Ποιος θα υποβιβαστεί στην Δ' Εθνική; (Β' Όμιλος - Αθήνα)

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Ποιος θα υποβιβαστεί στην Δ' Εθνική; (Β' Όμιλος - Αθήνα)

Αργοστόλι
3
7%
Βετεράνοι
6
15%
Μεσόγειος
7
17%
Νηρέας Γέρακα
2
5%
Πόρτο Ράφτη
5
12%
Χαιδάρι
18
44%
 
Σύνολο ψήφων : 41

Ποιος θα υποβιβαστεί στην Δ' Εθνική; (Β' Όμιλος - Αθήνα)

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Δευτ Ιουν 30, 2008 5:34 pm

Ποιος θα υποβιβαστεί στην Δ' Εθνική; (Β' Όμιλος - Αθήνα)
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό vs » Δευτ Ιουν 30, 2008 7:55 pm

Δηλαδή άμα πέσει το Χαϊδάρι, θα το χρεώσουνε στον coach ; :lol:
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό mike » Τρί Ιούλ 01, 2008 1:30 am

Βλέπω πήραμε ήδη 2 ψήφους!!
Πολύ αντικειμενικά ψηφίζουν μερικοί. :)
mike
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 28, 2007 7:28 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Τρί Ιούλ 01, 2008 10:33 am

Επίσης, καταγγέλλω τον προπονητή της Ηλιούπολης, το βοηθό του και τον πρόεδρο της ομάδας ότι ψήφισαν ότι θα πέσει η Μεσόγειος.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Τρί Ιούλ 01, 2008 11:41 am

Εγω vs δεν εχω ψηφισει ακομα..Kαι εγω δεν ειμαι ο βοηθος του ουτε ο προεδρος.
A και ο προπονητης της Ηλιουπολης δεν εχει καν μπει ποτε σε αυτο το site
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Πέμ Ιούλ 03, 2008 6:04 pm

Αυτοί που ψήφισαν Μεσόγειο για υποβιβασμό ή δεν έχουν ιδέα από πόλο ή απλά βγάζουν την χολή τους..!
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό stavros » Παρ Ιούλ 04, 2008 3:01 pm

nick_h2o έγραψε:Αυτοί που ψήφισαν Μεσόγειο για υποβιβασμό ή δεν έχουν ιδέα από πόλο ή απλά βγάζουν την χολή τους..!


Πολύ σωστός!!! Όλοι οι άσχετοι εδώ μέσα μαζευτήκατε και χαλάτε τη δουλειά της στατιστικής υπηρεσίας του FORUM
stavros
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Ιουν 16, 2006 9:38 am

Δημοσίευσηαπό noseman » Δευτ Ιούλ 07, 2008 3:20 pm

nick_h2o έγραψε:Αυτοί που ψήφισαν Μεσόγειο για υποβιβασμό ή δεν έχουν ιδέα από πόλο ή απλά βγάζουν την χολή τους..!


Νίκο, μη μασάς, καλύτερα να νομίζουν οτι θα πέσετε.
και εσείς θα πείτε... surprise!!!

:wink:
-----
who am I?
Άβαταρ μέλους
noseman
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τετ Δεκ 20, 2006 4:36 pm

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Δευτ Ιούλ 07, 2008 6:51 pm

Εγώ στην Πετρούπολη θα παίξω αλλά δεν νομίζω ότι οι 7 ψήφοι της Μεσογείου έχουν βάση.

Σταύρο προσπαθώ να καταλάβω αν εννοείς αυτό που έγραψες ή είσαι απλά ειρωνικός με το όλο θέμα της ψηφοφορίας.
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό stavros » Τρί Ιούλ 08, 2008 10:42 am

nick_h2o έγραψε:Σταύρο προσπαθώ να καταλάβω αν εννοείς αυτό που έγραψες ή είσαι απλά ειρωνικός με το όλο θέμα της ψηφοφορίας.


Νίκο ειρωνικά το έγραψα και θα σου εξηγήσω το λόγο.
Είμαι βέβαιος ότι όλοι όσοι συμμετάσχουμε ενεργά σε αυτό το forum έχουμε σχέση με το χώρο και επομένως δεν μπορούμε να λέμε ότι κάποιοι εδώ μέσα δεν έχουν ιδέα από πόλο γιατί είναι προσβλητικό.
Επίσης θεωρώ ότι ένα από τα βασικά χαρακτηριστικά του forum είναι το χιούμορ, το οποίο διαθέτουμε όλοι άφθονο. Άρα δεν πειράζει κατά την άποψή μου τουλάχιστον να ψηφίζουν κάποιοι ως φαβορί για υποβιβασμό την ομάδα που όσοι έχουν δει θεωρούν φαβορί για την άνοδο!!
Το να ψηφίσω Μεσόγειο για υποβιβασμό δεν σημαίνει ότι δεν έχω ιδέα ούτε ότι θέλω να βγάλω τη χολή μου εναντίον μιας ομάδας που δεν μου έχει κάνει τίποτα κακό.Στο κάτω κάτω γιατί την έβαλες στις υποψήφιες ομάδες για υποβιβασμό; Αφού είσαι σίγουρος ότι δεν θα πέσει δεν έπρεπε να την είχες στις υποψήφιες. Μήπως κι εσύ κρατάς καμιά πισινή; :-)
Τέλος να διευκρινίσω ότι σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να είμαι ειρωνικός προσωπικά προς εσένα και αν το έκανα σου ζητώ συγγνώμη.
Φιλικά Σταύρος
stavros
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Ιουν 16, 2006 9:38 am

Δημοσίευσηαπό nick_h2o » Τρί Ιούλ 08, 2008 5:35 pm

No harm Stavros!

Έπρεπε να θέσω σε υποψηφιότητα όλες τις ομάδες του ομίλου, ειδάλλως θα με κατηγορούσαν για μεροληψία. Προσωπικά θεωρώ πως η Μεσόγειος θα έχει άνετο πέρασμα στην τελική φάση με μόνο τον Γέρακα να την κοντράρει αλλά εν τέλει να χάνει με 3 γκολ διαφορά (μάντης Κάλχας). Προσπαθώ μέσω του φόρουμ να εκμαιεύσω απ'τον καθένα σας την άποψη του για το φετινό πρωτάθλημα. Ότι στοιχείο κι αν μου δώσετε είναι πολύτιμο.
Άβαταρ μέλους
nick_h2o
 
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2005 8:57 pm
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό vaziliz » Τρί Ιούλ 08, 2008 5:39 pm

nick_h2o έγραψε:No harm Stavros!

Έπρεπε να θέσω σε υποψηφιότητα όλες τις ομάδες του ομίλου, ειδάλλως θα με κατηγορούσαν για μεροληψία. Προσωπικά θεωρώ πως η Μεσόγειος θα έχει άνετο πέρασμα στην τελική φάση με μόνο τον Γέρακα να την κοντράρει αλλά εν τέλει να χάνει με 3 γκολ διαφορά (μάντης Κάλχας). Προσπαθώ μέσω του φόρουμ να εκμαιεύσω απ'τον καθένα σας την άποψη του για το φετινό πρωτάθλημα. Ότι στοιχείο κι αν μου δώσετε είναι πολύτιμο.


Ρε nick ...έχει βγει το ματσάκι στο παράνομο ?
ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε ? μήπως να ψαχτούμε και να το παίξουμε ?
χε χε χε !!!!!!
Άβαταρ μέλους
vaziliz
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 2:23 pm
Τοποθεσία: Athens


Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες