Σχόλια περί μεταγραφών..

Ανοικτή συζήτηση για τις μετακινήσεις αθλητών - προπονητών και άλλα μεταγραφικά θέματα στον ελληνικό και διεθνές χώρο της υδατοσφαίρισης

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό koko » Τρί Ιούλ 24, 2007 5:42 am

kwstas dimou proponitis sto kopi
koko
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τρί Μαρ 20, 2007 11:34 am

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Πέμ Ιούλ 26, 2007 12:42 pm

Έπεσε και το τελευταίο "τείχος"..! Κρίμα γιατί ο πατέρας των αδελφών Αφρουδάκη είχε δηλώσει κάποτε : "Εγώ δεν θα κάνω τους γιούς μου Κωνσταντίνου.." ! Φαίνεται πως στο δέλεαρ των χρημάτων κανείς δεν μπορεί να πει όχι.
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό Athina07 » Κυρ Ιούλ 29, 2007 3:01 pm

nick_h2o έγραψε:Έπεσε και το τελευταίο "τείχος"..! Κρίμα γιατί ο πατέρας των αδελφών Αφρουδάκη είχε δηλώσει κάποτε : "Εγώ δεν θα κάνω τους γιούς μου Κωνσταντίνου.." ! Φαίνεται πως στο δέλεαρ των χρημάτων κανείς δεν μπορεί να πει όχι.






K λιγα λες... Είναι πολύ ψωνισμένοι πλέον για να σκεφτούν κάποια πράγματα περισσότερο.
Athina07
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Παρ Δεκ 29, 2006 6:15 pm
Τοποθεσία: CRETE

Δημοσίευσηαπό Yiannis » Τρί Ιούλ 31, 2007 11:34 am

Η μόνη περίπτωση να κάνουμε μεταγραφές είναι να περάσει κάποιος παίκτης σε πανεπιστημιακή σχολή της Μυτιλήνης... Ξέρει κανείς τίποτα??? Δίνουμε και προμήθεια...!
Yiannis
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 16, 2007 1:48 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Ιούλ 31, 2007 1:32 pm

Yiannis έγραψε:Η μόνη περίπτωση να κάνουμε μεταγραφές είναι να περάσει κάποιος παίκτης σε πανεπιστημιακή σχολή της Μυτιλήνης... Ξέρει κανείς τίποτα??? Δίνουμε και προμήθεια...!


Καλα η Μυτιληνη δεν εχει πιτσιρικια? Τι να τις κανετε τις μεταγραφες?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό Yiannis » Τετ Αύγ 01, 2007 11:54 am

sharkface έγραψε:Καλα η Μυτιληνη δεν εχει πιτσιρικια? Τι να τις κανετε τις μεταγραφες?


Πιτσιρίκια έχουμε. Απλά τα πιτσιρίκια δεν έχουν πολλές παραστάσεις αγώνων και καλών παικτών. Ένας αξιόλογος παίκτης που θα έρθει στην ομάδα (πχ σαν φοιτητής) και θα κάνει κανονικά προπονήσεις με την ομάδα θα βοηθήσει πολύ, όχι απλά αγωνιστικά. Θα δώσει και στα πιτσιρίκια νέες εικονες.

Δεν κάνουμε συστηματικά μεταγραφές και δεν στηρίζουμε την ομάδα σε αυτές. Άλλωστε δεν έχουμε και την οικονομική δυνατότητα για αυτό, αλλά και να την είχαμε δεν είναι αυτή η φιλοσοφία μου...

Ένας φοιτητής όμως που θα έρθει σε ηλικία 18 ετών στην ομάδα είναι μία καλοδεχούμενη προσθήκη και δεν αλλοιώνει την εικόνα της ομάδας μας. Και φέτος 5 από τους 15 της ανδρικής ήταν κάτω από 18 ετών.
Yiannis
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Δευτ Ιούλ 16, 2007 1:48 pm

...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Αύγ 03, 2007 3:40 pm

Ωπααα!!!!!!!!

Τί έγινε; Χάνουμε την ψυχραιμία μας; Χάσαμε και την περίφημη αίσθηση του χιούμορ;

Βρε μήπως κάτι δεν πάει καλά εδώ;;;

Κουιζ του ΣΚ.

(Ευκολάκι για ξεκίνημα)
Ποιός νέος διάσημος του φόρουμ, ξεκίνησε δυναμικά, με υποσχέσεις, με θέματα, με χιούμορ, με γνώσεις, με αιχμές, με...συμμάχους και την κάνει γυριστρούλα;;;

(Δυσκολάκι για συνέχεια)

Ποιός προπονητής μιλάει με ομάδα Α2, ο οποίος έχει κάνει και Ομοσπονδιακός;;; Άντε, για τους...καταρτησμένους μπορεί να μην είναι και τόσο δυσκολάκι...

ΥΓ Το ποιός ξεβρακώνεται φαίνεται από αυτά που λέει ότι έχει και τι δείχνει στο τέλος...
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Re: ...

Δημοσίευσηαπό sharkface » Παρ Αύγ 03, 2007 3:46 pm

COACHFK έγραψε:Ωπααα!!!!!!!!

Τί έγινε; Χάνουμε την ψυχραιμία μας; Χάσαμε και την περίφημη αίσθηση του χιούμορ;

Βρε μήπως κάτι δεν πάει καλά εδώ;;;

Κουιζ του ΣΚ.

(Ευκολάκι για ξεκίνημα)
Ποιός νέος διάσημος του φόρουμ, ξεκίνησε δυναμικά, με υποσχέσεις, με θέματα, με χιούμορ, με γνώσεις, με αιχμές, με...συμμάχους και την κάνει γυριστρούλα;;;

(Δυσκολάκι για συνέχεια)

Ποιός προπονητής μιλάει με ομάδα Α2, ο οποίος έχει κάνει και Ομοσπονδιακός;;; Άντε, για τους...καταρτησμένους μπορεί να μην είναι και τόσο δυσκολάκι...

ΥΓ Το ποιός ξεβρακώνεται φαίνεται από αυτά που λέει ότι έχει και τι δείχνει στο τέλος...


Τελικα τα καταφερα με τον ενα η τον αλλο τροπο και συμμορφωθηκες. Ετσι θελω να συνεχισεις.
Πολυ ωραιο το κουιζ. Προκειται για ομαδα της Βορειου Ελλαδας? (απο Βολο και επανω)
Περιμενοντας την απαντηση σου σου βαζω και εγω ενα ωραιο.
Ποιος φουνταριστος ομαδας της Α2 θα αλλαξει ομαδα αλλα οχι και πολη?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Παρ Αύγ 03, 2007 4:18 pm

sharkface wrote:

Τελικα τα καταφερα με τον ενα η τον αλλο τροπο και συμμορφωθηκες. Ετσι θελω να συνεχισεις.
Πολυ ωραιο το κουιζ. Προκειται για ομαδα της Βορειου Ελλαδας? (απο Βολο και επανω)
Περιμενοντας την απαντηση σου σου βαζω και εγω ενα ωραιο.
Ποιος φουνταριστος ομαδας της Α2 θα αλλαξει ομαδα αλλα οχι και πολη?

Θα σου απαντήσω και εγώ αν μου πεις και συ αν είναι από Βόλο και πάνω, αν και έτσι το κάνουμε πολύ...εύκολο.

όσο για το συμμορφώθηκες, έχεις πολύ πλάκα. Μήπως είσαι εκπαιδευτικός και έτσι λες στα παιδάκια σου;;;

Γιατί η συγκεκριμένη λέξη πάει να πει ότι κανεις κάτι σωστά που μέχρι τώρα το έκανες λάθος, μετά από παρατήρηση, παρώτρυνση κλπ, κλπ.

Λες να βρήκαμε τον...δάσκαλο της δημοσιογραφίας που μας κρυβότανε πίσω από μια σκυλοψαρομουτσούνα;;;;

Αν θέλεις να συνεχίσω έτσι δεν θάχει ενδιαφέρον, αφού ποιός θα την λέιε στον άλλον;;;

Συγκεντρώσου!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Re: ...

Δημοσίευσηαπό sharkface » Σάβ Αύγ 04, 2007 5:12 pm

COACHFK έγραψε:sharkface wrote:

Τελικα τα καταφερα με τον ενα η τον αλλο τροπο και συμμορφωθηκες. Ετσι θελω να συνεχισεις.
Πολυ ωραιο το κουιζ. Προκειται για ομαδα της Βορειου Ελλαδας? (απο Βολο και επανω)
Περιμενοντας την απαντηση σου σου βαζω και εγω ενα ωραιο.
Ποιος φουνταριστος ομαδας της Α2 θα αλλαξει ομαδα αλλα οχι και πολη?

Θα σου απαντήσω και εγώ αν μου πεις και συ αν είναι από Βόλο και πάνω, αν και έτσι το κάνουμε πολύ...εύκολο.

όσο για το συμμορφώθηκες, έχεις πολύ πλάκα. Μήπως είσαι εκπαιδευτικός και έτσι λες στα παιδάκια σου;;;



Γιατί η συγκεκριμένη λέξη πάει να πει ότι κανεις κάτι σωστά που μέχρι τώρα το έκανες λάθος, μετά από παρατήρηση, παρώτρυνση κλπ, κλπ.

Λες να βρήκαμε τον...δάσκαλο της δημοσιογραφίας που μας κρυβότανε πίσω από μια σκυλοψαρομουτσούνα;;;;

Αν θέλεις να συνεχίσω έτσι δεν θάχει ενδιαφέρον, αφού ποιός θα την λέιε στον άλλον;;;

Συγκεντρώσου!!!!!!!!!!!!!!!!!


Στο κανω πολυ ευκολο. Ειναι απο ομαδα της Αθηνας.
Επιβεβαιωνω επισης οτι ο Σελετοπουλος εκλεισε στο ΚΟΠΙ (μεγαλη επιτυχια του coachfk).
Ποιους ομως θα κρατησει και ποιους θα φερει ξερει ο coachfk? Εγω παντως το εμαθα και αυτο.............
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Re: ...

Δημοσίευσηαπό TooTall » Δευτ Αύγ 06, 2007 11:04 am

COACHFK έγραψε:Στον ΝΟΒΑ δηλαδή το...ΝΙΤΡΟ δεν είναι πια χορηγός;;;

Εχει σταματησει εδω και χρονια να ειναι ή τουλαχιστον τα χρηματα απο αυτη τη πλευρα πηγαιναν σε μια, συγκεκριμενη τσεπη.
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

imarton

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Αύγ 06, 2007 11:21 am

re pou sas vrikame esas? mipws na arxisoume na ekdidoume kai periodiko me themata tou polo?
entometa3i, exw xasei ti mpala me ola auta pou grafete. pios exei paei pou kai pios thelei na figei apo pou...
Alitheia, enas proponitis ti lefta mporei na zitaei? (analoga kai tin katigoreia vevaia)
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Αύγ 06, 2007 2:07 pm

telika mallon exei dikio o karxariomoutsounas gia sena...
einai apantisi auti pou dineis? mipws exeis teliwsei kamia sxoli tou STAR?
to oti de tha ta parei ola ta xrimata tou to 3erei apo prin. oi perissoteroi to kanoun giati to goustaroun kai giati theloun na einai mesa sto xwro.
To thema einai posa mporei na zitisei kapoios me kapoia empeiria?

Na to thesw alliws. Analamvanw mia omada apo tin arxi (eseis to pswnio dimosiografou, egw tou paragonta :lol: ). Paizei stin D' i G' katigoria. Ti lefta mporw na tou proteinw? kai de milame gia proponiti A katigorias. Fisika oute kai gia omada me xrima na reei wste na plirwnei kai paixtes
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Αύγ 06, 2007 3:09 pm

Μαλλον φιλε μου TooTall δεν γνωριζεις και πολλα πραγματα απο Ευβοια μερια.
Οι δικες μου δ η μ ο σ ι ο γ ρ α φ ι κ ε ς (πως με βλεπεις coachfk?) πληροφοριες, λενε αλλα πραγματα.
Υπαρχουν παικτες που πηγαινουν, ειδικα σε κατηγοριες κατω της Α1, σε διαφορες ομαδες λογω κυριως του προπονητη και οχι τοσο για τα χρηματα. Πως γινεται τωρα να εχουν γινει διαφορα χαρωπα στην ομαδα της Χαλκιδας φετος (?????) και οι περισσοτεροι παικτες να θελουν να ακολουθησουν τον μπεμπη εκει που θα παει? Και απο οτι ξερω ο συγκεκριμενος προπονητης, ο οποιος οπως ειπε και ο coachfk το κανει για χομπι, εχει παικτες οι οποιοι πινουν νερο στο ονομα του.
Να μην εισαι σιγουρος επισης οτι ολοι οι καλοι παικτες θα πανε στο Περιστερι. Ποσους θα παρει? Εγω γνωριζω ηδη 4 οι οποιοι κατηφοριζουν προς ΚΟΠΙ, και αλλους 3-4 οι οποιοι πανε προς Νηρεα και Ιωνικο. Οποτε για ποια χρηματα μας λες? Τελικα τα χρηματα σε αυτο το αθλημα δεν ειναι το παν.......................
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Αύγ 06, 2007 3:23 pm

