Το πρόγραμμα είναι εδώ:
http://www.koe.org.gr/images/stories/__________2012___26.3.12.doc
1. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
1η αγωνιστική Παρασκευή 30/3/12
ΩΡΑ: 19:30 ΠΑΟΚ ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ
ΩΡΑ: 20:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 21:30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2η αγωνιστική Σαββάτο 31/3/12
ΩΡΑ: 09:00 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 10:00 ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.
ΩΡΑ: 11:00 ΠΑΟΚ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
3η αγωνιστική Σαββάτο 31/3/12
ΩΡΑ: 16:30 ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 17:30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ
ΩΡΑ: 18:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. ΠΑΟΚ
4η αγωνιστική Κυριακή 1/4/12
ΩΡΑ: 10:00 ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΠΑΟΚ ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ.
5η αγωνιστική Κυριακή 1/4/12
ΩΡΑ: 17:30 ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΟΚ
ΩΡΑ: 18:30 ΑΘΩΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. ΑΠΣ ΟΞΥΓΟΝΟ
2. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΑΝΟΓ - Α. ΔΗΜΗΤΡ.)
1η αγωνιστική Παρασκευή 30/3/12
ΩΡΑ: 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.
ΩΡΑ: 21:30 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 13:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
3η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 19:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ. ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 1/4/12
ΩΡΑ: 17:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
2. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 14:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
4η αγωνιστική Κυριακή 1/4/12
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ.
5η αγωνιστική Κυριακή 1/4/12
ΩΡΑ: 17:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜ. ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
4η αγωνιστική Κυριακή 1/4/11
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
3. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 30/3/12
ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΧΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 21:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
2η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 09:00 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. ΝΟ ΧΙΟΥ
ΩΡΑ: 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
3η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 18:00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΧΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
4η αγωνιστική Κυριακή 1/4/11
ΩΡΑ: 10:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ: 11:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΝΟ ΧΙΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 1/4/11
ΩΡΑ: 17:30 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΩΡΑ: 18:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
4. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1η αγωνιστική Παρασκευή 30/3/12
ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΩΡΑ: 21:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 12:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΩΡΑ: 13:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
3η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 19:30 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 1/4/12
ΩΡΑ: 12:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 1/4/12
ΩΡΑ: 18:00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
4. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 19:00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
4η αγωνιστική Κυριακή 1/4/12
ΩΡΑ: 10:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
5η αγωνιστική Κυριακή 1/4/12
ΩΡΑ: 17:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
5. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ (ΒΟΛΟΥ)
1η αγωνιστική Παρασκευή 30/3/12
ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 20:30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 12:30 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΩΡΑ: 13:30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝ. ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
3η αγωνιστική Σάββατο 31/3/12
ΩΡΑ: 18:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝ.
4η αγωνιστική Κυριακή 1/4/11
ΩΡΑ: 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝ. ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
5η αγωνιστική Κυριακή 1/4/11
ΩΡΑ: 16:00 ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝ.
ΩΡΑ: 17:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