ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΕΣ ΚΑΙ "ΑΛΛΕΣ" ΦΗΜΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2008

Ανοικτή συζήτηση για τις μετακινήσεις αθλητών - προπονητών και άλλα μεταγραφικά θέματα στον ελληνικό και διεθνές χώρο της υδατοσφαίρισης

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τρί Αύγ 05, 2008 9:30 pm

vs έγραψε:Σε σχέση με αυτά μίλησα για "ρηχά νερά", άσε που για τον Καραμπέτσο δεν ήξερα ότι είναι οριστική η συμφωνία.



...είναι...?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Αύγ 05, 2008 10:34 pm

... ξέρω γω ; Έτσι είπε ο naruto. Δεν έχω πληροφόρηση από αλλού.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό moxito » Τρί Αύγ 05, 2008 11:39 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΣΑ ΑΞΙΖΕΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΓΝΩΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΝΑΛΟΓΕΙ..ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΕΡΤΙΜΑΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ.....
Άβαταρ μέλους
moxito
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό naruto » Τετ Αύγ 06, 2008 10:29 am

Eγω ξερω σιγουρα πως εχει υπογραψει με τον Παναθηναικο...Τωρα με το δελτιο του στον Εθνικο πιθανοτατα θα παει δικαστικα..
Άβαταρ μέλους
naruto
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Παρ Αύγ 11, 2006 1:31 pm

Δημοσίευσηαπό doom » Τετ Αύγ 06, 2008 10:39 am

naruto έγραψε:Eγω ξερω σιγουρα πως εχει υπογραψει με τον Παναθηναικο...Τωρα με το δελτιο του στον Εθνικο πιθανοτατα θα παει δικαστικα..


Εμπλεκονται κι αλλοι σε αυτην περιπτωση...
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τετ Αύγ 06, 2008 11:04 am

doom έγραψε:
naruto έγραψε:Eγω ξερω σιγουρα πως εχει υπογραψει με τον Παναθηναικο...Τωρα με το δελτιο του στον Εθνικο πιθανοτατα θα παει δικαστικα..


Εμπλεκονται κι αλλοι σε αυτην περιπτωση...



...ναί ?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό peponoflouda » Τετ Αύγ 06, 2008 2:11 pm

Ο Εθνικος πηρε απο τον πανωνιο τον Σπυρου(90)
peponoflouda
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 6:44 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Τετ Αύγ 06, 2008 2:24 pm

free?
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό moxito » Τετ Αύγ 06, 2008 5:07 pm

«Δαίμονας» ο Χρονόπουλος
06 Αυγούστου 2008
Με το σκουφάκι του ΝΟΠ στο πρωτάθλημα της Α1 Εθνικής θα αγωνίζεται, από τη νέα αγωνιστική περίοδο που έρχεται, ο 21χρονος Παναγιώτης Χρονόπουλος, που πέρυσι προστάτευε τα δίχτυα της Κέρκυρας.
ΚΑΛΑ Ε!!!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ...ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΩΡΑ?Ο ΟΡΦΑΝΟΣ Ή Ο ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ? ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΡΘΕ ΤΖΑΜΠΑ ΑΦΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΟΜΑΔΑ Α1 ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΣΑΕΔ.......
Άβαταρ μέλους
moxito
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό crazy_water » Τετ Αύγ 06, 2008 5:14 pm

moxito έγραψε:«Δαίμονας» ο Χρονόπουλος
06 Αυγούστου 2008
Με το σκουφάκι του ΝΟΠ στο πρωτάθλημα της Α1 Εθνικής θα αγωνίζεται, από τη νέα αγωνιστική περίοδο που έρχεται, ο 21χρονος Παναγιώτης Χρονόπουλος, που πέρυσι προστάτευε τα δίχτυα της Κέρκυρας.
ΚΑΛΑ Ε!!!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ...ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΩΡΑ?Ο ΟΡΦΑΝΟΣ Ή Ο ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ? ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΡΘΕ ΤΖΑΜΠΑ ΑΦΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΟΜΑΔΑ Α1 ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΣΑΕΔ.......

