ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

Νέα, αποτελέσματα και ανοικτή συζήτηση για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης Β' Εθνικής κατηγορίας (πρώην Β΄και Γ' κατηγορία μετά την συγχώνευση 2013).

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Σάβ Σεπ 05, 2009 12:04 pm

ΕΠΙΣΗΣ ΚΥΡΙΕ SOLID ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΑ ΜΙΛΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΑΤΩΣΕ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΑΣ , ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΓΕΣ ΤΑ ΣΚΟΥΦΑΚΙΑ .
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Σάβ Σεπ 05, 2009 1:03 pm

Μου αρεσει που τσαντιστηκες!!
Αυτο ηθελα να κανω.
Τωρα στα δικα μας:
1)Kαλυτερα ''ανεπαγκελτος'' παρα ανορθογραφος.Ειμαι εισοδηματιας για να ξερεις.
2)Να πας και στο CAS και στον Αρειο Παγο.Σε περιμενουν.Τους λειπουν καποια χρηματα.
3)Δεν ημουνα ποτε στα συννεφα για να πεσω.Ουτε σε καλαμια και καλαμιες.Ολα τα περιμενω απο ολους.
4)Οσον αφορα την συμμετοχη μου στους αγωνες και το ποσο επαιξα θα σου πω ορισμενα πραγματα που δεν ξερεις επειδη εισαι ακομα μικρος:
α)Δεν ξερω polo απλα ημουνα βυσμα του προπονητη
β)ημουν αρχηγος της ομαδας γιατι ημουνα ο πιο ομορφος
γ)αυτος που σου ειπε οτι κουβαλαγα τα σκουφακια δεν εχει κανει ουτε τα μισα απο αυτα που εχω κανει εγω
δ)να βαλεις να μιλησει καποιος που εχει εστω βραχει στην πισινα και ξερει τι ειναι το water polo και οχι εσυ που οταν βουτας βαζεις βερμουδα και δεν εχεις καν μαγιο κανονικο
ε)επειδη χειριζομαι καλα το ''λογο'' η ομαδα και οι συμπαικτες μου με εχουν ορισει ''αντιπροσωπο'' τους
στ)δεν εχω αναγκη τον σεβασμο της Λαμιας ουτε τον σεβασμο των παικτων της (εαν μιλας για λογαριασμο τους) γιατι με βαση τα λεγομενα σου δεν πρεπει να σεβεσαι τους 7 απο τους 15 παικτες της ομαδας σου που απλα πηγαν διακοπες στην Κεφαλονια
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό FIREMAN » Σάβ Σεπ 05, 2009 2:22 pm

μηδενικο μπατζετ ....? και φετος αυτο το ποιημα θα ειναι.γιατι αλλα εχω μαθει για ΞΥΦΛ ,ΔΙΑΡΕΜ και ........?
FIREMAN
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 10, 2009 10:49 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Σάβ Σεπ 05, 2009 2:28 pm

Υπαρχει ενα πολυεκατομυριουχος ο οποιος βαζει λεφτα αλλα δεν το λεμε σε κανεναν.
Οποιος εχει αποδειξεις οτι το budget της ομαδας για 13 παικτες ξεπερασε τα 3,000 ευρω ας ερθει να το πει .
Οι συγκεκριμενοι παικτες ειναι στο προπονητικο ροστερ και πληρωνονται απο εκει .Φυσικα και παιζουν κιολας .
Με εναν σμπαρο 2 τρυγωνια.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό FIREMAN » Σάβ Σεπ 05, 2009 2:38 pm

μπραβο τι φιλοτιμο ειναι αυτο , που παιζουν ολοι τσαμπα η ............?
FIREMAN
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 10, 2009 10:49 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Σάβ Σεπ 05, 2009 2:46 pm

solid έγραψε:Υπαρχει ενα πολυεκατομυριουχος ο οποιος βαζει λεφτα αλλα δεν το λεμε σε κανεναν.
Οποιος εχει αποδειξεις οτι το budget της ομαδας για 13 παικτες ξεπερασε τα 3,000 ευρω ας ερθει να το πει .
Οι συγκεκριμενοι παικτες ειναι στο προπονητικο ροστερ και πληρωνονται απο εκει .Φυσικα και παιζουν κιολας .
Με εναν σμπαρο 2 τρυγωνια.

XAXAXAXAXAXAXA ΠΟΙΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΡΟΣΤΕΡ ? ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ? ΠΑΙΔΙΚΑ-ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ-ΕΦΗΒΙΚΑ
ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΣΑΤΙΣΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Σάβ Σεπ 05, 2009 2:48 pm

ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ , ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ , ΑΣΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ , ΑΝ ΦΥΓΕΙ Ο ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Σάβ Σεπ 05, 2009 2:50 pm

solid έγραψε:Μου αρεσει που τσαντιστηκες!!
Αυτο ηθελα να κανω.
Τωρα στα δικα μας:
1)Kαλυτερα ''ανεπαγκελτος'' παρα ανορθογραφος.Ειμαι εισοδηματιας για να ξερεις.
2)Να πας και στο CAS και στον Αρειο Παγο.Σε περιμενουν.Τους λειπουν καποια χρηματα.
3)Δεν ημουνα ποτε στα συννεφα για να πεσω.Ουτε σε καλαμια και καλαμιες.Ολα τα περιμενω απο ολους.
4)Οσον αφορα την συμμετοχη μου στους αγωνες και το ποσο επαιξα θα σου πω ορισμενα πραγματα που δεν ξερεις επειδη εισαι ακομα μικρος:
α)Δεν ξερω polo απλα ημουνα βυσμα του προπονητη
β)ημουν αρχηγος της ομαδας γιατι ημουνα ο πιο ομορφος
γ)αυτος που σου ειπε οτι κουβαλαγα τα σκουφακια δεν εχει κανει ουτε τα μισα απο αυτα που εχω κανει εγω
δ)να βαλεις να μιλησει καποιος που εχει εστω βραχει στην πισινα και ξερει τι ειναι το water polo και οχι εσυ που οταν βουτας βαζεις βερμουδα και δεν εχεις καν μαγιο κανονικο
ε)επειδη χειριζομαι καλα το ''λογο'' η ομαδα και οι συμπαικτες μου με εχουν ορισει ''αντιπροσωπο'' τους
στ)δεν εχω αναγκη τον σεβασμο της Λαμιας ουτε τον σεβασμο των παικτων της (εαν μιλας για λογαριασμο τους) γιατι με βαση τα λεγομενα σου δεν πρεπει να σεβεσαι τους 7 απο τους 15 παικτες της ομαδας σου που απλα πηγαν διακοπες στην Κεφαλονια

ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ , ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΛΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ , ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΣΕΝΑ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Σάβ Σεπ 05, 2009 4:16 pm

Αναψανε τα αιματα!!Ωραια.Λοιπον:
1)Ουτε στα ονειρα σου δεν εχεις βρεξει το μαγιο σου περισσοτερο απο εμενα.Σε ολα τα επιπεδα και τις κατηγοριες.
2)Ο ΓΣΗ εχει 3 χρονια ζωης και 2 ανοδους.Ο Νικος ηρθε στο ΓΣΗ πριν 1,5 χρονο μετα απο δικη μου προταση στον ΓΣΗ και ηδη ειχαμε μια ανοδο .Επομενως διακαιωθηκα.Εαν καποτε φυγει θα αφησει 80 παιδια και μια ομαδα αποτελουμενη απο παιδια της Ηλιουπολης.Εαν εφευγε και διαλυομασταν τοτε θα σημαινε οτι δεν εκανε καλη δουλεια.
3)Στα παιδικα και στα εφηβικα δεν μπορειτε απλα να μας αντισταθειτε .Ειστε για πολλα γκολ.Ετσι απλα δεν υπαρχετε.Και δεν παιζουμε με τον κανεναν αλλα με ομαδες που παιρνουν τιτλους Ελλαδος οχι Φθιωτιδας.
4)Ουτε ο προεδρος (που δεν τον ανεφερα)αλλα ουτε κανενας αλλος μπορει να ασχοληθει μαζι μου.Ειστε πολυ λιγοι για μενα.
5)Συγγνωμη ρε FIREMAN αλλα ναι οι παικτες παιζουνε τσαμπα.Κακως αλλα ετσι ειναι.
Ειναι φιλοι μου, φιλοι του Νικου.Παιζουν για την παρτυ μου και για την παρτυ του.
Το κανανε και στην Δ εθνικη.
Δεν απαιτω να το πιστεψεις ουτε να το καταλαβεις.Εαν θεωρεις budget το 500ρικο που πηρανε μερικοι που ανεβηκε η ομαδα τοτε τι να πω.Συνολο 3,000 ευρω.Συγκρινομαστε?
6)Εγω επιβιωσα 17 χρονια σε ολες τις κατηγοριες.Το τι αξιζα ή οχι δεν θα το πω εγω και περισσοτερο ουτε εσυ.Εαν ημουνα τοσο κακος αθλητης και δεν βοηθουσα τις ομαδες μου ε τοτε πρεπει να ειμαι η μεγαλυτερη απατη που υπηρξε στον χωρο.Μπραβο μου!!
Εαν υπαρξει ενας συναθλητης μου που μπορει να πει κατι κακο για εμενα να βγει και να το πει.Εξαλου ξερεις ποιος ειμαι.Ετσι?

Τωρα μαζεψε τα κομματια σου και επιβιωσε .Και θα δουμε σε λιγα χρονια που θα εισαστε και που θα ειμαστε.Κοινως ''ρουφα το αυγο σου''
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Σάβ Σεπ 05, 2009 5:15 pm

ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΓΗΣΕΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ , ΠΑΙΧΤΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ? Η' ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΚ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Σάβ Σεπ 05, 2009 5:22 pm

ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ , ΘΑ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ ΟΛΟΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ
Α ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ , ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΛΕΥΑΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΖΟΥΦΙΑ ΔΕΛΤΙΑ , ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ Η ΛΑΜΙΑ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΕΡΓΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ .............
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Σάβ Σεπ 05, 2009 7:57 pm

Επειδη ξεφυγες με αυτο που εγραψες σου απαντω οτι μαλλον τα λεφτα που δινετε τα βγαζεις ετσι εσυ.
Εξαλου καλα κανεις και τα δινεις .Κοροιδα ψαχνουνε ολοι.Εκτος εαν τα δινεις για αλλους λογους αλλα αυτο ας το κοιταξει η εφορια.
Επισης στην Λαμια δεν θα ηθελα να ειμαι ποτε.Υπαρχουν καλυτερα μερη.
Η μεγαλη πα...ρια που ειπες οτι μια ζωη παλευαμε τι ητανε?Με 2 ανοδους σε 3 χρονια.
Ποσα χρονια υπαρχει ο Νηρεας?20 μηπως ή παραπανω?Τουλαχιστον απο το 84 που κολυμπουσα εκει και σας επαιρνα τα μεταλλια δεκα-δεκα .
Βαλτο καλα στο μυαλο σου.
Απο αυτα που γραφεις τα τελευταια 2 χρονια το γυρισατε .Πριν ησασταν παθητικοι?
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ.
Παιξτε κανα ταβλι καλυτερα
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Σάβ Σεπ 05, 2009 8:02 pm

για το παικταρας που ειπες θα βγαλω και λαμπαδα το Πασχα για να την παρεις.
Ρωτησες και εμαθες βλεπω για μενα?Ξερω ποιος σου ειπε.Τον ευχαριστω.Σου ειπα 17 χρονια κοροιδευω τον κοσμο αλλα αυτο θελει εξυπναδα .
Οσον αφορα το σχολιο σου για το πολο που εχεις παιξει ''εσυ'' το οποιο δεν εχω δει ουτε απο την τηλεοραση, επειδη οπως ειπες γραφετε όλοι με αυτο το ψευδωνυμο εννοεις και τους 15 παικτες της Λαμιας μαζι με τον προεδρο.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό nosce te ipsum » Σάβ Σεπ 05, 2009 8:20 pm

συνεχιστε ρε παιδια να γελασουμε λιγο ακομα :D :D
nosce te ipsum
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 13, 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό solid » Σάβ Σεπ 05, 2009 8:32 pm

Φιλι και Κου εσεις που παιξατε και εχετε δικαιωμα να μιλησετε γραψτε κατι.
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό KASHMIR » Κυρ Σεπ 06, 2009 12:33 am

solid έγραψε:για το παικταρας που ειπες θα βγαλω και λαμπαδα το Πασχα για να την παρεις.
Ρωτησες και εμαθες βλεπω για μενα?Ξερω ποιος σου ειπε.Τον ευχαριστω.Σου ειπα 17 χρονια κοροιδευω τον κοσμο αλλα αυτο θελει εξυπναδα .
Οσον αφορα το σχολιο σου για το πολο που εχεις παιξει ''εσυ'' το οποιο δεν εχω δει ουτε απο την τηλεοραση, επειδη οπως ειπες γραφετε όλοι με αυτο το ψευδωνυμο εννοεις και τους 15 παικτες της Λαμιας μαζι με τον προεδρο.

ΔΙΑΛΕΞΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ ΕΣΥ , ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΨΑΞΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ !!!!!! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ , ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ
Α ΚΑΙ ΠΟΥ'ΣΑΙ , ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΛΗ Η ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ , ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
KASHMIR
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό vs » Κυρ Σεπ 06, 2009 12:50 am

Πάει ... το κλείνουμε το topic με τις ατάκες !
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό No 7 » Κυρ Σεπ 06, 2009 12:57 am

Πάμ' Λαμία...?
Άβαταρ μέλους
No 7
 
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό solid » Κυρ Σεπ 06, 2009 10:54 am

Εαν εβλεπα στα ονειρα μου εσας να παιζετε πολο τοτε τι να θα ειχα προβλημα.Ευτυχως οχι.
Οσο για το οτι ειμαι πολυ μικρος σε ευχαριστω αλλα ειτε εχεις προβλημα με τα ματια σου ειτε δεν ξερεις σε ποιον μιλας.'Η ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ.
Οσο για το τι χρηματα παιρνετε ειπα οτι καλα κανετε και τα παιρνετε απλα επειδη γελασες για την Ηλιουπολη και το budget της σου απαντησα αναλογως.
Του χρονου δεν θα τα πουμε γιατι θα ειμαι Β' εθνικη αλλα παντοτε μπορεις να ελπιζεις να διαλυθουμε εμεις ή κανας αλλος.

Και τελος:πλακα δεν εκανα ποτε με εσας(ειστε και πολλοι παναθεμα σας)
solid
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 13, 2005 3:41 pm

Δημοσίευσηαπό pestaola » Κυρ Σεπ 06, 2009 1:29 pm

Τότε ρε φιλαράκο γιατί δεν ανεβήκατε αφού είσαστε καλύτεροι ,κάνε υπομονή τότε και του χρόνου θα είσαστε παρέα πάλι να τα λέτε.
pestaola
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο (NEW) Πρωτάθλημα Β' κατηγορίας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

cron