από parapano » Τετ Δεκ 24, 2008 5:37 pm
--------------------------------------------
1η Φ Α Σ Η . Π Ρ Ω Τ Α Θ Λ Η Μ Α Τ Ο Σ . Ν Ε Ω Ν
--------------------------------------------
1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1η αγωνιστική Σάββατο 3/1/09
ΩΡΑ: 11:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 12:30 ΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΩΡΑ: 13:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
2η αγωνιστική Σάββατο 3/1/09
ΩΡΑ: 19:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΩΡΑ: 20:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. - ΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΩΡΑ: 21:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
3η αγωνιστική Κυριακή 4/1/09
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 4/1/09
ΩΡΑ: 17:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
ΩΡΑ: 18:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΩΡΑ: 19:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
5η αγωνιστική Δευτέρα 5/1/09
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΩΡΑ: 10:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 12:30 ΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΑΓ. ΚΟΣΜΑ
1η αγωνιστική Σάββατο 3/1/09
ΩΡΑ: 09:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΜΙΛΩΝ
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΣΥΡΟΥ - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 3/1/09
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟ ΜΙΛΩΝ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 19:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΟ ΣΥΡΟΥ
3η αγωνιστική Κυριακή 4/1/09
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΣΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΛΩΝ
ΩΡΑ: 13:00 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
4η αγωνιστική Κυριακή 4/1/09
ΩΡΑ: 18:30 ΑΟ ΜΙΛΩΝ - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ - ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5η αγωνιστική Δευτέρα 5/1/09
ΩΡΑ: 10:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. - ΝΟ ΣΥΡΟΥ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΜΙΛΩΝ
3. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
1η αγωνιστική Σάββατο 3/1/09
ΩΡΑ: 09:00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΩΡΑ: 10:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 3/1/09
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
ΩΡΑ: 19:00 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. - ΝΟ ΧΙΟΥ
3η αγωνιστική Κυριακή 4/1/09
ΩΡΑ: 11:00 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. - ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΩΡΑ: 13:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.
4η αγωνιστική Κυριακή 4/1/09
ΩΡΑ: 18:30 ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. - ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
5η αγωνιστική Δευτέρα 5/1/09
ΩΡΑ: 10:00 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.
ΩΡΑ: 11:00 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. - ΝΟ ΧΙΟΥ
ΩΡΑ: 12:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
4. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΠΑΝΟΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 9/1/09
ΩΡΑ: 18:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 20:30 ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 10/1/09
ΩΡΑ: 09:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 11:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ
3η αγωνιστική Σάββατο 10/1/09
ΩΡΑ: 16:30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ: 17:30 ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
4η αγωνιστική Κυριακή 11/1/09
ΩΡΑ: 09:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΩΡΑ: 10:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
5η αγωνιστική Κυριακή 11/1/09
ΩΡΑ: 16:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΩΡΑ: 17:00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ - ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
5. ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1η αγωνιστική Παρασκευή 9/1/09
ΩΡΑ: 18:30 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΩΡΑ: 19:30 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2η αγωνιστική Σάββατο 10/1/09
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΩΡΑ: 12:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 10/1/09
ΩΡΑ: 18:30 ΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΩΡΑ: 19:30 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
4η αγωνιστική Κυριακή 11/1/09
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 11/1/09
ΩΡΑ: 17:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΩΡΑ: 18:00 ΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
1η αγωνιστική Σάββατο 3/1/09
ΩΡΑ: 16:00 ΠΑΟΚ - ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΩΡΑ: 17:00 ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠ.
ΩΡΑ: 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝ. - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.
2η αγωνιστική Κυριακή 4/1/09
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠ.
ΩΡΑ: 11:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. - ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝ.
3η αγωνιστική Κυριακή 4/1/09
ΩΡΑ: 17:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠ. - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.
ΩΡΑ: 18:30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝ. - ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΠΑΟΚ
4η αγωνιστική Δευτέρα 5/1/09
ΩΡΑ: 09:30 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.
ΩΡΑ: 10:30 ΠΑΟΚ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠ.
ΩΡΑ: 11:30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝ. - ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
5η αγωνιστική Δευτέρα 5/1/09
ΩΡΑ: 16:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. - ΠΑΟΚ
ΩΡΑ: 17:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠ. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝ.
ΩΡΑ: 18:30 ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
7. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
1η αγωνιστική Παρασκευή 9/1/09
ΩΡΑ: 20:00 ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΩΡΑ: 21:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 10/1/09
ΩΡΑ: 10:00 ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
3η αγωνιστική Σάββατο 10/1/09
ΩΡΑ: 18:30 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 11/1/09
ΩΡΑ: 10:00 ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ Σ
ΩΡΑ: 11:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 11/1/09
ΩΡΑ: 17:00 ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
8. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΛΟΥ
1η αγωνιστική Παρασκευή 9/1/09
ΩΡΑ: 18:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ - ΝΟ ΙΤΕΑΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. - ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 10/1/09
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΙΤΕΑΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ - ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.
3η αγωνιστική Σάββατο 10/1/09
ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. - ΝΟ ΙΤΕΑΣ
ΩΡΑ: 20:00 ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
4η αγωνιστική Κυριακή 11/1/09
ΩΡΑ: 09:30 ΝΟ ΙΤΕΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 10:30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 11:30 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. - ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 11/1/09
ΩΡΑ: 17:30 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 18:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.
ΩΡΑ: 19:30 ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΝΟ ΙΤΕΑΣ
Προκρίνονται στην Β’ Φάση, οι δυο (2) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 5, 7, 8
και από τους ομίλους 1, 2, 3, 4, 6 οι τρεις (3) πρώτες ομάδες κάθε ομίλου. Σύνολο: είκοσι μια (21) ομάδες.
Σχηματίζονται μετά από κλήρωση τρεις (3) όμιλοι των πέντε (5) ομάδων έκαστος και ένας (1) όμιλος των έξι (6) ομάδων.
Για την Γ’ Τελική Φάση, προκρίνονται οι δυο (2) πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο, σύνολο: οκτώ ομάδες.
Θα σχηματιστούν δυο (2) όμιλοι των τεσσάρων (4) ομάδων, έκαστος.
Β’ Φάση – Ημιτελική 20 - 22 / 3 / 09
Γ’ Φάση - Τελική 13 - 15 / 4 / 09
Μετά το τέλος των εντός των ομίλων αγώνων, οι αγώνες θα διεξαχθούν ως εξής:
ο 1ος του Α’ ομίλου με τον 2ο του Β’ ομίλου (Αγώνας Α)
ο 1ος του Β’ ομίλου με τον 2ο του Α’ ομίλου (Αγώνας Β)
ο 3ος του Α’ ομίλου με τον 3ο του Β’ ομίλου για την (5η - 6η θέση).
ο 4ος του Α’ ομίλου με τον 4ο του Β’ ομίλου για την (7η - 8η θέση).
Οι νικητές του αγώνα Α και αγώνα Β, θα αγωνιστούν στον Μεγάλο Τελικό (1η - 2η θέση).
Οι ηττημένοι του αγώνα Α και αγώνα Β, θα αγωνιστούν στον Μικρό Τελικό (3η - 4η θέση).
Τελευταία επεξεργασία από
parapano και Παρ Ιαν 02, 2009 2:52 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά