ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ(γεν. 1995 και νεωτεροι)

Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα μικρών ηλικιών παλαιότερων ετών

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ(γεν. 1995 και νεωτεροι)

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Τρί Φεβ 03, 2009 2:13 pm

Αυριο (4/2) πραγματοποιειται στα γραφεια της ΚΟΕ η κληρωση για τον καταρτισμο των ομιλων του Πρωταθληματος Παιδων για το 2009, για αθλητες γεννημενους το 1995 και νεωτερους.

Η Α' Φαση των αγωνων ειναι προγραμματισμενη να ξεκινησει το 3ημερο: 6-8/3/2009
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό pepe » Πέμ Φεβ 05, 2009 2:31 am

Η κλήρωση έγινε. Ξέρει κανείς τους ομίλους ; Γιατί αν περιμένουμε να τα μάθουμε από την ΚΟΕ σωθήκαμε.
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό Sozer » Δευτ Φεβ 09, 2009 3:18 pm

Από ότι έμαθα ο ένας όμιλος Αθήνας είναι:
Πανιώνιος
Π.Φάληρο
Παναθηναικός
Ολ.Πετρούπολης
Ν.Γέρακα
Ν.Χαλανδρίου

Από αυτούς πόσοι προκρίνονται...?????
NO RULES,JUST PLAY!!!ENJOY THE GAME!!!
Άβαταρ μέλους
Sozer
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Ιουν 15, 2007 3:18 am
Τοποθεσία: Petroupoli,Athens

Δημοσίευσηαπό parapano » Δευτ Φεβ 09, 2009 3:36 pm

Χμμ!!! Δυνατός όμιλος.
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Δευτ Φεβ 09, 2009 4:31 pm

Sozer έγραψε:Από ότι έμαθα ο ένας όμιλος Αθήνας είναι:
Από αυτούς πόσοι προκρίνονται...?????



..κατι σε ΟΜΙΛΟΥΣ Θεσσαλονικης ΕΧΟΥΤΕ ???
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό dimakovitch » Τρί Φεβ 24, 2009 3:52 pm

Τίποτα καινούριο για τους ομίλους;;;;
Άβαταρ μέλους
dimakovitch
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 1:03 pm

Δημοσίευσηαπό Y.A. » Παρ Φεβ 27, 2009 3:19 pm

1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 2. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ 3. ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ
ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ ΟΕΑ / ΝΑΒ
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

4. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 5. ΟΜΙΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ 6. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΟΚ ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΟ ΣΕΡΡΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΟ ΣΥΡΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.

7. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 8. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 9. ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΚΕΒ
ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΟ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.

10. ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΚΡΗΤΗΣ)
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Y.A.
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 05, 2009 12:09 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Παρ Φεβ 27, 2009 4:00 pm

4. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.ΘΑΛΑΣΣΗΣ - Χ.Α.Ν.Θ. Ν.Ο.ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΡΗΣ
...φιλος απο την χαρα σου να τα ανεβάσεις !!! τα εκανες ....
:wink: :wink: :wink:
ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ
1η αγωνιστική Παρασκευή 6/3/09
ΩΡΑ: 19:30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 20:30 ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 21:30 ΠΑΟΚ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
2η αγωνιστική Σάββατο 7/3/09
ΩΡΑ: 10:00 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΟΚ
3η αγωνιστική Σάββατο 7/3/09
ΩΡΑ: 17:30 ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 18:30 ΠΑΟΚ AΡΗΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
4η αγωνιστική Κυριακή 8/3/09
ΩΡΑ: 10:00 ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ: 12:00 ΠΑΟΚ ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
5η αγωνιστική Κυριακή 8/3/09
ΩΡΑ: 17:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΩΡΑ: 18:30 ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΟΚ
ΩΡΑ: 19:30 ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Το Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ «2009» θα διεξαχθεί σε τρεις (3) φάσεις:
Α’ Φάση : 6 - 7 - 8 / 3 / 09
Β’ Φάση :27 - 28 - 29 / 3 / 09
Γ’ Φάση :3 - 4 - 5 / 7 / 09

Δύσκολος Ο Μαρτης !!!!

Έχουν δικαίωμα συμμετοχής οι αθλητές (γενν. 1995) και νεώτεροι

Α’ Φάση

Τουρνουά ενός γύρου σε ομίλους με το σύστημα POOL (ένας εναντίον όλων).
Ισχύει η Ισοπαλία.

Β’ Φάση


Προκρίνονται στην Β’ Φάση οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 4 και 10 και οι δυο (2) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 1, 2 και οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 6, 7, 8 και η πρώτη (1η) ομάδα από τους ομίλους 3, 5 και 9, Σύνολο: είκοσι πέντε (25) ομάδες.


Η Β’ Φάση θα διεξαχθεί σε Τουρνουά ενός γύρου, σε ομίλους με το σύστημα POOL (ένας εναντίον όλων). Ισχύει η Ισοπαλία.

Σχηματίζονται πέντε (5) όμιλοι των πέντε (5) ομάδων έκαστος.
Προκρίνονται για την Γ’ Τελική Φάση οι δυο (2) πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο. Σύνολο: δέκα (10) ομάδες.

Η κλήρωση για την Γ’ Φάση
- Τελική θα διεξαχθεί την Τετάρτη 3/6/09 και ώρα: 13:30 στα γραφεία της ΚΟΕ.

Γ’ Φάση - Τελική

Οι δέκα (10) ομάδες της Τελικής Φάσης θα σχηματίσουν δύο (2) ομίλους των πέντε (5) ομάδων (όμιλοι Α - Β) κατόπιν κληρώσεως.

Σε κάθε ένα εκ των ομίλων θα διεξαχθούν αγώνες με το σύστημα POOL (ένας εναντίον όλων και στην συνέχεια θα αγωνιστούν): .... εχουμε

καιρο μεχρι τοτεεεε

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από fotis2310 και Σάβ Φεβ 28, 2009 2:20 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό parapano » Παρ Φεβ 27, 2009 7:25 pm

1η ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (1995)

1. ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Παρασκευή 6/3/09
19:30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
20:30 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ
Σάββατο 7/3/09
10:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
11:00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ
18:30 ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
19:30 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
Κυριακή 8/3/09
09:30 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ
10:30 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
15:30 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ
16:30 ΟΠΑΘΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

2. ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΛΟΥ
Παρασκευή 6/3/09
19:30 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΟΕΑ / ΝΑΒ
20:30 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. - ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Σάββατο 7/3/09
10:00 ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
11:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ - ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.
17:00 ΟΕΑ / ΝΑΒ - ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
18:00 ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
Κυριακή 8/3/09
09:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ - ΟΕΑ / ΝΑΒ
10:00 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. - ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
15:00 ΚΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
16:00 ΟΕΑ / ΝΑΒ - ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.

3. ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
Σάββατο 7/3/09
12:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ
17:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Κυριακή 8/3/09
10:00 ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

4. ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ
Παρασκευή 6/3/09
19:30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20:30 ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21:30 ΠΑΟΚ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
Σάββατο 7/3/09
10:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11:00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
12:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ
17:30 ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
18:30 ΠΑΟΚ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19:30 ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 8/3/09
10:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
11:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12:00 ΠΑΟΚ - ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
17:30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
18:30 ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ
19:30 ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

5. ΟΜΙΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΩΝ
Σάββατο 7/3/09
12:30 ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ - ΚΟ ΣΕΡΡΩΝ
19:00 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΟ ΞΑΝΘΗΣ
Κυριακή 8/3/09
10:00 ΚΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

6. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΑΓ. ΚΟΣΜΑ
Παρασκευή 6/3/09
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
21:15 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΟ ΣΥΡΟΥ
Σάββατο 7/3/09
12:30 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
13:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
19:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΝΟ ΣΥΡΟΥ
20:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
21:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Κυριακή 8/3/09
08:30 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ. - ΝΟ ΣΥΡΟΥ
09:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
10:30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
15:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
16:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
17:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.

7. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΛ/ΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

Παρασκευή 6/3/09
20:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
21:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο 7/3/09
11:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
12:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
13:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
Κυριακή 8/3/09
09:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
13:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
14:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
20:30 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.
21:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΚΟΛ/ΡΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Παρασκευή 6/3/09
20:00 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΚΟΛ/ΡΙΟ ΓΕΡΑΚΑ
Σάββατο 7/3/09
18:30 ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
19:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
20:30 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

8. Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Παρασκευή 6/3/09
19:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
20:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.
21:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Σάββατο 7/3/09
10:30 ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.
11:30 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
12:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
18:30 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
19:30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
20:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
Κυριακή 8/3/09
10:00 ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
11:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.
12:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
18:00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
19:00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
20:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.

9. ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΙΟΥ
Σάββατο 7/3/09
10:30 ΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΠΕΚΕΒ
19:00 ΝΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΝΟ ΧΙΟΥ
Κυριακή 8/3/09
10:00 ΠΕΚΕΒ - ΝΟ ΧΙΟΥ

10. ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΛ/ΡΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Παρασκευή 6/3/09
18:30 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
19:30 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
20:30 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
Σάββατο 7/3/09
10:30 ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
11:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12:30 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:30 ΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
18:30 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
19:30 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυριακή 8/3/09
10:00 ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
11:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
12:00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
18:30 ΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:30 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Προκρίνονται στην Β’ Φάση οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 4 και 10 και οι δυο (2) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 1, 2
και οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από τους ομίλους 6, 7, 8 και η πρώτη (1η) ομάδα από τους ομίλους 3, 5 και 9, Σύνολο: είκοσι πέντε (25) ομάδες.


Β’ Φάση 27 - 28 - 29 / 3 / 09
Γ’ Φάση - Τελική 3 - 4 - 5 / 7 / 09
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Παρ Μαρ 06, 2009 11:42 pm

1η αγωνιστική Παρασκευή 6/3/09

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ 12 - 08
Ο.Φ.ΘΑΛΑΣΣΗΣ - Χ.Α.Ν.Θ 04 - 14
Εικόνα

σε Derby πηγε να εξελειχθεί ο αγώνας μας ... λιγο πριν το τελος 06 - 06 !!!

Π.Α.Ο.Κ.- Ν.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ 08 - 06

Σάββατο 7/3/09

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ πολλα - λιγα
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ πολλα - λίγα
μετά τον αγωνα του Ηρακλη vs XIOS 08 18
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ 11 - 06
οκταλεπτα ( 2-1) , (0-3) // (2-2) , (5 -0) μειναμε απο καυσιμα στο 4ο 8' λεπτο.
Εικόνα
Βαγγέλης Βλαζάκης -Χατζέλλη Χρυσούλα ... οι πιλότοι των τμ. υποδομών μας
Απογευμα Σαββατου
ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ normal check 2
Π.Α.Ο.Κ, - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ normal check 1
ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ normal check 2
Τελευταία επεξεργασία από fotis2310 και Κυρ Μαρ 08, 2009 12:02 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό pzozef » Σάβ Μαρ 07, 2009 3:59 pm

Προς το παρών...

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΟ ΣΥΡΟΥ:11-1 μετα απο ένα παρα πολυ ασχημο ταξιδι με το πλοιο για πειραια,την αμέσως συμμετοχή στο παιχνίδι και την αποχή των αθλητών μας απο την πισινα η ήττα ήταν αποτέλεσμα σχεδόν αναμενόμενο.

ΝΟ ΣΥΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ:10-3 μεγαλη νικη και πολυ μεγαλης ακομα μεγαλύτερης βαθμολογικης σημασίας καθώς με άλλους 2 βαθμους στο σακι μας σε μελλοντική νίκη περνάμε στην επόμενη φάση.
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό pepe » Σάβ Μαρ 07, 2009 8:46 pm

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ :

Αποτελέσματα μέχρι τώρα :

ΧΑΛΚΙΔΑ - ΟΕΑ/ΝΑΒ 3-1
ΝΟΒΑ - ΚΑΡΔΙΤΣΑ 6-8
ΚΑΡΔΙΤΣΑ - ΧΑΛΚΙΔΑ 15-4
Ο.Υ.Κ. - ΝΟΒΑ 22-3
ΟΕΑ/ΝΑΒ - ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3-15
ΧΑΛΚΙΔΑ - Ο.Υ.Κ. 1-25
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό dimakovitch » Κυρ Μαρ 08, 2009 12:12 am

Foti μπορείς να γράψεις-σε παρακαλώ-τα αποτελέσματα πιο αναλυτικά????? :oops: :roll:
Άβαταρ μέλους
dimakovitch
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 1:03 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Κυρ Μαρ 08, 2009 3:51 am

dimakovitch έγραψε:Foti μπορείς να γράψεις-σε παρακαλώ-τα αποτελέσματα πιο αναλυτικά????? :oops: :roll:


αρε Λαρισα ... με τις Αγωνίες ΣΟΥ :wink: :wink: :roll: :wink: :wink:
καλοι ησασταν ..θα περάσουν ... στην επόμενη φάση 8) 8) 8)

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΟΚ-ΛΑΡΙΣΑ

rantevouΖ στην Β’ Φάση 27 - 28 - 29 / 3 / 09

αυριο ΜΣΜΡ ... να τα παρω απο την ''γραμματεία'' b.b.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό dimakovitch » Κυρ Μαρ 08, 2009 2:03 pm

rantevouΖ στην Β’ Φάση 27 - 28 - 29 / 3 / 09
Rendez-vous έτσι γράφεται :wink:
Μιλάς και με μισό γάλλο...:roll:
Άβαταρ μέλους
dimakovitch
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 1:03 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Κυρ Μαρ 08, 2009 4:26 pm

dimakovitch έγραψε:...
Εικόνα
Θα [b]συναντηθούμε ΛΟΙΠΟΝ... στην Β’ Φάση 27 - 28 - 29 / 3 / 09

οι τρεις πρωτοι του Ομίλου Θεσσαλονίκης είναι :
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΟΚ-Ν.Ο.Λαρισας

τι τα θες τα νούμερα .... δεν πιστευω να τα ''πουλάς'' πουθενά :wink: :wink: :wink:
Πρωϊνά ....Κυριακής
ΑΡΗΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 04 -09
ΗΡΑΚΛΗΣ - Χ.Α.Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18 - 02
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.ΘΑΛΑΣΣΗΣ 08 - 01
:?: :?: :?:
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 10 -17
ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ 06 - 05
ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΑΡΗΣ 02 - 10

κάποιος εεεε !!! να μαζέψει τα κομάτια του παζλ .της Β΄Φάσης .. 25 Ομάδες πρέπει να βγούν ...
Τελευταία επεξεργασία από fotis2310 και Κυρ Μαρ 08, 2009 6:59 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό pepe » Κυρ Μαρ 08, 2009 6:08 pm

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ :

Αποτελέσματα Κυριακής :

Ο.Υ.Κ. - ΟΕΑ/ΝΑΒ 14-5
ΝΟΒΑ - ΧΑΛΚΙΔΑ 4-3
ΚΑΡΔΙΤΣΑ - Ο.Υ.Κ. 5-25
ΟΕΑ/ΝΑΒ - ΝΟΒΑ 3-11

Περνάνε Ο.Υ.Κ. και ΚΑΡΔΙΤΣΑ.

Κλήρωση για την Β' Φάση : Τετάρτη 11-3-09.
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Κυρ Μαρ 08, 2009 9:15 pm

1η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ 12 - 08
Ο.Φ.Θ. - Χ.Α.Ν.Θ 04 - 14
Π.Α.Ο.Κ.- Ν.Ο. ΛΑΡΙΣΑΣ 08 - 06

2η αγωνιστική

ΑΡΗΣ - ΧΑΝ.Θ 14 - 02
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΦ.Θ 28 - 00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ 11 - 06
οκταλεπτα ( 2-1) , (0-3) // (2-2) , (5 -0)
μειναμε απο καυσιμα στο 4ο 8' λεπτο.

3η αγωνιστική

ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 04 - 17
Π.Α.Ο.Κ, - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 08 - 04
ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 02 - 22

4η αγωνιστική

ΑΡΗΣ - ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 04 -09
ΗΡΑΚΛΗΣ - Χ.Α.Ν.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18 - 02
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.ΘΑΛΑΣΣΗΣ 08 - 01

5η αγωνιστική

ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 10 -18
ΧΑΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ 06 - 05
ΟΦ ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΑΡΗΣ 02 - 10

οι τρεις πρωτοι του Ομίλου Θεσσαλονίκης είναι :
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΟΚ-Ν.Ο.Λαρισας

τι τα θες τα νούμερα .... δεν πιστευω ΝΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥς ΣΚΟΡΕΡ ... ΣΟΥ !!!!
...''κηδεια έμαθα στην Κρήτη'' .Ο.Φ.Η
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Μαρ 09, 2009 2:16 pm

Απο τον 6ο Ομιλο(Αγιου Κοσμα) περασαν:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ και...ΣΥΡΟΣ(γεια σου ρε Ζοζεφ)

Ο Ολυμπιακος δυσκολευτηκε μονο με τον Ηλυσιακο(6-3), ενω για την 2η θεση Ηλυσιακος και Ηλιουπολη ηρθαν ισοπαλοι με 5-5.
Απογοητευση ο Εθνικος που κερδισε μονο το ΚΟΠΙ με ενα γκολ

Ραντεβου στα Ημιτελικα
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό Lambros10 » Δευτ Μαρ 09, 2009 3:09 pm

Από τον όμιλο της Πάτρας, πέρασαν ΝΟΠ (8βαθμ) και ΝΕΠ (6 βαθμ.)
Άβαταρ μέλους
Lambros10
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 2168
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2005 5:09 pm

Επόμενο

Επιστροφή στο Ειδήσεις από τα πρωταθλήματα μικρών ηλικιών παλαιότερων ετών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Google [Bot] και 1 επισκέπτης

cron