Καλε μου φιλε statler, σε ευχαριστω που καταλαβες και εσυ ποσο δικηο εχω για τον coachfk. Τρεμε coachfk, αρχιζω πλεον να εχω οπαδους.
Οσον αφορα το θεμα που εθιξες: Ποιοι θα ειναι οι στοχοι σου? Θα θελησεις να δημιουργησεις ομαδα για να ανεβει? Τοτε παιρνεις παικτες μεγαλους και εμπειρους στην κατηγορια, προπονητη ειδικων αποστολων σε τετοιες κατηγοριες, διαθετεις ενα σχετικα σεβαστο ποσον και πετυχαινεις τον βραχυπροθεσμο στοχο σου.
Αν θελεις να δημιουργησεις κατι απο το μηδεν, η εστω απο χαμηλα, ειναι υπεραπαραιτητη η οργανωση της ομαδας απο την αρχη. Ναι, με εμμισθο μανατζερ, με προπονητη πολυ καλο για μικρους, αλλα και ιδιαιτερα φιλοδοξο, και ξεκινας την προσπαθεια. Κατα την αποψη μου, το κοστος αυτης της προσπαθειας ειναι πολυ μικρο σε σχεση με το προηγουμενο μοντελο, αλλα θελει πολυ υπομονη.
Και για να μιλησουμε με νουμερα:
Το πρωτο μοντελο απαιτει 10-15.000 € για προπονητη και περιπου 20-30.000 € για παικτες. Και καθε χρονο φυσικα τα ιδια και μαλλον περισσοτερα λογω νεας κατηγοριας και μεγαλυτερων απαιτησεων.
Το δευτερο μοντελο απαιτει 15-20.000 € για προπονητη και 10-15.000 για εμμισθο μανατζερ. Αυτα τα ποσα ομως ειναι πολυ πιθανον ο μανατζερ να τα βρει η εστω να βρει καποια απο αυτα, οποτε το κοστος μειωνεται σημαντικα. Επισης σε παιρνουν πολυ σοβαρα σε περιπτωση που λειτουργεις με αυτο το τροπο (ομοσπονδια, διαιτητες, αλλοι παραγοντες, παικτες κλπ)
Ελπιζω να καλυψα καποιες απο τις αποριες σου.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Δευτ Αύγ 06, 2007 3:42 pm

sharkface έγραψε:Υπαρχουν παικτες που πηγαινουν, ειδικα σε κατηγοριες κατω της Α1, σε διαφορες ομαδες λογω κυριως του προπονητη και οχι τοσο για τα χρηματα.

Στην Α2 δεν ξερω και πολλους τετοιους, αν μη τι αλλο οχι απο τους κορυφαιους.

sharkface έγραψε:Πως γινεται τωρα να εχουν γινει διαφορα χαρωπα στην ομαδα της Χαλκιδας φετος (?????) και οι περισσοτεροι παικτες να θελουν να ακολουθησουν τον μπεμπη εκει που θα παει?

Οι περισσοτεροι?! :lol: Σορι αλλα πρωτα πρεπει να το δω πρωτα και μετα θα το πιστεψω.

sharkface έγραψε:Και απο οτι ξερω ο συγκεκριμενος προπονητης, ο οποιος οπως ειπε και ο coachfk το κανει για χομπι, εχει παικτες οι οποιοι πινουν νερο στο ονομα του.

Με γεια του με χαρα του, σκοτιστηκα ειδικα για τον συγκεκριμενο προπονητη.

sharkface έγραψε:Να μην εισαι σιγουρος επισης οτι ολοι οι καλοι παικτες θα πανε στο Περιστερι. Ποσους θα παρει? Εγω γνωριζω ηδη 4 οι οποιοι κατηφοριζουν προς ΚΟΠΙ, και αλλους 3-4 οι οποιοι πανε προς Νηρεα και Ιωνικο. Οποτε για ποια χρηματα μας λες? Τελικα τα χρηματα σε αυτο το αθλημα δεν ειναι το παν.......................

Ετσι νομιζεις. Δεν υπαρχει παιχτης που θελει πραγματικα το Περιστερι και δε θα τον παρει. Εχουν και τα λεφτα αλλα και τις υπολοιπες "παροχες" που κανουν τη ζωη μας ευκολη. Αυτη τη στιγμη ξερω για τεσσερις που ειναι απο καθε αποψη κορυφαιοι στην κατηγορια, αυτοι μαζι με Τσουμα, Μουρμουρα και εναν αξιοπρεπη αμυντικο φτιαχνουν ευκολα ομαδα ανοδου. Οκ δε θα παρουν αλλους 10 οποτε θα μεινει κατι για τους υπολοιπους αλλα το καλο χαρτι θα ειναι δικο τους οπως δειχνουν τα πραγματα.

