ΡΕΘΥΜΝΟ 2008-10

Ανοικτή συζήτηση για τα αποτελέσματα - νέα σχετικά με τα πρωταθλήματα των κατηγοριών Γυναικείου Πόλο

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό ekso » Παρ Δεκ 12, 2008 9:42 pm

SAPIC έγραψε:Έχεις φάει σκάλωμα με κανένα Πέτρο??? :twisted:
Δε πειράζει....
Λέγεμε και Κώστα, και Τάκη, και Μένιο, και Αντρέα!!! :lol:
Ούτε τον ξέρω ούτε θέλω να τον μάθω!!!
Αμα θέλει ο ίδιος, να μου στείλει e-mail, για να βρεθούμε για καφέ!
Εσύ γιατί τον υπερασπίζεσαι τόσο πολύ???
Ύποπτο και πονηρό...!!! :twisted: :twisted:
Αν θες να συζητήσεις για το παιδί, μίλα με κάποιους που τον ξέρουν.
Σίγουρα υπάρχουν 2 εδω μέσα.
Αν αντέχεις βέβαια να μιλήσεις!!!
Εγώ δε τον ξέρω....
Ξέρω μόνο τις ψεθτιές που διαδίδεις για πάρτυ του σχετικά με τον Εθνικό!!!


giati krazete ena paidi poy den to kserete;ton ksero kala kai ksero kai thn doyleia toy.kanei poly kalh doyleia.milate gia to gegonos oti ton shkose enas pateras ap ton giaka.paidia poy htan ekei kai doyleyoyn gia ton olympiako lene oti den ekane tipota.enas trelamenos polonos htan poy nomize ston kosmo toy oti toy peiraksan to koritsakih den exete dei pos einai merikoi goneis;esei pios eisai poy nomizeis oti ta ksereis ola;kapioi san ki esena katastrepsan to polo kai paei gia foynto!
ekso
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Δεκ 12, 2008 12:12 am

Δημοσίευσηαπό ekso » Παρ Δεκ 12, 2008 9:47 pm

rossepolo έγραψε:παιζω και ακομα με εμπιστευονται σε ολεσ τισ κατιγοριεσ.ειμαι ικανοποιημένοσ

pios eisai esy poy se empisteyontai se oles tis katigories;exeis mperdeytei moy fainete.ti ksereis re pitsiriki gia na krineis ton basili;pes moy pios eisai xanioths eimai na doyme an eisai alitheia tetoia paixtara
ekso
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Δεκ 12, 2008 12:12 am

Δημοσίευσηαπό vs » Παρ Δεκ 12, 2008 10:16 pm

ekso έγραψε:esei pios eisai poy nomizeis oti ta ksereis ola;kapioi san ki esena katastrepsan to polo kai paei gia foynto!

Εσύ πού τον ξέρεις και λες ότι κατέστρεψε το πόλο ; Γιατί αν είναι αυτός που νομίζουμε οι περισσότεροι, μάλλον το αντίθετο συμβαίνει. Και στην πράξη, όχι στα λόγια.
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό SAPIC » Σάβ Δεκ 13, 2008 2:23 am

ekso έγραψε:
SAPIC έγραψε:Έχεις φάει σκάλωμα με κανένα Πέτρο??? :twisted:
Δε πειράζει....
Λέγεμε και Κώστα, και Τάκη, και Μένιο, και Αντρέα!!! :lol:
Ούτε τον ξέρω ούτε θέλω να τον μάθω!!!
Αμα θέλει ο ίδιος, να μου στείλει e-mail, για να βρεθούμε για καφέ!
Εσύ γιατί τον υπερασπίζεσαι τόσο πολύ???
Ύποπτο και πονηρό...!!! :twisted: :twisted:
Αν θες να συζητήσεις για το παιδί, μίλα με κάποιους που τον ξέρουν.
Σίγουρα υπάρχουν 2 εδω μέσα.
Αν αντέχεις βέβαια να μιλήσεις!!!
Εγώ δε τον ξέρω....
Ξέρω μόνο τις ψεθτιές που διαδίδεις για πάρτυ του σχετικά με τον Εθνικό!!!


giati krazete ena paidi poy den to kserete;ton ksero kala kai ksero kai thn doyleia toy.kanei poly kalh doyleia.milate gia to gegonos oti ton shkose enas pateras ap ton giaka.paidia poy htan ekei kai doyleyoyn gia ton olympiako lene oti den ekane tipota.enas trelamenos polonos htan poy nomize ston kosmo toy oti toy peiraksan to koritsakih den exete dei pos einai merikoi goneis;esei pios eisai poy nomizeis oti ta ksereis ola;kapioi san ki esena katastrepsan to polo kai paei gia foynto!


Δε ξέρω ρε μεγάλε τι έγινε!
Εγώ το αναφέρω σαν γεγονός.
Το θέμα με το Βασίλη θεωρήται λήξαν!!!
Και έχεις δίκιο....!!!
Εγώ κατέστρεψα το ελληνικό πόλο αγαπητέ μου!!! :D
Εγώ φταίω για την κατάντια του!!!!

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά!!!!!
Άβαταρ μέλους
SAPIC
 
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 11:15 am

Δημοσίευσηαπό oforas100 » Σάβ Δεκ 13, 2008 11:44 am

sapic μηπως τα αρχικα σου ειναι Κ.Π.
οπως λεμε καταστροφεας πολο :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
oforas100
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 1:30 am
Τοποθεσία: EARTH

Δημοσίευσηαπό lupo » Σάβ Δεκ 13, 2008 8:09 pm

Οχι. Αποτι ξερω ειναι Τ.Τ (Τζακι Τσαν)
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό lupo » Σάβ Δεκ 13, 2008 8:16 pm

Αν οντως ειναι αυτος που νομιζω ο SAPIC τοτε κυριε απο τα Χανια καλυτερα να ζητησεις συγγνωμη γιατι ειναι απο αυτους που συνεισφεραν και ανεβασαν το πολο εκει που ειναι σημερα. Αρα σιγουρα πιτσιρικας δεν ειναι. Βλεπεις δε λεμε ονοματα γιατι ολοι οι σωστοι σεβονται τους συμπαιχτες η συναδελφους τους προπονητες.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό ekso » Τρί Δεκ 16, 2008 1:58 am

lupo έγραψε:Αν οντως ειναι αυτος που νομιζω ο SAPIC τοτε κυριε απο τα Χανια καλυτερα να ζητησεις συγγνωμη γιατι ειναι απο αυτους που συνεισφεραν και ανεβασαν το πολο εκει που ειναι σημερα. Αρα σιγουρα πιτσιρικας δεν ειναι. Βλεπεις δε λεμε ονοματα γιατι ολοι οι σωστοι σεβονται τους συμπαιχτες η συναδελφους τους προπονητες.


exeis mperdeytei moy fenete.pou einai to polo shmera.gia dialysh paei.mexri kai to boley mas exei perasei
ekso
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Δεκ 12, 2008 12:12 am

Δημοσίευσηαπό doom » Τρί Δεκ 16, 2008 10:22 am

Ειμαι πανω απο 30 χρονια σε αυτον τον χωρο και καθε χρονο ακουω οτι το αθλημα μας δεν παει καλα, οπου ναναι θα διαλυθει κλπ κλπ.
Πρεπει να ξερετε οτι στην Ελλαδα ποτε ενα αθλημα δεν εχει ουσιαστικο προβλημα, οταν φερνει επιτυχιες. Επισης, μπορω να σας διαβεβαιωσω, οτι πριν απο αρκετα χρονια, και οταν τα κολυμβητηρια πολλαπλασιαστηκαν στην χωρα μας, ο κοσμος αγκαλιασε ακομα περισσοτερο το πολο, φερνοντας πολλα παιδια στις πισινες για να το μαθουν καλα. Αυτο ειναι προοδος και οχι οπισθοδρομηση.
Ειναι παρα πολλα που μπορουμε να πουμε για την αναπτυξη η οχι του οποιουδηποτε αθληματος, αλλα τουλαχιστον το δικο μας με τις υποδομες που εχουν δημιουργηθει, θα παραμενει πολυ ακομα στην επικαιροτητα.
doom
 
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2007 1:56 pm

Δημοσίευσηαπό lupo » Τρί Δεκ 16, 2008 12:03 pm

Φαινεται καποιους τους συμφερει να θελουν να βλεπουν οτι το αθλημα μας παει για διαλυση. Αυτοι το βλεπουν ετσι γιατι η θελουν να εμφανιζουν τον εαυτο τους η καποιους φιλους τους σαν σωτηρες η ειναι χτεσινοι στο αθλημα αυτο οποτε δεν εχουν δει τι διακρισεις φερνει καθε χρονο αυτο το κακομοιρο αθλημα που τοχουν σνομπαρει ολοι. Απο πολιτεια μεχρι χορηγοι.
Εσυ λοιπον φιλε μου μην κινδυνολογεις αν δεν ξερεις γιατι εγω ειμαι εν ενεργεια πολιστας και βλεπω πολυ βαθια σε αυτο το αθλημα. Ξερω και τα στραβα του που δημιουργουνται απο μερικους ασχετους με το χωρο και τα καλα του που καθε χρονο λιγο η πολυ μας χαροποιουν. Φυσικα δεν ειναι καθε χρονο οι ιδιες επιτυχιες. Αλλα πιο αλλο αθλημα ειναι σε καθε ολυμπιαδα μεσα?
Μην συγκρινεις λοιπον το βολευ με το πολο γιατι δεν χωρανε συγκρισεις σε ανομοια μεγεθη. Εχεις ακουσει τις χορηγιες που πεφτουν στο βολευ? Τα μισα να ριχνανε στο πολο σου εγγυωμαι θαταν ολα πολυ καλυτερα. Αλλο να καλειται ο καθε προπονητης η παιχτης ναχει το πολο σαν χομπι η σαν δευτερη δουλεια και αλλο ναναι επαγγελματιας προπονητης που ζει πολυ καλα μονο με αυτο. Παρολα αυτα το βολευ υστερει σε συγκριση με το πολο απο πλευρας επιτυχιων.
Αρα εντελως αστοχη η συγκριση σου.
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό akis » Τετ Δεκ 17, 2008 6:53 pm

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ. ΥΠΗΡΕΤΟΥΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΧΑΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΞΟΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.
ΣΕ ΠΙΟ ΑΛΛΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Ο ΠΟΛΙΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΡΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ. ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΛΕΥΡΑΣ ΟΜΩΣ ΨΙΧΟΥΛΑ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΟΛΟ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΟΠΟΙΕΙ. ΓΙΑ ΡΩΤΗΣΤΕ ΣΤΑΘΑΚΗ, ΓΟΥΝΑ, ΑΡΩΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΛΕΦΤΑ Η ΠΑΙΖΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ. ΓΙΑ ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΣΕ ΟΜΑΔΑ?
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟΥΣ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΥΣ, ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΟ. ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΟΛΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΠΟΤΕ.
Άβαταρ μέλους
akis
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Παρ Μαρ 10, 2006 6:45 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό sifis M. » Παρ Οκτ 08, 2010 9:09 pm

Πρώτη μας μετεγγραφή για φέτος θα είναι η Έλενα Φαρμάκη από το ΝΟΧ, ο πρόεδρος ψάχνει ακόμα μια δυο παίκτριες για να ενισχυθεί η ομάδα . ενώ ανανεώθηκαν οι δανεισμοί της Μαίρης Παληκαράκη (ΝΟΧ) και Νίκης Τσαγδή
Άβαταρ μέλους
sifis M.
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 14, 2008 3:36 am
Τοποθεσία: ατσιποπουλο

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Σάβ Οκτ 09, 2010 3:32 pm

ΑΝΕΒΑΣΑΤΕ 7 ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΠΕΛΙ ΑΠΤΑ ΧΑΝΙΑ.ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ;ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΝΑ ΣΥΜΕΤΕΧΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΗΛΗΚΙΑΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ.ΠΟΙΝΟΥ ΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΟΥΤΕ ΓΕΙΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΛΟΙ ΟΜΩΣ ΚΡΙΝΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ.ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ ΝΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΤΕ ΟΠΩΣ Η ΑΛΛΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΞΤΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ. :!: :!: :!: :arrow: :wink: :wink:
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό sifis M. » Κυρ Δεκ 05, 2010 9:13 pm

Όλοι το Σάββατο στις 11 Δεκεμβρίου στα Χανιά που έχουμε δηλώσει φέτος για έδρα για να στηρίξουμε την ομάδα μας να φτάσει στην πρώτη της νίκη με αντίπαλο τον Ηρακλή.
Άβαταρ μέλους
sifis M.
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 14, 2008 3:36 am
Τοποθεσία: ατσιποπουλο

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γυναικεία Υδατοσφαίριση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες

cron