εχω την εντυπωση πως α1 ειναιο ΝΟΠ :lol:
crazy_water
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 04, 2008 2:18 am

Δημοσίευσηαπό moxito » Τετ Αύγ 06, 2008 5:18 pm

crazy_water έγραψε:
moxito έγραψε:«Δαίμονας» ο Χρονόπουλος
06 Αυγούστου 2008
Με το σκουφάκι του ΝΟΠ στο πρωτάθλημα της Α1 Εθνικής θα αγωνίζεται, από τη νέα αγωνιστική περίοδο που έρχεται, ο 21χρονος Παναγιώτης Χρονόπουλος, που πέρυσι προστάτευε τα δίχτυα της Κέρκυρας.
ΚΑΛΑ Ε!!!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ...ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΩΡΑ?Ο ΟΡΦΑΝΟΣ Ή Ο ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ? ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΡΘΕ ΤΖΑΜΠΑ ΑΦΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΟΜΑΔΑ Α1 ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΣΑΕΔ.......

εχω την εντυπωση πως α1 ειναιο ΝΟΠ :lol:


ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΕΙΣΗΓΗΘΗΚΕ Ο ΝΟ7....ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΥΛΕΥΜΕΝΕ ΕΥΡΩ ΤΟΥΣ...
Άβαταρ μέλους
moxito
 
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 11:10 pm

Δημοσίευσηαπό dolphin » Τετ Αύγ 06, 2008 5:47 pm

Μπραβο νο7!να σε δουμε στην εφημεριδα παλι γιατι χτες δεν σε ειχε. σπουδαια μεταγραφη και μαλιστα τον πηρατε μεσα απο τα χερια της νεπ. μοχιτο γιατι δεν συμφωνησε τελικα με σας οπως ελεγε η εφημεριδα πριν δεκαπεντε μερες οτι τον θελατε;;;;
παντως ειναι καλη μεταγραφη για δευτερο τερματοφυλακα ιδιου βεληνεκους με τον λαουταρη.εισαι μεγαλος σκαουτερ νο7 η μονο για τις φοτο εισαι;;;
dolphin
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Ιουν 27, 2007 9:23 pm
Τοποθεσία: Thanassa

Δημοσίευσηαπό peponoflouda » Τετ Αύγ 06, 2008 5:51 pm

statler έγραψε:free?

Δεν ξερω θα σε γελασω..πρεπει να τον εδωσαν με ανταλλαγμα τον κοκκινακη τον βλοντακη και τον μαζη αλλα δεν ειμαι σιγουρος :lol: :lol: :lol:
peponoflouda
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 6:44 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τετ Αύγ 06, 2008 6:45 pm

dolphin έγραψε:Μπραβο νο7!να σε δουμε στην εφημεριδα παλι γιατι χτες δεν σε ειχε. σπουδαια μεταγραφη και μαλιστα τον πηρατε μεσα απο τα χερια της νεπ. μοχιτο γιατι δεν συμφωνησε τελικα με σας οπως ελεγε η εφημεριδα πριν δεκαπεντε μερες οτι τον θελατε;;;;
παντως ειναι καλη μεταγραφη για δευτερο τερματοφυλακα ιδιου βεληνεκους με τον λαουταρη.εισαι μεγαλος σκαουτερ νο7 η μονο για τις φοτο εισαι;;;



Πειράζει που είμαι μεγάλη φίρμα,πειράζει,πειράζει...?
Λοιπόν αγαπητέ μου dolphin , συνεχίζεις και βγάζεις μια εμπάθεια προς εμένα και δεν ξέρω από που πηγάζει αυτό.
Για να σε πληροφορήσω λοιπόν,πριν ολοκληρωθεί μια μεταγραφή,εκτός εμού , υπάρχει ο προπονητής και το Δ.Σ. της ομάδας.
Όσο για τις φωτογραφίες δεν μπορώ να κάνω κάτι διαφορετικό,αν σε ενοχλεί τόσο πολύ που με βλέπεις , σου ζητώ ταπεινά συγγνώμη!
Πάντως 5 post έχεις γράψει στο forum και τα 5 εναντίον μου...
Κοίταξέ το αυτό τώρα που είσαι νέος,μην το αφήσεις έτσι,θα σε καταβάλλει...
Και κάτι τελευταίο...
Καλοκαίρι είναι,ωραίος καιρός,θαλασσίτσα,τόσες κοπελίτσες δίπλα μας,βρες κάτι να ξεχαστείς,να ξεφύγεις απ'τον πόνο σου...! :shock:
Τελευταία επεξεργασία από No 7 και Τετ Αύγ 06, 2008 7:06 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τετ Αύγ 06, 2008 6:48 pm

moxito έγραψε:«Δαίμονας» ο Χρονόπουλος
06 Αυγούστου 2008
Με το σκουφάκι του ΝΟΠ στο πρωτάθλημα της Α1 Εθνικής θα αγωνίζεται, από τη νέα αγωνιστική περίοδο που έρχεται, ο 21χρονος Παναγιώτης Χρονόπουλος, που πέρυσι προστάτευε τα δίχτυα της Κέρκυρας.
ΚΑΛΑ Ε!!!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ...ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΩΡΑ?Ο ΟΡΦΑΝΟΣ Ή Ο ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ? ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΡΘΕ ΤΖΑΜΠΑ ΑΦΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΟΜΑΔΑ Α1 ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΣΑΕΔ.......



Μας έδωσε και 10000 ευρώ για να έρθει στην ομάδα...!
Βλέπεις για να έρθουν στον ΝΟΠ πληρώνουνε και δεν ρίχνουνε "χυλόπιτες"!
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Τετ Αύγ 06, 2008 6:51 pm

peponoflouda έγραψε:
statler έγραψε:free?

Δεν ξερω θα σε γελασω..πρεπει να τον εδωσαν με ανταλλαγμα τον κοκκινακη τον βλοντακη και τον μαζη αλλα δεν ειμαι σιγουρος :lol: :lol: :lol:



Αυτοί ανήκουν στην ΝΕΠ ρε φίλε...! :shock:
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό Zindan » Τετ Αύγ 06, 2008 7:09 pm

Eνω εσεις mojito εχετε παρει για δευτερο τερματοφυλακα καλυτερο..Για πες μας μας ποιος ειναι?Α ναι ξεχασα ειναι σαν τους υπολοιπους που εχετε παρει..Κανενας!Να σου πω και κατι αλλο,αφου εχετε τοσο μεγαλες βλεψεις φετος γιατι κανετε πρωτασεις στους παιχτες του Ν.Ο.Π. που οπως λες θα τους ριχνεις 5 με 6 γκολακια?Και ξερεις για ποιους σου λεω..Κολομβο,Παπαδεα,Κανελλοπουλο,και τωρα τελευταια τον Μανεση....Να σου πω και κατι αλλο εσεις στο σκαουτινκ εχετε δουλεψει πολυ και οποιον θελετε τον εχετε παρει..Ξερεις μην ξανα λεμε τα ιδια ολοι την Ευρωπη..Με κλανιες κανεις δεν βαφει αυγα...
Zindan
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τρί Απρ 22, 2008 11:51 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τετ Αύγ 06, 2008 8:52 pm

Και ρωτάω εγώ ο αφελής : τι κακό έχει ο Χρονόπουλος ;
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό naruto » Τετ Αύγ 06, 2008 9:00 pm

Ειλικρινα δε μπορω να μην μπω στον πειρασμο Zindan να αποκαλυψω οτι η Ν.Ε.Π εχει 2 τερματοφυλακες atm (=at the moment).

peponoflouda egrapse auto pou eipes!!!!

Τελος ακουσα οτι και ο Σαλπεας εκλεισε στον Παναθηναικο,αν ξερει καποιος ας επιβεβαιωσει.

Εχει ενα και μοναδικο κακο.Δεν υπερεχει σημαντικα απο τον Ορφανο που ειναι ενας γηγενης παικτης.Ετσι νομιζω τουλαχιστον.
Άβαταρ μέλους
naruto
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Παρ Αύγ 11, 2006 1:31 pm

Δημοσίευσηαπό babakida » Τετ Αύγ 06, 2008 9:06 pm

Βαφειαδης,Ψυχος ειναι κοντα σε Εθνικο και συζητανε με τον τερματοφυλακα της Κροατικης Σιμπενικ.
Τελευταία επεξεργασία από babakida και Τετ Αύγ 06, 2008 11:45 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
babakida
 
Δημοσιεύσεις: 251
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 15, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Ουγκάντα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφικά Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Majestic-12 [Bot] και 18 επισκέπτες

cron