ΠΕΡΙ ΒΙΑΙΟΠΡΑΓΙΑΣ....!

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

ΠΕΡΙ ΒΙΑΙΟΠΡΑΓΙΑΣ....!

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τρί Δεκ 18, 2007 11:36 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΡΕΜΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΚΗ, ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΣΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΦΥΛΑΚΗ ΣΤΟ ΑΛΚΑΤΡΑΖ!!! ΣΩΣΤΑ??? ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΥΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ!!!
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ... ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!
Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ???
Ο ΣΕΠΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ???
ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ! ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ!!!!!!
ΚΑΙ ΜΗ ΦΩΝΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ!!!
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Δεκ 18, 2007 11:56 am

Με συγχωρείς : γιατί φταίνε όλοι αυτοί και είναι αμέτοχος ο Πανιώνιος ; Από πού προκύπτει κάτι τέτοιο ;

Και πέρα από συλλογικές συμπάθειες : ο Κουκής έπαιξε ή δεν έπαιξε το Σαββατοκύριακο και πού ; Γιατί ΑΝ έπαιξε τότε ο Πανιώνιος είναι σα να του είπε και μπράβο.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Τρί Δεκ 18, 2007 11:59 am

Ο τίτλος του Post άλλαξε για ευνόητους λόγους... !!

Σας παρακαλώ να μην ξεφύγουμε πάλι σε χαρακτηρισμούς.....
Προσωπικά νομίζω ότι το θέμα έχει εξαντληθεί....
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τρί Δεκ 18, 2007 12:25 pm

ΜΑΛΛΟΝ ΜΙΛΑΩ ΓΑΛΛΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ. Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΕΙ ΚΑΝ. Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΣΥΛΛΟΓΟΣ. ΤΩΡΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ Η ΓΛΥΦΑΔΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ Η' ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ. ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΙΘΑΝΟ ΒΕΒΑΙΑ!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΤΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΔΕ ΘΑ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕΙ ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Re: ΠΕΡΙ ΒΙΑΙΟΠΡΑΓΙΑΣ....!

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Δεκ 18, 2007 3:51 pm

SAPIC έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΡΕΜΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΥΚΗ, ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΣΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΦΥΛΑΚΗ ΣΤΟ ΑΛΚΑΤΡΑΖ!!! ΣΩΣΤΑ??? ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΥΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ!!!
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ... ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!
Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ???
Ο ΣΕΠΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ???
ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ! ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ!!!!!!
ΚΑΙ ΜΗ ΦΩΝΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ!!!


Το ΣΕΠΥ σε χθεσινή του συνεδρίαση στην οποία ήταν παρόντα 4 μέλη του ΔΣ, αποφάσισε να συντάξει μια επιστολή την οποία και θα στείλει στους εμπλεκόμενους συλλόγους και στην ΚΟΕ, χωρίς όμως περαιτέρω δημοσίευσή της στον τύπο. Ό λόγος είναι απλά για να κρατηθούν χαμηλοί οι τόνοι και να σταματήσει το γρηγορότερο η όποια "κακή ατμόσφαιρα" σχετικά με το παρόν αλλά κυρίως για να μην δυναμιτιστεί το μέλλον των διοργανώσεων.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό PEREZ » Τρί Δεκ 18, 2007 10:06 pm

Απο την ανακοινωση του Κου Περικλη ο αθλητης του πανιωνιου μαλλον τιμωρηθηκε απο τηνομοσπονδια διοτι δεν ειναι στο καμπ προετοιμασιας , οσο για τους αθλητες που καλεσε ο Κος Περικλης τι ειχες Περικλη τι ειχα παντα
PEREZ
 
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2007 12:00 pm
Τοποθεσία: SAMOS

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Δεκ 19, 2007 12:47 am

SAPIC έγραψε:ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΟΤΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΔΕ ΘΑ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕΙ ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.


Αυτό πότε είχε γίνει και πώς διαπιστώθηκε ότι είχε αποτέλεσμα ; Π.χ. ήταν γενικευμένο το φαινόμενο συμπλοκών και τραυματισμών κάποια περίοδο και έτυχε να την πληρώσουν κάποιοι διεθνείς παραμονές αγώνων της Εθνικής ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Τετ Δεκ 19, 2007 11:50 am

ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΝΩΝΤΑ ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗ, ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑΤΙ Η Α1 ΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΗΤΑΝ ΑΡΕΝΑ ΚΑΠΟΤΕ. ΕΤΣΙ ΗΡΕΜΗΣΑΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ.
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Δεκ 19, 2007 5:35 pm

SAPIC έγραψε:ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΝΩΝΤΑ ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗ, ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑΤΙ Η Α1 ΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΗΤΑΝ ΑΡΕΝΑ ΚΑΠΟΤΕ. ΕΤΣΙ ΗΡΕΜΗΣΑΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ.



Μου φαινεται οτι εισαι στον κοσμο σου φιλε Σαπιτς. Αρενα η Α1 εγινε απο τοτε που τα χρηματα πολλαπλασιαστηκαν. Ο Σαμαρτζιδης ειχε αποκλειστει για αλλους λογους απο την Εθνικη ομαδα, το ιδιο και ο Παπαναστασιου αλλα και ο Γιαννοπουλος.
Λιγο μπερδεμενος μου φαινεσαι....
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Δεκ 19, 2007 6:32 pm

Και επιπλέον δεν είμαι τόσο μικρός ... π.χ. το Σαμαρτζίδη τον πρόλαβα στον Άρη, το δε Κυριάκο τον είδα να παίζει τουλάχιστον 12-13 χρόνια. Μπορεί και περισσότερα. Σίγουρα κάποια από αυτά δεν ήμουν στο χώρο του πόλο ακόμα αλλά κι εσύ φαντάζομαι δε γεννήθηκες ακριβώς μέσα στην πισίνα.

Και επειδή είναι η 2η φορά που με ειρωνεύεσαι - χωρίς να σου έχω δώσει αντίστοιχη αφορμή - σου προτείνω να τα πούμε στα pm και όχι να κάνουμε σαν τις Κατίνες στο κεντρικό forum (δυστυχώς βάζω και τον εαυτό μου μέσα). Μάλλον κάποια παρεξήγηση θα έχει γίνει.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Πέμ Δεκ 20, 2007 11:20 am

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ,

ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΙΡΩΝΕΥΤΩ, ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΞΥΠΝΟΣ.
ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ.
ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

SV ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΥΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ PRIVATE.
ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ!!!
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Πέμ Δεκ 20, 2007 1:28 pm

SAPIC έγραψε:ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ,

ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΙΡΩΝΕΥΤΩ, ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΞΥΠΝΟΣ.
ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ.
ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.

SV ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΥΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ PRIVATE.
ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ!!!



Λοιπον μεγαλε ετοιμασου να ερθεις στο κλαμπ το δικο μου (του πολυ χαβαλε και της πλακας), γιατι αν πας με τον ακατανομαστο και διπλο πλεον πρακτορα (ξερει αυτος), τοτε αστα καλυτερα.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm


Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες