."
Σε συνέχεια ακολούθησαν ευτράπελα με τους γονείς στην κερκίδα και κανείς δεν ξέρει αν δεν ληφθούν μέτρα, που θα καταλήξει αυτή η κατάσταση με την διαφαινόμενη κόντρα των δύο σωματείων να έχει ξεφύγει προ πολλού από τα αθλητικά πλαίσια. Ολα αυτά μάλιστα στις μικρές κατηγορίες και αναρωτιέται κανείς τι θα γίνει όταν αυτά τα παιδιά φτάσουν εφήβων και νέων θα θρηνήσουμε νεκρούς? :cry: :cry:


ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΞΥΛΟ ΣΑΝ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ :!: :wink:
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό dima » Παρ Δεκ 14, 2007 9:19 pm

Iκαρε επειδη το ποστ το συγκεκριμενο το ανοιξα εγω δεν ειχα καμια διαθεση να καταδικασω 16χρονα,αλλα τις ενεργειες τους.Τωρα για τα παντελονια δεν θα σχολιασω,γιατι με κοβει η κυλοτα
:D :D :D
dima
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 28, 2007 5:47 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Παρ Δεκ 14, 2007 10:56 pm

dima έγραψε:Iκαρε επειδη το ποστ το συγκεκριμενο το ανοιξα εγω δεν ειχα καμια διαθεση να καταδικασω 16χρονα,αλλα τις ενεργειες τους.Τωρα για τα παντελονια δεν θα σχολιασω,γιατι με κοβει η κυλοτα
:D :D :D


ΧΑΧΑΧΑ γέλασα με την καρδιά μου με την παραπάνω απαντηση.

Για να παρω κ εγω μια μικρη θεση στο θεμα το παιχτακι πρεπει να τιμωρηθει παραδειγματικα απο τον συλλογο του και αφηστε τις δικαιολογιες οτι ισως ηταν η κακια η ωρα η κατι παρομοιο που υποθηκε απο φιλους παραπανω. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να συμβαινουν τετοια πραγματα εν ετη 2008 πλεον στον χωρο της πισινας. Οπως και απαραδεκτος κ ο coach της ομαδας αν οντως ειπε αυτο που γραψατε. Και αυτον πρεπει να καλεσει ο ιστορικος συλλογος οπως διαβασα και να τον παραδειγματισει γιατι με αυτο τον τροπο ρεζίλι και στα ματια του κοινου επεσε μεσω αυτου ο σύλλογος!
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό noseman » Παρ Δεκ 14, 2007 10:56 pm

ολη μερα γυρναω απο πισινα σε ομοσπονδια,και απο συλλογο σε σωματειο


Χα χα.. δουλειά δεν είχε ο διάβολος...
φαίνεται φυτιλάκια οτι ανήκεις στο target group αυτών που δεν με συμπαθούν.
μάλλον γονιός ή παράγοντας είσαι... για αθλητή δεν σε κόβω.
τέλος πάντων...

λυπαμαι αλλα δεν θα τσιμπισω να στο πω


πολύ καλά θα κάνεις. Είμαι σίγουρος οτι θα χαλαστώ άμα μάθω.
Αλήθεια σου λέω. 8)

Στο θέμα μας τώρα.
Χωρίς να σημαίνει οτι τα φαινόμενα βίας, όπως το περιστατικό το οποίο συζητάμε, είναι θεμιτά, το θέμα της βίας ή της ελεγχόμενης βίας στα αθλήματα επαφής σηκώνει μεγάλη κουβέντα.
Και μην ετοιμάζονται μερικοί να αρχίσουν την παπαρολογία. Το δυνατό παιχνίδι πρέπει να διδάσκεται στα παιδιά, όχι το αντιαθλητικό.

Πάντως, να θυμάστε οτι οι καλύτεροι παίκτες στον κόσμο, που και που, ρίξανε και καμμιά βρώμικη, αλλά κι έφαγαν κιόλας. Όχι μόνο στο πόλο αλλά σε όλα τα αθλήματα.
Απ΄τη μιά δεν πρέπει να καταλήξει το πόλο πολεμική τέχνη, αλλά και απ'την άλλη, υπερηφανευόμαστε οτι παίζουμε ένα από τα σκληρότερα αθλήματα.

cheers!
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό noseman » Παρ Δεκ 14, 2007 11:02 pm

ντίν ντάν....

δεύτερος γύρος...

Εικόνα
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Σάβ Δεκ 15, 2007 1:43 am

Σας παραθέτω την πλήρη ανακοίνωση διαμαρτυρίας του ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, όπως εστάλει στους:

ΠΡΟΕΔΡΟ ΚΟΕ, Κο Δημ. Διαθεσόπουλο
Πρόεδρο ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΓΣΣ, Κο Κων/νο Τσακίρη
ΕΠΑΥ ΚΟΕ
Ομοσπονδιακούς Προπονητές Υδατοσφαίρισης
ΣΕΠΥ, ΣΕΔΥ, Συλλόγους Α1, Α2, Β'Εθνικής Κατηγορίας

Κύριε Πρόεδρε,

Αγανακτισμένος θα ήθελα να σας ενημερώσω για τα γεγονότα που συνέβησαν κατα τη διαρκεια φιλικού αγώνα μεταξύ Παλαιού Φαλήρου- Πανιωνίου στα πλαίσια τουρνουά εφήβων στη Βουλιαγμένη την 8/12/2007.
Ο αθλητής του Πανιωνίου, ΚΟΥΚΗΣ ΛΕΟΝΤΗΣ, κατάφερε εσκεμένα σοβαρό αντιαθλητικό χτύπημα στον αθλητή μας, ΞΕΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΗ, σε νεκρό χρόνο, (πιάσιμο του κεφαλιού 'εξω από το νερό, κατέβασμα με τα 2 χέρια προς το γόνατο και ισχυρό χτύπημα στο πρόσωπο) με αποτέλεσμα να του σπάσει ένα δόντι, να του ξεκολλήσει από τα φατνία άλλα τρία και να του ραγίσει την άνω γνάθο.

Αναφέρω κατωτέρω μερικές λεπτομέριες που νομίζω θα βοηθήσουν όποιον θελήσει να βγάλει μερικά συμπεράσματα απο αυτό το όχι τυχαίο συμβάν.

Ο προπονητής της Βουλιαγμένης, κ. Πρίμπας Παναγιώτης, που εκτελούσε χρέη διαιτητή, αμέσως μετάτο συμβάν διέκοψε τον αγώνα δεχόμενος διαμαρτυρίες από τον προπονητή του Πανιωνίου, κ. ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΙΧΑΛΗ, ο οποίος του είπε: "Μα τώρα φεύγαμε κόντρα 3-2"!!!

Αρκετή ώρα μετά την διακοπή του αγώνα και φού είχε μεταφερθεί αιμόφυρτος ο αθλητής μας στο ιατρείο της πισίνας ο κ. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ είπε μπροστά σε παίκτες του Φαλήρου, στον βοηθό προπονητή της ομάδας κ. Κάσδαγλη Μάριο: "Ευτυχώς σταμάτησε η τσόντα" (Ο Πανιώνιος κέρδιζε 8-2).
Ο ίδιος προπονητής του Πανιωνίου αργότερα πήγε να υπενθυμίσει στον προπονητή μας, κ. Πασλή Κων/νο, ότι όταν διακόπηκε το παιχνίδι η ομάδα του κέρδιζε με σκορ 8-2 οπότε και ακολούθησε έντονη φραστική διαμαρτυρία του προπονητή μας με μία και μοναδική λέξη: "ΝΤΡΟΠΗ".

Θα ήθελα επίσης να ενημερώσω ότι πριν από περίπου ένα χρόνο ο έφηβος του Πανιωνίου, ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ, κατάφερε παρόμοιο χτύπημα στον αθλητή της Βουλιαγμένης, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟ ΧΑΡΗ, με αποτέλεσμα να του προκαλέσει διπλό κάταγμα κάτω γνάθου. Ο αθλητής της Βουλιαγμένης έμεινε για 6 μήνες με ειδικό σιδερένιο νάρθηκα στο πρόσωπο.

Κύριε Πρόεδρε δεν θα σας έγραφα αυτή την επιστολή εάν δεν ήμουν βέβαιος μετά την γνώση που απέκτησα κατα τη διάρκεια της έντονης και μακρόχρονης προσπάθειάς μου για την δημιουργία υποδομών οτι τα παιδιά και οι έφηβοι επηρεάζονται καθοριστικά από τους προπονητές τους είτε θετικά, είτε αρνητικά.
Ο φανατισμός πρέπει να τιθασεύεται και όχι να γίνεται αλητεία. Γιατί τότε δεν θα μπορούμε να διαμορφώσουμε καλούς αθλητές και σωστους ανθρώπους.
Γνωρίζω ότι επίσημα δεν μπορείτε να κάνετε κάτι για το ανωτέρω γεγονός αλλά λόγω της γνωστής σας αγάπης για το πόλο είμαι βέβαιος ότι θα βρείτε ένα τρόπο να βοηθήσετε στην αλλάγή της κακής νοοτροπίας των υποδομών του Πανιωνίου που εξαιτίας της κινδυνεύει να δυναμιτιστεί το οικοδόμημα των υποδομών της χώρας μας.
Με κάθε τρόπο πρέπει να σταματήσουμε την αντιαθλητική επιθετικότητα και τον επερχόμενο ρεβανσισμό.

Ο Πρόεδρος Ο Γεν. Γραμματέας
Μ. Βερύκοκος Π.Σκανδάλης
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Σάβ Δεκ 15, 2007 1:48 am

Το μόνο που έχω να πω για την ώρα είναι πως ως μέλος του ΔΣ του ΣΕΠΥ, θα φέρω το θέμα προς συζήτηση στο συμβούλιο της επόμενης συνεδρίασης.

Πιστεύω ότι ένα τέτοιο θέμα πρέπει να γίνει αντικείμενο συζήτησης και προβληματισμού, προκειμένου να παρθούν μέτρα πρόληψης για χειρότερα.

Οταν έχω νέα θα σας πληροφορήσω σχετικά.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό dima » Σάβ Δεκ 15, 2007 1:51 am

COACHFK κυκλοφορησε ανακοινωση απαντηση του ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ αν την εχεις μαθει γραψε κατι και γι'αυτην
dima
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 28, 2007 5:47 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Σάβ Δεκ 15, 2007 1:58 am

Όταν πέσει στα χέρια μου, θα την περάσω, αν και νομίζω πως ανοίγει Μαύρη τρύπα...........
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό dima » Σάβ Δεκ 15, 2007 2:08 am

Μαυρη ξε μαυρη τρυπα θα πρεπει ν' ακουστουν καποια πραγματα για να μην μας τη λενε κατι παληκαρια με παντελονια :evil:
dima
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 28, 2007 5:47 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Σάβ Δεκ 15, 2007 2:13 am

dima έγραψε:Μαυρη ξε μαυρη τρυπα θα πρεπει ν' ακουστουν καποια πραγματα για να μην μας τη λενε κατι παληκαρια με παντελονια :evil:


Συμφωνώ, μόνο που έχουμε κάποιους εδώ μέσα που λένε εύκολα πράγματα ανώνυμα και δεν ξέρω που μπορεί να οδηγήσει αυτό.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό dima » Σάβ Δεκ 15, 2007 2:24 am

Εγω σου ειπα για την απαντηση του Πανιωνιου γιτι εμενα δεν με καλυψε,αντι για μια δοση μεταμελειας κανει και μαθημα ηθικης για το πως προσλαμβανουν τους προπονητες τους που καλα κανουν και τους καλυπτουν αλλα για την ταμπακερα (δοντια του παιδιου )δεν διαβασα τιποτα.
dima
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 28, 2007 5:47 pm

Δημοσίευσηαπό Savvas h2o » Σάβ Δεκ 15, 2007 2:39 am

ρε το μιχαλάκη τέτοια τους μαθαίνει.Φαίνεται οι φάπες που έχει φάει μικρός του έχουν δημιουργήσει πρόβλημα.
Μου κάνει εντύπωση όμως που ακόμα δεν έχει πάρει θέση ο Λούδης ! :roll:
Savvas h2o
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 1:28 am

Δημοσίευσηαπό dima » Σάβ Δεκ 15, 2007 3:03 am

Για να μην παρεξηγηθω δεν πιστευω σε καμια περιπτωση οτι ο Μιχαλης τους μαθαινει τετοια επειδη εας πιτσιρικας εκανε αυτο που εκανε η συζητηση μετα περι τσοντας κ.λ.π. ειναι που μου εκανε εντυπωση.Ξαναλεω ομως ασχετα με το τι εγινε μεσα στο νερο περιμενα απο τον ΙΣΤΟΡΙΚΟ( και οχι ειρωνικα) διαφορετικη σταση.
dima
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 28, 2007 5:47 pm

Δημοσίευσηαπό giorgaras » Σάβ Δεκ 15, 2007 3:08 am

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ Ο ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΧΙΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΠΩΣ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Ο ΚΡΗΤΙΚΟΣ (ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΓΙΝΕ ΑΝΑΦΟΡΑ) ΜΟΝΟ ΞΥΛΟ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΔΙΚΝΕΙΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΤΑ ΠΑΝΕΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΚΑΙ 3 ΘΕΣΕΙΣ. ΚΑΙ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΟΤΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΙΟΙ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΜΙΛΟΥΝ Η ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ.........
giorgaras
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 03, 2007 10:45 am

Δημοσίευσηαπό giorgaras » Σάβ Δεκ 15, 2007 3:11 am

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ , ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΝΑ ΔΙΧΝΕΙ "ΙΣΤΟΡΙΚΗ" ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΕΟΣΥΣΤΑΤΗ.
giorgaras
 
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 03, 2007 10:45 am

Δημοσίευσηαπό Savvas h2o » Σάβ Δεκ 15, 2007 3:24 am

dima έγραψε:Για να μην παρεξηγηθω δεν πιστευω σε καμια περιπτωση οτι ο Μιχαλης τους μαθαινει τετοια επειδη εας πιτσιρικας εκανε αυτο που εκανε η συζητηση μετα περι τσοντας κ.λ.π. ειναι που μου εκανε εντυπωση.


Είναι τυχερός που έπεσε στον Παζλή αν ήταν κάνας άλλος ακόμα θα έτρωγε ξύλο. :mrgreen:
Savvas h2o
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 1:28 am

Δημοσίευσηαπό St » Σάβ Δεκ 15, 2007 3:39 am

fitilakias έγραψε:φιλε St.....υοφ...,

Τον κρητικο τον ανεφερα για πολυ συγκεκριμενο λογο κοπως διαβασες.
Δεν αμφισβτησα την δουλεια του,οπως παλι υποτθεται οτι διαβασες.
Για τον Γιαννουρη εγραψα οτι καλα εκανε κι εφυγε,δεν ειπα κατι για τους λογους,οπως διαβασες.

ΑΡΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ???

Και τσιμπας μονο σου??
Μαθε να διαβαζεις πρωτα κι ασε τις διαταγες για το ποιος θα μιλαει.
Πανθηρακι......αντε την ουρα σου κατω τωρα και βουρ ξανα στο πιο πανω ποστ.

Τι υοφ???ουφ λέει ο κόσμος...
Καλά αν νομίζεις οτι με αυτά που λες και με τον τρόπο που τα λες κερδίζεις κατι τι να σου πω...
Μην ζωρίζεσαι τόσο πολύ ομως..
Το οτι αναφέρεις άσχετα θέματα οπως την αποχώρηση του Γιαννουρή αλλά και το παιδομάζωμα του Κρητικού σε ενα topic που αναφέρεται σε μια πράξη ενός αθλητή του Πανιωνίου απέναντι σε έναν του Φαλήρου δίχνει την εμπάθειά σου προς τον Πανιώνιο..έπειδή είδα καλά το post σου είπες
και ο δε Κρητικος , να χει μαζεψει με στον Εθνικο ολο την elite του πολο για το το παιζει προπονηταρα με καθε πλαγιο τροπο .Δεν ειναι λιγοι εκεινοι που τον εχεουν στην μπουκα.

Άρα καλά είδα......
Και τέλος θα σε ρωτήσει ο καθένας τι θα κανει στην ομάδα του?
Όποιον θέλει θα φέρει...εσύ θα του κάνεις κουμάντο??
Οσο για το πανθηρακι που αναφέρεις η ουρά μου είναι μια χαρά όπως και η όρασή μου...
Η πλάκα είναι πως δεν ξέρεις τίποτα και όλο μιλάς...
όλο μπλαμπλαμπλαμπλα
Άβαταρ μέλους
St
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 26, 2007 2:22 pm

Δημοσίευσηαπό fitilakias » Σάβ Δεκ 15, 2007 11:20 am

St,

Το ουφ πηγαινε στο οτι μεροικοι αλλα βλεπουν κι αλλα θελουν να βλεπουν

Γραφω αυτα που ξερω( αν θες τα διασταυρωνεις,αλλα μαλλον δεν σε συμφερει)κι αυτα που πιστευω.Φυσικα δεν θελω ουτε εχω κατι να κρδισω.Πως σουρτθε???....Εσυ δηλ τι χαλβαδιαζεις απο δω μεσα???
Το πανθηρακι το ειπα για την θεση σου ,εσενα προσωπικα δεν σε ξερω.
Οσο για το ποιους θα παρεις στιν ομαδα σου ,παρε οποιους θες,αλλα με τον σωστο δρομο και οχι πισοπλατα.Εγω ΜΟΝΟ αυτο ειπα(ουτε για ξυλο ουτε για πρωταθληματα)

Savvas h2o, φανταζεσαι να χε απενατι του τον αγαπητο Καμαρη(γεια σου ρε bill)
:twisted: :twisted:
fitilakias
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 25, 2007 6:02 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Σάβ Δεκ 15, 2007 11:21 am

COACHFK έγραψε:Το μόνο που έχω να πω για την ώρα είναι πως ως μέλος του ΔΣ του ΣΕΠΥ, θα φέρω το θέμα προς συζήτηση στο συμβούλιο της επόμενης συνεδρίασης.

Πιστεύω ότι ένα τέτοιο θέμα πρέπει να γίνει αντικείμενο συζήτησης και προβληματισμού, προκειμένου να παρθούν μέτρα πρόληψης για χειρότερα.

Οταν έχω νέα θα σας πληροφορήσω σχετικά.


Ενταξει παιδια θα καθαρισει ο μεγαλος μεσα στο ΣΕΠΥ και δεν θα ξαναπαιξουν μπουνιες οι μικροι στα διαφορα τουρνουα. Προβλεπω να τους κανει και νταντα οποτε ολα θα ειναι ωραια.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες