Σχόλια περί μεταγραφών..

Ανοικτή συζήτηση για τις μετακινήσεις αθλητών - προπονητών και άλλα μεταγραφικά θέματα στον ελληνικό και διεθνές χώρο της υδατοσφαίρισης

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό sharkface » Πέμ Οκτ 11, 2007 6:02 pm

TooTall έγραψε:
COACHFK έγραψε: Σε τελικη αναλυση για τη δουλεια του Σακη δεν εχω ακουσει ουτε μια αμφισβητηση, πραγμα που δεν ισχυει για τον ΑΒ.


Ε ρε εμπαθειες!
Μιλα σταρατα και συγκεκριμενα, μην αφηνεις συνεχως υπονοουμενα, εκτος κι αν ο ΑΒ σου εχει κανει κατι, οπως απ'οτι φαινεται και αλλοι στο χωρο.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Πέμ Οκτ 11, 2007 6:08 pm

sharkface έγραψε:
COACHFK έγραψε:Παιδια, για τον Αλεκο δεν πρεπει να ξεχναμε οτι πηρε μια ομαδα απο την Β' Εθνική και την ανεβασε όχι μόνο στην Α1, αλλα την οδήγησε, αν και όχι έτοιμος και ΚΑΤΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΟΜΟΛΟΓΙΑ, μέχρι την πρωτη 6αδα, αν θυμάμαι καλά.

Από εκει και πέρα έκατσε και πιστεύω, ότι έμαθε πολλά δίπλα στον Γιαννουρή και έχει την ευκαιρία να δείξει τωρα τι εχει αποκομισει απο όλη αυτή την εμπειρια. Και την δική του και αυτή δίπλα σε έναν καταξιωμένο προπονητή.

Έχω εμπιστοσύνη στον Αλέκο (ελα Αλεκοοοοοοοοο, χαχαχαχαχα) ότι θα παρουσιάσει καλή δουλειά και θα είναι πέρα για πέρα ανταγωνιστικός. Μέχρι εκεί όμως για τι για άνοδο, όπως δείχνουν τα πράγματα δεν το βλέπω.



Ο Πανιωνιος με τον Βασσο προπονητη, για οσους δεν θυμουνται, ηρθε μεχρι τα ημιτελικα του ΛΕΝ. Απεκλεισε ατα πλει οφ τον Εθνικο, τον οποιο αφησε εκτος 4αδας. Αν δεν εσπαγε το τυμπανο του ο Αφρουδακης, μπορει να διεκδικουσε ακομα και το πρωταθλημα. Στον επαναληπτικο με την Παρτιζαν (στον ημιτελικο), επαιξε χωρις φουνταριστο (δεν ηταν ουτε ο Μονιουδης). Καλο ειναι να μην συγκρινονται ανομοια πραγματα.
Οσον αφορα την θητεια του διπλα στον Γιαννουρη, μαλλον αυτος τον μπερδεψε παρα τον βοηθησε.
Και σε τελικη, ποια ειναι ρε παιδια τα φαβορι της Α2? Περυσι οπως θυμαστε, ανεβηκε η Κερκυρα με 7 ηττες, και με 4,5 παικτες.
Εδω ο tootall δηλωσε οτι ο στοχος του ΟΥΚ φετος ειναι η εξαδα!!!


δεν ειπαμε οτι Αλεκος δεν ειναι καλος προπονητης.και δεν συγκρινουμε ανομοια πραγματα.και οι δυο προπονητες ειναι.
τωρα για τα φαβορι γνωμη μου ειναι οτι το περιστερι εχει ενα πολυ καλο συνολο και εναν καλο πλην λιγο ιδιοτροπο προπονητη.αν καταφερουν και μεινουν μαζι μεχρι το τελος μπορουν να πετυχουν κατι καλο.
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Πέμ Οκτ 11, 2007 6:26 pm

sharkface έγραψε:
TooTall έγραψε:Δεν ξερεις; Με απογοητευεις.



Μπορει εσυ να θεωρεις τον οποιοδηποτε καλο αμυντικο. Που να ξερω πως σκεφτεσαι?
Για μενα υπηρχε μονο 1 πολυ καλος αμυντικος περυσι και αυτος ηταν ο Μανθος.


εκ των πραγματων απο τους αμυντικους που εχει μια ομαδα ο ενας θα ειναι καλυτερος απο τον αλλον και θα ειναι αυτος που θα ξεκιναει 7αδα.
(Μανθος).ο αλλος θα ειναι αλλαγη του (Παυλακης).το να εχεις 2 ισαξιους αμυντικους ειναι προνομιο που το απολαμβανουν λιγες ομαδες στην Α1.τωρα κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου και αναλογα τις εκαστοτε συνθηκες μπορει να υπαρχει και αλλος ενας παιχτης που να μπορει να παιξει με καποια στοιχειωδη επιτυχια την θεση του αμυντικου.
με λιγα λογια δεν ξερω για τρεις αλλα δυο καλους αμυντικους ειχε περυσι ο Ιωνικος.
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Πέμ Οκτ 11, 2007 6:45 pm

zinwn έγραψε:εκ των πραγματων απο τους αμυντικους που εχει μια ομαδα ο ενας θα ειναι καλυτερος απο τον αλλον και θα ειναι αυτος που θα ξεκιναει 7αδα.
(Μανθος).ο αλλος θα ειναι αλλαγη του (Παυλακης).το να εχεις 2 ισαξιους αμυντικους ειναι προνομιο που το απολαμβανουν λιγες ομαδες στην Α1.τωρα κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου και αναλογα τις εκαστοτε συνθηκες μπορει να υπαρχει και αλλος ενας παιχτης που να μπορει να παιξει με καποια στοιχειωδη επιτυχια την θεση του αμυντικου.
με λιγα λογια δεν ξερω για τρεις αλλα δυο καλους αμυντικους ειχε περυσι ο Ιωνικος.

Ετσι. Ειχε και τον Τσουκα που οκ ηταν λυση αναγκης αλλα αξιοπρεπης. Φετος δεν υπαρχει ουτε αυτος.

Κοιτα sharkface το να στρουθοκαμηλιζει κανεις ειναι κακο. Για τον ΑΒ εχω ακουσει απο παιδια που περασαν απο τον Πανιωνιο ποικιλες κρισεις. Αλλα οπως εγραψα δεν τον ξερω. Αυτο που με ενοχλησε και το ξανατονιζω ειναι το να μηδενιζεται η πετυχημενη προσπαθεια του Κεχαγια για τον οποιο ξερω πολυ καλα ποσο και πως δουλεψε. Επειδη ο ΑΒ πηρε την ομαδα απο νωρις ειναι υπευθυνος για το πως στηθηκε φετος, δικες του επιλογες ειναι ολα, συνεπως οτιδηποτε λιγοτερο απο αυτα που καταφερε περσι ο Σακης θα ειναι προσωπικη αποτυχια του. Ειτε εχει παει μια αλλη ομαδα στο LEN, ειτε οχι.

ΥΓ Αυτη η ταση σου να βαφτιζεις τα παντα εμπαθεια ειναι υπεραπλουστευτικη και επικινδυνη.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Πέμ Οκτ 11, 2007 10:45 pm

TooTall έγραψε:
zinwn έγραψε:εκ των πραγματων απο τους αμυντικους που εχει μια ομαδα ο ενας θα ειναι καλυτερος απο τον αλλον και θα ειναι αυτος που θα ξεκιναει 7αδα.
(Μανθος).ο αλλος θα ειναι αλλαγη του (Παυλακης).το να εχεις 2 ισαξιους αμυντικους ειναι προνομιο που το απολαμβανουν λιγες ομαδες στην Α1.τωρα κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου και αναλογα τις εκαστοτε συνθηκες μπορει να υπαρχει και αλλος ενας παιχτης που να μπορει να παιξει με καποια στοιχειωδη επιτυχια την θεση του αμυντικου.
με λιγα λογια δεν ξερω για τρεις αλλα δυο καλους αμυντικους ειχε περυσι ο Ιωνικος.

Ετσι. Ειχε και τον Τσουκα που οκ ηταν λυση αναγκης αλλα αξιοπρεπης. Φετος δεν υπαρχει ουτε αυτος.

Κοιτα sharkface το να στρουθοκαμηλιζει κανεις ειναι κακο. Για τον ΑΒ εχω ακουσει απο παιδια που περασαν απο τον Πανιωνιο ποικιλες κρισεις. Αλλα οπως εγραψα δεν τον ξερω. Αυτο που με ενοχλησε και το ξανατονιζω ειναι το να μηδενιζεται η πετυχημενη προσπαθεια του Κεχαγια για τον οποιο ξερω πολυ καλα ποσο και πως δουλεψε. Επειδη ο ΑΒ πηρε την ομαδα απο νωρις ειναι υπευθυνος για το πως στηθηκε φετος, δικες του επιλογες ειναι ολα, συνεπως οτιδηποτε λιγοτερο απο αυτα που καταφερε περσι ο Σακης θα ειναι προσωπικη αποτυχια του. Ειτε εχει παει μια αλλη ομαδα στο LEN, ειτε οχι.

ΥΓ Αυτη η ταση σου να βαφτιζεις τα παντα εμπαθεια ειναι υπεραπλουστευτικη και επικινδυνη.



Πιστευω οτι ο Κεχαγιας ειναι καλος προπονητης, ποτε δεν ειπα το αντιθετο.
Οπως ειπες κι εσυ, κοντος ψαλμος αλληλουια. Σε 3-4 μηνες θα ξερουμε τι γινεται.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Πέμ Οκτ 11, 2007 10:49 pm

TooTall έγραψε:
zinwn έγραψε:Για τον ΑΒ εχω ακουσει απο παιδια που περασαν απο τον Πανιωνιο ποικιλες κρισεις.



Αν κραταγα οτι ειχα ακουσει για διαφορα ατομα του χωρου τοτε δεν θα μιλουσα σε κανεναν. Γενικα, αυτοι που ειναι δυσαρεστημενοι, οταν πανε σε μια μικροτερου βεληνεκους ομαδα, για να δικαιολογησουν την κινηση αυτη, τα ριχνουν στον προηγουμενο προπονητη η στην διοικηση.
Αν οι φιλοι σου ειναι τετοιοι, λογικο μου ακουγεται.
Καλο ειναι να μαθαινουμε διαφορα κυττωντας και την αλλη πλευρα.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Οκτ 11, 2007 11:48 pm

TooTall έγραψε:
COACHFK έγραψε:Παιδια, για τον Αλεκο δεν πρεπει να ξεχναμε οτι πηρε μια ομαδα απο την Β' Εθνική και την ανεβασε όχι μόνο στην Α1, αλλα την οδήγησε, αν και όχι έτοιμος και ΚΑΤΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΟΜΟΛΟΓΙΑ, μέχρι την πρωτη 6αδα, αν θυμάμαι καλά.

Ε και ο Σακης πηρε μια ομαδα Β και την πηγε σε δυο χρονια 6αδα Α2 με πολυ χειροτερες συνθηκες γενικως. Το οτι δε συνεχισε εκει εχει να κανει στο οτι αντιθετα με τον Πανιωνιο, ο Ιωνικος δε θελει να παει μακρυτερα. Σορι αλλα δε βλεπω γιατι πρεπει να θεωρω τον ενα καλυτερο απο τον αλλο. Σε τελικη αναλυση για τη δουλεια του Σακη δεν εχω ακουσει ουτε μια αμφισβητηση, πραγμα που δεν ισχυει για τον ΑΒ.


Tootall, δεν ειπα πουθενα ότι ο Κεχαγιας δεν ειναι καλος προπονητης ή οτι εχει κατι να ζηλεψει απο τον Αλεκο. Ισα ισα που νομιζω πως ειναι ενας ανερχομενος προπονητης, που μπορει να κανει κατι στο χωρο.

Απο εκει και περα δεν νομιζω πως οι επιτυχιες του Αλεκου μπορουν να μπουν στην ιδια ζυγαρια με του Σακη, σε καμια περιπτωση. Τουλαχιστον οχι ακομα. Θα φανουν πολλα, ομως και για τους δυο με το τελος της περιοδου στην Α2, και αν μη τι αλλο η "κοντρα" τους θα εχει και ενα παραπανω ενδιαφερον.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Πέμ Οκτ 11, 2007 11:54 pm

Καρχαριόφατσα, σωστα θυμασαι για τον Αλεκο και νομιζω πως ολοι ειχαμε, ευχαριστα εκπλαγει με εκεινη την ομαδα του Πανιωνιου.

ΥΓ Προσεχε λιγα με τα...κοψε-ραψε, γαιτι φαινονται αλλα ανταλλων!!!

Υπαρχουν και πολλοι που ειναι...μυγιαγγιχτοι εδω μεσα!!!
(Μηπως ειμαι και εγω;;;)
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό koko » Παρ Οκτ 12, 2007 12:35 am

Φιλε Tootall σε καμμια περιπτωση δεν υποτιμησα την προσπαθεια του Σακη, τον οποιο εκτιμω παρα πολυ, τον ειχα προπονητη μου κ πιστευω πως ειναι απο τους καλυτερους ανερχομενους κ πιο σοβαρους προπονητες...Φαινεται οτι επικεντρωνεσαι μονο στην αντρικη ομαδα ενω εγω δε σταματω εκει...Στη λεξη ''πλεον'' συγκαταλεγονται κ οι ακαδημιες που ειναι ενα βασικο στοιχειο για να θεωρειται μια ομαδα καλα οργανωμενη η οποια αναπτυσσει το αθλημα...Ο Αλεκος δεν επικεντρωνεται μονο στην αντρικη ομαδα αλλα ομαδες ακαδημιων που εχουν δημιουργηθει για μεχρι και για γεννηθεντες του 2001!
koko
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τρί Μαρ 20, 2007 11:34 am

Δημοσίευσηαπό TooTall » Παρ Οκτ 12, 2007 11:19 am

sharkface έγραψε:Γενικα, αυτοι που ειναι δυσαρεστημενοι, οταν πανε σε μια μικροτερου βεληνεκους ομαδα, για να δικαιολογησουν την κινηση αυτη, τα ριχνουν στον προηγουμενο προπονητη η στην διοικηση.
Αν οι φιλοι σου ειναι τετοιοι, λογικο μου ακουγεται.

Θα εκπλαγεις αλλα αυτοι που παιζουν σε μικροτερου βεληνεκους ομαδα (sic) μιλανε και με παιδια που παιζουν στα exclusive σαλονια της μεγαλης κατηγοριας (sic) και οχι μονο μεταξυ τους.

ΥΓ Αληθεια, οι προπονητες που απο την Α1 μετακομιζουν σε μικροτερου βεληνεκους ομαδα σε ποιους τα ριχνουν για να δικαιολογησουν την κινηση τους;
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Παρ Οκτ 12, 2007 11:25 am

koko έγραψε:Φαινεται οτι επικεντρωνεσαι μονο στην αντρικη ομαδα ενω εγω δε σταματω εκει...Στη λεξη ''πλεον'' συγκαταλεγονται κ οι ακαδημιες που ειναι ενα βασικο στοιχειο για να θεωρειται μια ομαδα καλα οργανωμενη η οποια αναπτυσσει το αθλημα...Ο Αλεκος δεν επικεντρωνεται μονο στην αντρικη ομαδα αλλα ομαδες ακαδημιων που εχουν δημιουργηθει για μεχρι και για γεννηθεντες του 2001!

Ναι οκ, μπορει και να συμφωνουσα μαζι σου αν πριν απο κανα δυο μερες δεν ειχα μαθει μια επιλογη για την ομαδα των γυναικων που με αφησε :shock: :o
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Οκτ 12, 2007 12:10 pm

TooTall έγραψε:
sharkface έγραψε:Γενικα, αυτοι που ειναι δυσαρεστημενοι, οταν πανε σε μια μικροτερου βεληνεκους ομαδα, για να δικαιολογησουν την κινηση αυτη, τα ριχνουν στον προηγουμενο προπονητη η στην διοικηση.
Αν οι φιλοι σου ειναι τετοιοι, λογικο μου ακουγεται.

Θα εκπλαγεις αλλα αυτοι που παιζουν σε μικροτερου βεληνεκους ομαδα (sic) μιλανε και με παιδια που παιζουν στα exclusive σαλονια της μεγαλης κατηγοριας (sic) και οχι μονο μεταξυ τους.

ΥΓ Αληθεια, οι προπονητες που απο την Α1 μετακομιζουν σε μικροτερου βεληνεκους ομαδα σε ποιους τα ριχνουν για να δικαιολογησουν την κινηση τους;



Εχεις επαφες και με τετοιους παικτες? Αμφιβαλλω! Εκτος κι αν εννοεις τους εκτος 13αδας...

Οι επαγγελματιες προπονητες πανε οπου πιστευουν οτι ειναι καλυτερα για την καριερα τους. Εξαλλου, αν γνωριζεις, υπαρχουν μονο 12 θεσεις προπονητων στην Α1 και 180 θεσεις παικτων (μικρη διαφορα για σενα, ετσι δεν ειναι?)...
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Οκτ 12, 2007 12:11 pm

TooTall έγραψε:
koko έγραψε:Φαινεται οτι επικεντρωνεσαι μονο στην αντρικη ομαδα ενω εγω δε σταματω εκει...Στη λεξη ''πλεον'' συγκαταλεγονται κ οι ακαδημιες που ειναι ενα βασικο στοιχειο για να θεωρειται μια ομαδα καλα οργανωμενη η οποια αναπτυσσει το αθλημα...Ο Αλεκος δεν επικεντρωνεται μονο στην αντρικη ομαδα αλλα ομαδες ακαδημιων που εχουν δημιουργηθει για μεχρι και για γεννηθεντες του 2001!

Ναι οκ, μπορει και να συμφωνουσα μαζι σου αν πριν απο κανα δυο μερες δεν ειχα μαθει μια επιλογη για την ομαδα των γυναικων που με αφησε :shock: :o



Κριμα που δεν σε ρωτησαν!!!
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Παρ Οκτ 12, 2007 12:27 pm

sharkface έγραψε:Οι επαγγελματιες προπονητες πανε οπου πιστευουν οτι ειναι καλυτερα για την καριερα τους. Εξαλλου, αν γνωριζεις, υπαρχουν μονο 12 θεσεις προπονητων στην Α1 και 180 θεσεις παικτων (μικρη διαφορα για σενα, ετσι δεν ειναι?)...

Ναι, ειναι ενας σκληρος κοσμος εκει εξω, τι να κανουμε.

Βασικα μου αρεσει η θεωρια σου οτι οι προπονητες πανε σε μικροτερες κατηγοριες κατ' επιλογη και οι παιχτες επειδη ειναι αποτυχημενοι. Και μαλιστα ειναι τοσο αποτυχημενοι που δεν τους μιλαει κανενας απο τους παραπανω. Ελπιζω μονο να μην εχεις παρε-δωσε με παιχτες της Α2 γιατι δε θα την πολυεκτιμησουν :lol:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Οκτ 12, 2007 12:47 pm

TooTall έγραψε:
sharkface έγραψε:Οι επαγγελματιες προπονητες πανε οπου πιστευουν οτι ειναι καλυτερα για την καριερα τους. Εξαλλου, αν γνωριζεις, υπαρχουν μονο 12 θεσεις προπονητων στην Α1 και 180 θεσεις παικτων (μικρη διαφορα για σενα, ετσι δεν ειναι?)...

Ναι, ειναι ενας σκληρος κοσμος εκει εξω, τι να κανουμε.

Βασικα μου αρεσει η θεωρια σου οτι οι προπονητες πανε σε μικροτερες κατηγοριες κατ' επιλογη και οι παιχτες επειδη ειναι αποτυχημενοι. Και μαλιστα ειναι τοσο αποτυχημενοι που δεν τους μιλαει κανενας απο τους παραπανω. Ελπιζω μονο να μην εχεις παρε-δωσε με παιχτες της Α2 γιατι δε θα την πολυεκτιμησουν :lol:


Διαστρεβλωνεις παντα αυτα που λεω, αλλα δεν πειραζει, αυτην μονο την ικανοτητα διαθετεις, γιατι απο πολο αστα...
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Παρ Οκτ 12, 2007 12:49 pm

sharkface έγραψε:Διαστρεβλωνεις παντα αυτα που λεω, αλλα δεν πειραζει, αυτην μονο την ικανοτητα διαθετεις, γιατι απο πολο αστα...

Δεν πειραζει, αυτα μπορω, αυτα κανω.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Παρ Οκτ 12, 2007 7:00 pm

alitheia, doulevete eseis oi 2 pote sas?
ektos an sas taizei to polo me tosa lefta kai exete to xrono na grafete oles autes tis vlakeies.
imarton!!!
edw grafoun alla 100 atoma pou tous endiaferei to polo kai oxi ta provlimata sas. an thelete na lisete tis diafores sas iparxoun kai ta private minimata
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό zinwn » Παρ Οκτ 12, 2007 10:57 pm

γιατι ρε πλακα εχει...
zinwn
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Φεβ 02, 2007 6:48 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Οκτ 12, 2007 11:55 pm

COACHFK έγραψε:Καρχαριόφατσα, σωστα θυμασαι για τον Αλεκο και νομιζω πως ολοι ειχαμε, ευχαριστα εκπλαγει με εκεινη την ομαδα του Πανιωνιου.

ΥΓ Προσεχε λιγα με τα...κοψε-ραψε, γαιτι φαινονται αλλα ανταλλων!!!

Υπαρχουν και πολλοι που ειναι...μυγιαγγιχτοι εδω μεσα!!!
(Μηπως ειμαι και εγω;;;)



Κυττα, ο ΑΒ ειχε σωσει την ομαδα λογω Μπεου αν θυμασαι (στα περιφημα πλει αουτ με την Γλυφαδα). Την επομενη χρονια εκανε θαυματα, οταν πρωτοασχοληθηκε ο Τσακιρης.
Ηθελα να πω, οτι πολλες φορες οι γνωσεις δεν φτανουν για να πετυχεις σαν προπονητης. Απαιτειται κυριως καλη διαχειριση του υλικου σου. Σε αυτο ο ΑΒ νομιζω οτι ειναι επιτυχημενος.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Οκτ 12, 2007 11:57 pm

edw grafoun alla 100 atoma pou tous endiaferei to polo kai oxi ta provlimata sas. an thelete na lisete tis diafores sas iparxoun kai ta private minimata[/quote]


Που τα ειδες μεγαλε τα υπολοιπα 100 ατομα? Εγω βλεπω καμμια δεκαρια να συμμετεχουν στις διαφορες συζητησεις, και απο αυτους οι 3-4 περιστασιακα. Για αυτο ασε μας να πλακωθουμε και λιγακι (με ωραιο παντα τροπο).
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφικά Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες

cron