Βλαζάκης ή Δούμπας;

Ανοικτή συζήτηση για θέματα προπονητικής στην Υδατοσφαίριση - Ανταλλαγή απόψεων των προπονητών

Συντονιστής: Lambros10

Βλαζάκης ή Δούμπας;

Δημοσίευσηαπό pzozef » Τετ Νοέμ 16, 2005 6:38 pm

:?: :?: :?:

Μέχρι πρότινως ομοσπονδιακός προπονητης στους Έφηβους ηταν ο Βλαζακης.Πως και στο πρωτο καμπ εγινε υπο την επιβλεψη του Δουμπα;Γνωριζει κανεις τίποτα;Αν εχουμε καμμια αλλαγη στην θεση των προπονητών;
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό pzozef » Κυρ Νοέμ 20, 2005 12:08 am

Μαθαινω οτι αποτελει παρελθον απο την ομοσπονδια ο Βλαζακης.Εχεις μηπως κανεις την ιδια πληροφορια για να ταυτιστει?
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό pzozef » Δευτ Φεβ 13, 2006 4:29 pm

Για να βαλουμε τα πραγματα την θεση τους για οσους δεν γνωριζουν ακομα ο Βλαζακης δεν αποτελει παρελθον απο την ομοσπονδια οπως ειχε ακουστει αλλα προκειται να δουλεψουν μαζι με τον Δαμασκο την Εθνικη Παιδων.
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό otto11 » Τετ Ιαν 30, 2008 1:43 pm

Έλεος!!!!!

Μετά από 15 χρόνια Δούμπας , Δαμάσκος, Βλαζάκης
καλοί είναι όλοι αυτοί αλλά ρε παιδιά νισάφι μήπως πρέπει να φωνάξουμε και κανέναν πιο παλιό να κάτσει στους πάγκους των εθνικών ομάδων?
Ά ρε Σωτήρη Τζαφόλια τελικά είχες δίκιο.
Οι νέοι δεν κάνουν?
Δηλαδή οι άλλοι προπονητές και μην αρχίζω να λέω ονόματα δεν κάνουν?
Γαμώ την πολιτική και τα παρασκήνια.
Θα μεγαλώσει το ανήψι μου και θα έχει αυτούς εκλέκτορες?
Πραγματικά Ελεος!!!!

Δεν έχω τίποτα με τους ανθρώπους μην παρεξηγηθώ αλλά θεωρώ πως υπάρχουν πολλοί καλύτεροι γιαυτές τις θέσεις.
Άβαταρ μέλους
otto11
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 6:28 pm
Τοποθεσία: INSIDE THE POOL

Δημοσίευσηαπό sharkface » Τετ Ιαν 30, 2008 7:51 pm

otto11 έγραψε:Έλεος!!!!!

Μετά από 15 χρόνια Δούμπας , Δαμάσκος, Βλαζάκης
καλοί είναι όλοι αυτοί αλλά ρε παιδιά νισάφι μήπως πρέπει να φωνάξουμε και κανέναν πιο παλιό να κάτσει στους πάγκους των εθνικών ομάδων?
Ά ρε Σωτήρη Τζαφόλια τελικά είχες δίκιο.
Οι νέοι δεν κάνουν?
Δηλαδή οι άλλοι προπονητές και μην αρχίζω να λέω ονόματα δεν κάνουν?
Γαμώ την πολιτική και τα παρασκήνια.
Θα μεγαλώσει το ανήψι μου και θα έχει αυτούς εκλέκτορες?
Πραγματικά Ελεος!!!!

Δεν έχω τίποτα με τους ανθρώπους μην παρεξηγηθώ αλλά θεωρώ πως υπάρχουν πολλοί καλύτεροι γιαυτές τις θέσεις.


Καλα ειναι ολα αυτα που λες, αλλα δεν αναφερεσαι σε ονοματα, παρα μονο των ηδη υπαρχοντων στην ομοσπονδια. Κατα την αποψη σου, ποιοι ειναι καλυτεροι απο τους 3 που ανεφερες?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό otto11 » Πέμ Ιαν 31, 2008 12:13 pm

Ξανθόπουλος? Μακράν ο πιό καταρτισμένος σε σχέση με αυτούς που ανέφερα πλήν του Δούμα ίσως.
Σελετόπουλος?
Βλάχος?
Μορφέσης?
Βάσος?
Κατσούλης Γιώργος?

Φτάνει η θές και άλλους?
Άβαταρ μέλους
otto11
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 6:28 pm
Τοποθεσία: INSIDE THE POOL

Δημοσίευσηαπό sharkface » Πέμ Ιαν 31, 2008 12:54 pm

otto11 έγραψε:Ξανθόπουλος? Μακράν ο πιό καταρτισμένος σε σχέση με αυτούς που ανέφερα πλήν του Δούμα ίσως.
Σελετόπουλος?
Βλάχος?
Μορφέσης?
Βάσος?
Κατσούλης Γιώργος?

Φτάνει η θές και άλλους?


Λοιπον, η απαντηση μου σε αυτους που ανεφερες ειναι η ακολουθη:
Ξανθοπουλος: Δεν ξερει καν να κολυμπαει
Σελετοπουλος: Η βασικη του δουλεια δεν ειναι η προπονητικη (δεν ξερω αν μια τετοια προταση που θα τον ικανοποιει θα τον υποχρεωσει να ασχοληθει αποκλειστικα με το αντικειμενο, ο ιδιος δεν νομιζω οτι ειναι ετοιμος να το κανει, τουλαχιστον ετσι μου εχει πει κατα καιρους)
Βλαχος: Τριτος χρονος στο Φαληρο και μεχρι στιγμης κατα την αποψη μου δεν εχει δειξει σχεδον τιποτα. Στηριζεται απο τον προεδρο, καλο ειναι να περιμενουμε λιγα χρονια ακομα για να δουμε μεχρι που μπορει να φτασει)
Μορφεσης: Ειναι ηδη στην ομοσπονδια στην Εθνικη Γυναικων
Βασος: Συμφωνω οτι εχει δειξει καλα δειγματα δουλειας, δεν ξερω αν ειναι ετοιμος για εθνικη ομαδα, εχει ομως δουλεψει σε αρκετες ομαδες και μπορει να κριθει
Κατσουλης: Ρωτα τους Βουλιαγμενιωτες, τους Ναυπλιωτες, τους Πετροπουλιωτες, τους Περιστεριωτες.....

Ημουν ιδιαιτερα καυστικος για να σου δωσω να καταλαβεις οτι η επιλογη προπονητη στην ομοσπονδια (και οχι μονο), ειναι παρα πολυ δυσκολη υποθεση, και παντα θα υπαρχουν φωνες διαμαρτυριας (γιατι αυτον και οχι τον αλλο κλπ κλπ). Επισης εχε υποψιν σου οτι τα πειραματα τυπου Τρουλου στις Εθνικες Ομαδες θα πρεπει να σταματησουν. Η επιλογη θα πρεπει να γινεται μονο απο προπονητες που εχουν εμπειρια εχοντας δουλεψει σε πολλα επιπεδα (Α1, Α2, Νεοι, Εφηβοι), (φυσικα οχι σε ολες αυτες τις ηλικιες και κατηγοριες, γιατι ετσι καταληγουμε σε μονο 2-3, αυτους που τουλαχιστον εγω γνωριζω)και η ηλικια τους κυμαινεται μεταξυ 40 και 50.
Συμφωνω βεβαια οτι θα πρεπει να γινουν επιτελους καποιες αλλαγες.
Εξαλλου υπαρχουν πολλοι προπονητες οι οποιοι εχουν τον δικο τους τροπο δουλειας. Δεν ξερω κατα ποσο η ομοσπονδια μπορει να τους "εμπιστευτει".
Μπορω να προσθεσω βεβαια, οτι αν τελικα θες καποιον, μπορεις να τον πεισεις να ερθει σε σενα με επιχειρηματα σεβαστα και οχι του τυπου: Αλλο ο ομοσπονδιακος (δηλαδη θα καααααθεσαι 5-6 μηνες), και αλλο ο σωματειακος (δηλαδη θα δουλευεις πολυ).
Μπορω επισης να σε διαβεβαιωσω οτι σε εναν τουλαχιστον απο αυτους που ανεφερες, εχει κατα καιρους γινει προταση αλλα η απαντηση του ηταν αρνητικη...
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό PEREZ » Πέμ Ιαν 31, 2008 10:07 pm

Η άποψή μου είναι μία και ξεκάθαρη, κανείς μα κανείς πέρα από τους υπάρχοντες, δεν πρέπει να μπει στη θέση τους, όλοι γνωρίζουμε τον τρόπο δουλειάς τους γιατί να έρθουν άλλοι που με την υφιστάμενη λογική ανάπτυξης του αθλήματος θα μεταφέρουν τις πρακτικές των προαναφερομένων στο δικό τους μαντρί ΟΥΣΤ ΡΕ στη νέα πηγή ανάπτυξης του χώρου, η υφιστάμενη κατάσταση να παραμείνει και να συνεχίσει, ούτως η άλλως από τα αποτελέσματα δεν είναι αποτυχημένοι, οι παίκτες κορμού είναι οκ, οι τσόντες που δεν θα παίξουν ποτέ, γιατί να μην προσφέρουν λίγη χαρά στους πανάσχετους αλλά πάνσωστους κουβαρντάδες γονιούς

Για να αλλάξει το πράγμα θα πρέπει να διαλυθεί όλο το σύστημα και σε νέες βάσεις να μπει η λογική ορθολογικής ανάπτυξης του χώρου το οποίο σε ένα οικογενειακό – παρείστικο - συντεχνιακό – κρατικοδίαιτο – παλαιμαχοκρατούμενο χώρο με πρωταρχική ανάγκη μόνιμης υφαρπαγής ψήφων και το βασικότερο η ανάγκη της οικονομικής αποκατάστασης των πάντων! είναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ανέφικτο να γίνει (όνειρα γλυκά κύριοι)
PEREZ
 
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2007 12:00 pm
Τοποθεσία: SAMOS

Δημοσίευσηαπό KAGELOS » Τρί Απρ 22, 2008 12:30 am

ΦΙΛΕ ΟΤΤΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ.ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΒΛΑΖΑΚΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΓΕΣ ΕΤΣΙ.ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΝΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΚΑΜΠ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΡΑΞΕΙ ΤΙΣ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑ!!! :twisted:
SSSSSS
KAGELOS
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευτ Μαρ 31, 2008 2:24 am

Δημοσίευσηαπό otto11 » Τρί Απρ 22, 2008 3:40 am

Δηλαδή ρε παιδιά αυτοί οι δύο που είπα έχουν όλα τα απαραίτητα στοιχεία για να είναι εκλέκτορες και προπονητές εθνικών ομάδων?
Αν πιστεύετε έτσι καλώς.
Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ και πολύ.
Δεν έχει νόημα
Πετάει ο Γαϊδαρος? ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΑΕΙ θα λέω απο εδώ και πέρα.
Έλεος μα ο Δούμπας και ο Βλαζάκης ?

Τελικά έπρεπε να ασχοληθώ....
Άβαταρ μέλους
otto11
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 6:28 pm
Τοποθεσία: INSIDE THE POOL

Δημοσίευσηαπό kukuruku » Τρί Απρ 22, 2008 9:27 am

KAGELOS έγραψε:ΦΙΛΕ ΟΤΤΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ.ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΒΛΑΖΑΚΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΓΕΣ ΕΤΣΙ.ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΝΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΚΑΜΠ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΡΑΞΕΙ ΤΙΣ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑ!!! :twisted:


Για να συμφωνουμε κ με το κλιμα των ημερων :
αφες αυτοις ου γαρ οιδασιν τι λεγουσι (ποιουσι ειναι κανονικα αλλα εδω μονο μιλαμε δεν κανουμε 8) 8) 8) )
kukuruku
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 25, 2008 10:41 pm

Δημοσίευσηαπό kukuruku » Τρί Απρ 22, 2008 9:29 am

otto11 έγραψε:Δηλαδή ρε παιδιά αυτοί οι δύο που είπα έχουν όλα τα απαραίτητα στοιχεία για να είναι εκλέκτορες και προπονητές εθνικών ομάδων?
Αν πιστεύετε έτσι καλώς.
Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ και πολύ.
Δεν έχει νόημα
Πετάει ο Γαϊδαρος? ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΑΕΙ θα λέω απο εδώ και πέρα.
Έλεος μα ο Δούμπας και ο Βλαζάκης ?

Τελικά έπρεπε να ασχοληθώ....


Να σε ρωτησω κατι, water polo παιζεις?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kukuruku
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 25, 2008 10:41 pm

Δημοσίευσηαπό otto11 » Τρί Απρ 22, 2008 1:15 pm

Δεν παίζω ..... δεν το ξέρω καλά το άθλημα....απλά έχω πολλούς φίλους τόσα χρόνια και ξέρω πολλά πράγματα αγαπητέ κύριε κούκουκούκου.
Να σαι καλά πάντως
Εγώ σας είπα δεν έχω κάποιο πρόβλημα με αυτούς τους ανθρώπους ο καθενας κάνει αυτό που ξέρει όσο το ξέρει .
Το πρόβλημα είναι με αυτούς που τους διαλέγουν
Εκει είναι το θέμα.
Αυτά
Άβαταρ μέλους
otto11
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 6:28 pm
Τοποθεσία: INSIDE THE POOL

Δημοσίευσηαπό nosce te ipsum » Τρί Απρ 22, 2008 11:06 pm

να αναφερω οτι και να σας πω οτι ο δουμπας εφερνε σε καμπ τη σαρα και την μαρα !!!! και κραταγε και μερικουσ απο αυτους ! οποιος εχει περασει απο εθνικη σιγουρα ξερει!! οσο για οναματα βασσος-μορφεσης-ξανθοπουλος κλπ. ειναι μακραν πιο μπροστα (οντως ο ξανθοπουλος δεν εχει παιξει polo ποτε)
nosce te ipsum
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 13, 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Τετ Απρ 23, 2008 12:33 am

γεια στο στομα σου παιδι μου...
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό otto11 » Τετ Απρ 23, 2008 2:21 am

Σημασία έχει πάντως πως ο μιχάλης έχει και ξέρει την σωστή σειρά και τον σωστό τρόπο να σε μάθει να παίζεις το άθλημα.
Αυτό ίσως που μπορεί να μην έχει είναι τι κουτσάρισμα πάντως έχει δείξει και σε αυτό κάποια θετικά στοιχεία
Άβαταρ μέλους
otto11
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 6:28 pm
Τοποθεσία: INSIDE THE POOL

Δημοσίευσηαπό nosce te ipsum » Τετ Απρ 23, 2008 11:12 pm

otto φιλε μου να σου πω και εγω τι γνωμη μου! ο μιχαλης για μενα κανει απο τις καλυτερες προπονησεις και προετοιμασιες που εχω κανει μαζι με ρουπακα και βασσο!!( ο βασσος να πουμε οτι ειναι *παιδι* του μιχαλη) αλλα φιλε μου στον παγκο τον περνει ο υπνος καμια φορα η τα χανει δεν ξερω τι να πω !!! και πολυ καλος ανθρωπος και συζητισιμος! παντως προτιμω Δουμπα παρα τον παναεσχετο κ. Πατλακα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! δεν ξερω αεν τον θυμαται κανεις και εως αλυταρχη σε πολους αγωνες?
nosce te ipsum
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 13, 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό nemesis » Πέμ Απρ 24, 2008 2:07 pm

otto11 έγραψε:Δηλαδή ρε παιδιά αυτοί οι δύο που είπα έχουν όλα τα απαραίτητα στοιχεία για να είναι εκλέκτορες και προπονητές εθνικών ομάδων?
Αν πιστεύετε έτσι καλώς.
Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ και πολύ.
Δεν έχει νόημα
Πετάει ο Γαϊδαρος? ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΑΕΙ θα λέω απο εδώ και πέρα.
Έλεος μα ο Δούμπας και ο Βλαζάκης ?

Τελικά έπρεπε να ασχοληθώ....



ΦΙΛΕ ,ΟΤΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΟΛΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ,ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ,ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ 2 ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ,ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΟΧΙ ΤΟ ΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ,ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ!!
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Δημοσίευσηαπό otto11 » Πέμ Απρ 24, 2008 2:15 pm

Nemesis ξέρεις το να τα λές έξω απο τα δόντια ΄΄εχει επιπτώσεις.
Εγω μια ζωή τα έλεγα γιαυτό και δεν ήμουν αγαπητός σε πολλούς.
Τι να πρωτοπώ οτι με είχαν κόψει απο την εθνική για να πάει άλλος συμπαίκτης μου?
Γιαυτό και σταμάτησα στα 27 για να μην μου σπάνε τα @@@@@ όλοι αυτοί οι μακάκες που δεν είχαν τίποτε άλλο να κάνουν στην ζωή τους και για να νοιώθουν οτι είναι κάτι ασκούσαν εξουσία μέσα πο κάποιες θέσεις στο άθλημα.
Δυστηχώς στο μπουρδέλο που ζούμε σε αυτήν την χώρα μας έχει φάει "η καρέκλα".
Έχουμε τζάμπα προπονητές, τζάμπα παράγοντες και τζάμπα διαιτητές.
Άρα "τζάμπα μάγκες"....
Άβαταρ μέλους
otto11
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 6:28 pm
Τοποθεσία: INSIDE THE POOL

Δημοσίευσηαπό nemesis » Πέμ Απρ 24, 2008 2:39 pm

ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΣ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΩΝ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΟΧΟΝΕΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ , ΤΑ ΕΧΕΙ :!: ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ!! :!:ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ "ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΙΣΤΕΣ Η ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΜΕ ΑΡ..ΔΙΑ ,ΚΑΙ ΑΡ..ΔΙΑ ΠΟΛΙΣΤΕΣ Η ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ"
nemesis
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 06, 2007 12:14 pm

Επόμενο

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Προπονητική

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

cron