Οσο για τον Νηρεα μην εισαι σιγουρος για το ποιοι εχουν κλεισει, απο οτι ακουω υπαρχουν ενδιαφερουσες εξελιξεις. Ισως ανατραπουν δεδομενα και ευχομαι ολοψυχα ο Γιακουματος να μαζεψει οσες χυλοπιτες οσο η Μαρια η ασχημη στα νιατα της. Τελος για τον Ιωνικο, καλη τυχη σε οσους πανε, θα παρουν οσα λεφτα οσα οι περσινοι και οι προπερσινοι :lol: Απο οτι ακουσα τους προτιναν διακανονισμο με σουβλακια :lol:
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό statler » Δευτ Αύγ 06, 2007 9:30 pm

vasika de me simferei kai poli na pigainw kontra ston coach giati mporei na vgalei vroma gia mena... apla prospathw na eimai antikeimenikos (elpizw na to kalipsa ligo :P )
vasika gia to thema proponiti mou fenontai kala ta xrimata an kai pistevw vriskeis kapoion gnwsti me ligotera (mi 3exname oti milame gia Γ', Δ' katigoria). Oso anafora tous paixtes, an eisai Athina, pistevw mporeis na vreis arketous paixtes xwris lefta kai na tous plaisiwseis me 2-3 empeirous me kapoio poso. Vevaia an leme gia omada eparxias...xreiazontai sigoura auta ta lefta pou les.
Pantws auta ta xrimata se omades autwn twn katigoriwn diskola ta vriskeis. mou fenetai de tha asxolithw me to paragontiliki.
Άβαταρ μέλους
statler
 
Δημοσιεύσεις: 558
Εγγραφή: Τετ Ιουν 13, 2007 2:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τρί Αύγ 07, 2007 8:04 am

statler έγραψε:vasika de me simferei kai poli na pigainw kontra ston coach giati mporei na vgalei vroma gia mena... apla prospathw na eimai antikeimenikos (elpizw na to kalipsa ligo :P )
vasika gia to thema proponiti mou fenontai kala ta xrimata an kai pistevw vriskeis kapoion gnwsti me ligotera (mi 3exname oti milame gia Γ', Δ' katigoria). Oso anafora tous paixtes, an eisai Athina, pistevw mporeis na vreis arketous paixtes xwris lefta kai na tous plaisiwseis me 2-3 empeirous me kapoio poso. Vevaia an leme gia omada eparxias...xreiazontai sigoura auta ta lefta pou les.
Pantws auta ta xrimata se omades autwn twn katigoriwn diskola ta vriskeis. mou fenetai de tha asxolithw me to paragontiliki.


Φιλε μου, για να γινεις παραγοντας, θα πρεπει να εχεις αντερα, να μπορεις να κολοτουμπιαζεις συνεχεια, να γλυφεις ατομα τα οποια δεν γουσταρεις και ολα αυτα για ποιο λογο? Για να χασεις μερικα χρηματα...........
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τετ Αύγ 08, 2007 9:00 am

sharkface έγραψε:Φρεσκα νεα coachfk δεν εχεις για μεταγραφες προπονητων και παικτων?

Το πιο φρεσκο που εχω εγω ειναι οτι ο Βουλγαρακης εκλεισε τελικα στον Εθνικο και στα Χανια γυριζει ο Βαμβουνακης (γιογας) λογω ελλειψης φουνταριστου.
Επισης στην Λαρισα πηγε ο Κλοτσικας.

Ρε παιδια ο coachfk που κρυφτηκε παλι? Λετε να ξεσκονιζει τα βιβλια του για να αναλαβει καποια ομαδα? Η μηπως κανει κανενα πραξικοπημα???????


Θα σε μαλώσω, γιατί φαίνεται πως δεν παρακολουθείς. Για τον Βουλγαράκη το έχω γράψει εδώ και καιρό, όσο για τα υπόλοιπα μεταγραφικά, θέλω να ενημερώσω αλλά οι περισσότεροι μου την έχουν κάνει για.παραλίες. Κάτι έχω όμως και μέχρι το τέλος της εβδομαδας θα το ποστάρω...
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τετ Αύγ 08, 2007 9:19 am

sharkface έγραψε:Φιλοι σου ειναι και τους προωθεις? Γιατι δεν μας τους λες να τους μαθουμε?

Για να ρωτας :lol: Αντε επειδη σε λυπαμαι θα σου πω την 5η τους μεταγραφη που δεν ειναι ιδιας αξιας με τους αλλους (και βαλε δηλαδη): τερματοφυλακα θα εχουν τον Θεοδοσιου.

sharkface έγραψε:Αλλα τι να περιμενεις απο καποιον που δηλωνει ασχετος?????

Τι να περιμενεις απο καποιον που κρυβεται πισω απο την ανωνυμια :P
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Επόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφικά Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron