Πρωτάθλημα Ν. Ανδρων 2011

Ανοικτή συζήτηση για την ελληνική Υδατοσφαίριση στις μικρές ηλικίες. Παιδικά, Εφηβικά πρωταθλήματα και Ακαδημίες

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό wp_insider » Τρί Μαρ 22, 2011 12:32 pm

fotis2310 έγραψε::wink: :wink: ΙΣΩς ... πολυ περισσότερο στην παραλία σας αφού για τα ''ιστιοφορα'' σας ΔΕΝ Υ ΠΑ Ρ Χ Ο Υ Ν ΑΓΟΡΑΣΤΕΣ !!! ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ π ω λ η τ ε ς


ότι πεις ''πικραμενε'' ΓλυφαδιΩτη ... ότι πεις ...στην ΣαλΟνικη πάντΩς ... η κερκιδα ΔΕΝ παιζει πόλο ... αλλα οι ΑΘΛΗΤΕς που ειναι στην π ι σ ι ν α ...

wp_insider έγραψε:... τα υπολοιπα ειναι για ευρεια καταναλωση.....
συ είπας ... :wink: :wink:


Μαλλον Φωτακη δεν καταλαβες, ειτε γιατι νυσταζες την ωρα που διαβαζες οτι ειχα γραψει (03:00), ειτε γιατι τα'πινες πανηγυριζοντας ακομη την 3η θεση στην Βαλαωριτη....
Ειπα.... μαγκια του ΠΑΟΚ και το εννοω....!!!
Πληροφοριακα, ουτε σκαφος εχω, ουτε Γλυφαδιωτης ειμαι και κυριως με τιποτα δεν ειμαι πικραμενος....
Εχω κανει τα κουμαντα μου...... :P
..."nil desperandum" :!: 8)

Ανδρεα... συμφωνω -σχεδον- σε ολα μαζι σου.... :wink:
Άβαταρ μέλους
wp_insider
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ Οκτ 07, 2009 11:55 pm
Τοποθεσία: Voula

Δημοσίευσηαπό Ypovoleas » Τρί Μαρ 22, 2011 1:36 pm

lupo έγραψε: Ετσι για να παιρνουν παραδειγματα μερικα μαγαζια γωνια πως φτιαχνονται οι ομαδες!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Lupo gια την Γλυφαδα
το λές φαντάζομαι :oops:
Ypovoleas
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τρί Οκτ 27, 2009 3:03 pm

Δημοσίευσηαπό DoNaldD » Τρί Μαρ 22, 2011 3:01 pm

parapano έγραψε:
[u]Ο.Υ.Κ. ΒΟΛΟΥ:
Μεγάλο ερωτηματικό η ομάδα της Μαγνησίας μέχρι τη 2η φάση όπου και απέκλεισε
πολύ εύκολα τον ΠΑΟ. Πολλά ακούστηκαν και γράφτηκαν πριν αλλά και αμέσως μετά από εκείνο
το παιχνίδι, από ενθουσιώδεις φιλάθλους της ομάδας. Φιλάθλους που όμως σωπαίνουν μέχρι
και σήμερα, όταν κατόπιν ανώνυμης καταγγελίας, αναφέρθηκε ότι η ομάδα κατέβασε στο παραπάνω
παιχνίδι μεγαλύτερους σε ηλικία αθλητές
. Κι όμως δεν ακούστηκε κιχ. Τουμπεκί ψιλλοκομένο.
Εδώ δεν έχεις δίκιο μερικές φορές και βάζεις τις φωνές και αυτοί ούτε κιχ.

Καλά μυαλά λοιπόν, διάβασμα και προσπάθεια, και του χρόνου, όσοι μείνουμε, να τα ξαναπούμε.

Η γνωστη ρηση <Ριξε λασπη ολο και κατι θα μεινει> βρισκει πληρη εφαρμογη στα λεγομενα του parapano.Προς γνωση ολων ο ΟΥΚ στο ροστερ του δεν διαθετει κανεναν αθλητη '92.Τρεις μονο αθλητες '93 (Μαριναγης Χρηστος,Παπαδημητριου Βαγγελης,Μαλλιαρος Γιαννης).Ολοι οι αλλοι ειναι '94 '95 και μικροτεροι.Εκτος και αν ο parapano εννοει τους αθλητες της αντρικης ομαδας που ειναι ολοι κοντα στα 30 ή και λιγο μεγαλυτεροι
DoNaldD
 
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 27, 2009 3:18 pm
Τοποθεσία: VoLoS

Δημοσίευσηαπό DIOGO » Τρί Μαρ 22, 2011 4:51 pm

ρε συ parapano δεν παιζεσαι με τιποτα... εγραψες σχολια για 8 ομαδες και λιγο-πολυ τις εκραξες κ τις 8!!!!
αλλες λιγο, αλλες πολυ, δεν εχει σημασια, αλλα και τις 8!!!!!!!! για ολους εχεις μια κακη κουβεντα!!!!
γιατι τοση κακια? :(
DIOGO
 
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: Τρί Δεκ 23, 2008 11:33 am
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό parapano » Τρί Μαρ 22, 2011 5:27 pm

Με καλές κουβέντες δεν γίνεται καλή δουλειά.
Μόνο κρίσεις με αυστηρότητα μπορεί να είναι εποικοδομητικές.
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

Δημοσίευσηαπό pepe » Τρί Μαρ 22, 2011 5:28 pm

Parapano, μπορείς να βγείς με αποβολή από το forum και να σε λέμε ligotero. Aν βγείς και χωρίς αντικατάσταση τόσο το καλύτερο.
pepe
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 08, 2008 7:35 pm

Δημοσίευσηαπό parapano » Τρί Μαρ 22, 2011 5:30 pm

DoNaldD έγραψε:
parapano έγραψε:
[u]Ο.Υ.Κ. ΒΟΛΟΥ:
Μεγάλο ερωτηματικό η ομάδα της Μαγνησίας μέχρι τη 2η φάση όπου και απέκλεισε
πολύ εύκολα τον ΠΑΟ. Πολλά ακούστηκαν και γράφτηκαν πριν αλλά και αμέσως μετά από εκείνο
το παιχνίδι, από ενθουσιώδεις φιλάθλους της ομάδας. Φιλάθλους που όμως σωπαίνουν μέχρι
και σήμερα, όταν κατόπιν ανώνυμης καταγγελίας, αναφέρθηκε ότι η ομάδα κατέβασε στο παραπάνω
παιχνίδι μεγαλύτερους σε ηλικία αθλητές
. Κι όμως δεν ακούστηκε κιχ. Τουμπεκί ψιλλοκομένο.
Εδώ δεν έχεις δίκιο μερικές φορές και βάζεις τις φωνές και αυτοί ούτε κιχ.

Καλά μυαλά λοιπόν, διάβασμα και προσπάθεια, και του χρόνου, όσοι μείνουμε, να τα ξαναπούμε.

Η γνωστη ρηση <Ριξε λασπη ολο και κατι θα μεινει> βρισκει πληρη εφαρμογη στα λεγομενα του parapano.Προς γνωση ολων ο ΟΥΚ στο ροστερ του δεν διαθετει κανεναν αθλητη '92.Τρεις μονο αθλητες '93 (Μαριναγης Χρηστος,Παπαδημητριου Βαγγελης,Μαλλιαρος Γιαννης).Ολοι οι αλλοι ειναι '94 '95 και μικροτεροι.Εκτος και αν ο parapano εννοει τους αθλητες της αντρικης ομαδας που ειναι ολοι κοντα στα 30 ή και λιγο μεγαλυτεροι


Εγώ δεν είπα ότι ήταν αληθής και βάσιμη η καταγγελία,
αλλά ότι δεν απάντησε κανείς από τους κατά τα άλλα λαλίστατους Θεσσαλούς.
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

Δημοσίευσηαπό parapano » Τρί Μαρ 22, 2011 5:30 pm

pepe έγραψε:Parapano, μπορείς να βγείς με αποβολή από το forum και να σε λέμε ligotero. Aν βγείς και χωρίς αντικατάσταση τόσο το καλύτερο.


Εάν η ομάδα έχει καλό πάγκο, χαλάλι ας βγω!
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

Δημοσίευσηαπό tsokmakitze » Τρί Μαρ 22, 2011 5:36 pm

. Όμως όντως δε μου άρεσε που επέμενες να ρωτάς για τη διαιτησία του ημιτελικού όταν ο ίδιος ο Φώτης δεν ήθελε να συνεχίσει το θέμα.
ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΦΩΤΗ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΠΑΡΩΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.


Για τα ερωτήματα που θέτεις οι απαντήσεις (νομίζω ότι) είναι περίπου προφανείς. Όμως δεν είναι πρέπον να τις δώσω εγώ,
ΣΕΒΑΣΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ :wink: :wink: :wink:
[/quote]
tsokmakitze
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Δευτ Απρ 26, 2010 3:39 pm

Δημοσίευσηαπό TooTall » Τρί Μαρ 22, 2011 7:59 pm

parapano έγραψε:Εγώ δεν είπα ότι ήταν αληθής και βάσιμη η καταγγελία,
αλλά ότι δεν απάντησε κανείς από τους κατά τα άλλα λαλίστατους Θεσσαλούς.

Ναι αλλα την αναπαράγεις.....
TooTall
 
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2006 2:28 pm

Δημοσίευσηαπό kostas6074 » Τετ Μαρ 23, 2011 1:16 am

Για όλους όσους ακόμα αναρωτιούνται για την Β΄φάση και την τελική θα επαναλάβω :
ΟΛΑ τα πρωταθλήματα διοργανώνονται από την ΚΟΕ ,και ΟΧΙ από ομάδες, που αποφασίζει επομένως και για τόπο-χρόνο και πρόγραμμα.
Το ανακάτεμα της Β΄φάσης δεν έγινε ΣΙΓΟΥΡΑ από τον Π.Α.Ο.Κ. :wink: ,
ήταν απόφαση της ομοσπονδίας και τελείως άσχετη με τα οικονομικά του Π.Α.Ο.Κ. .
Η διοργάνωση της τελικής στην Θεσσαλονίκη ζητήθηκε μέσα Ιανουαρίου από την ΚΟΕ που επικαλέστηκε την δύσκολη οικονομική συγκυρία και απάντησε αρνητικά.
Ο Π.Α.Ο.Κ. επανήρθε με την υποστήριξη της ''δυάς''ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΚΉ ( που είναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ άσχετη με το GRAND HOTEL PALACE ιδιοκτησίας γνωστής οικογένειας παοκτσήδων) και ''πήρε'' τους αγώνες πάντα κάτω από την σκέπη της ομοσπονδίας.
Στόχος του Π.Α.Ο.Κ. η προβολή και ανάπτυξη των υποδομών του έχοντας παράλληλα και ελπίδες για κάποια διάκριση.
Τίποτε παραπάνω... (parapano) και τίποτε λιγότερο :D
kostas6074
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τετ Μαρ 25, 2009 10:21 pm
Τοποθεσία: thessaloniki

Δημοσίευσηαπό nickdirty-OYK-tubanoyear » Τετ Μαρ 23, 2011 1:25 am

parapano δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα με αυτα που λες συκοφαντεις αμεσα μια ομαδα για πλαστογραφια..και χωρις βασιμα στοιχεια..και επισης αν ρωτησεις καποιους απο τους γνωστους σου στην αθηνα θα ξερουν να σου πουν με ποιες ηλικιες παιζει ο ΟΥΚ.Β,διοτι επειδη εσυ ηθελες να περασει ο ΠΑΟ και εχασε και με ευρυ σκορ μετα καθεσε και γραφεις μεσα απο το φορουμ οτι σου κατεβει για να σαμποταρεις μια ομαδα της επαρχιας....επειδη και συ απο οτι μου φαινεται εχεις αυτο το πρωτευουσιανικο υφακι! :!: :!: :evil: :evil:
nickdirty-OYK-tubanoyear
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Δεκ 29, 2009 1:23 am

Δημοσίευσηαπό NO FOUL » Τετ Μαρ 23, 2011 1:38 am

nickdirty-OYK-tubanoyear έγραψε:parapano δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα με αυτα που λες συκοφαντεις αμεσα μια ομαδα για πλαστογραφια..και χωρις βασιμα στοιχεια..και επισης αν ρωτησεις καποιους απο τους γνωστους σου στην αθηνα θα ξερουν να σου πουν με ποιες ηλικιες παιζει ο ΟΥΚ.Β,διοτι επειδη εσυ ηθελες να περασει ο ΠΑΟ και εχασε και με ευρυ σκορ μετα καθεσε και γραφεις μεσα απο το φορουμ οτι σου κατεβει για να σαμποταρεις μια ομαδα της επαρχιας....επειδη και συ απο οτι μου φαινεται εχεις αυτο το πρωτευουσιανικο υφακι! :!: :!: :evil: :evil:

...και εκεί που ήταν όλοι με το μέρος σου και τον είχαν στριμώξει είπες να γράψεις και τα 'κανες ...
NO BALL, NO FOUL?
NO FOUL
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2007 11:51 am
Τοποθεσία: ATHENS

Δημοσίευσηαπό parapano » Τετ Μαρ 23, 2011 2:15 am

nickdirty-OYK-tubanoyear έγραψε:parapano δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλα με αυτα που λες συκοφαντεις αμεσα μια ομαδα για πλαστογραφια..και χωρις βασιμα στοιχεια..και επισης αν ρωτησεις καποιους απο τους γνωστους σου στην αθηνα θα ξερουν να σου πουν με ποιες ηλικιες παιζει ο ΟΥΚ.Β,διοτι επειδη εσυ ηθελες να περασει ο ΠΑΟ και εχασε και με ευρυ σκορ μετα καθεσε και γραφεις μεσα απο το φορουμ οτι σου κατεβει για να σαμποταρεις μια ομαδα της επαρχιας....επειδη και συ απο οτι μου φαινεται εχεις αυτο το πρωτευουσιανικο υφακι! :!: :!: :evil: :evil:


Μπα, τώρα ξυπνήσατε.
Τόσες μέρες που "παίζει" η καταγγελία τσιμουδιά!
Άβαταρ μέλους
parapano
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 20, 2008 8:28 pm

Δημοσίευσηαπό eforos » Τετ Μαρ 23, 2011 9:10 am

Το πρωταθλημα τελος ΦΩΝΤΑ εισε πρωτος τελος ολοι η αλλοι δειτε τι λαθη κανατε για το αλλο πρωταθλημα :shock:
eforos
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 21, 2010 8:41 am

Δημοσίευσηαπό lupo » Τετ Μαρ 23, 2011 9:22 am

Ypovoleas έγραψε:
lupo έγραψε: Ετσι για να παιρνουν παραδειγματα μερικα μαγαζια γωνια πως φτιαχνονται οι ομαδες!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Lupo gια την Γλυφαδα
το λές φαντάζομαι :oops:
Το λεω για ολες αυτες τις ομαδες οι οποιες κρυβονται πισω απο το βαρυ ονομα τους και εφαρμοζουν τακτικες οι οποιες ειναι αλαζονικες χωρις να υπολογιζουν το κοστος. Αν κατσεις και κανεις ενα απολογισμο ποσα μαγαζια γωνια τα προηγουμενα χρονια φτασανε σημερα να ειναι μαγαζια υπο πωληση θα καταλαβεις. Φιλε μου εγω απλα εχω ακουσει για την Γλυφαδα. Ξερω ομως τι γινεται σε αλλες ομαδες με πολυ πιο βαρυ ονομα....... :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
lupo
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2008 1:38 am

Δημοσίευσηαπό fotis2310 » Πέμ Μαρ 24, 2011 9:25 am

eforos έγραψε:Το πρωταθλημα τελος ΦΩΝΤΑ εισε πρωτος...


Εικόνα

more : http://paokwp.wordpress.com/2011/03/21/new-man-2011-2

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
fotis2310
 
Δημοσιεύσεις: 1667
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2007 5:03 pm
Τοποθεσία: Gr. Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό vs » Πέμ Μαρ 24, 2011 12:30 pm

Φώτη, πότε θα μάθεις να προσαρμόζεις το μέγεθος των φωτογραφιών πριν τις ανεβασεις ; Μας έχεις αλλάξει τα φώτα !
Άβαταρ μέλους
vs
 
Δημοσιεύσεις: 3397
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2007 1:46 pm

Δημοσίευσηαπό Poloboy » Παρ Απρ 08, 2011 6:36 pm

Καλησπερα,ξερει κανεις τι εγινε ακριβως στον ημιτελικο με ΠΑΟΚ-ΝΟΒ ?Διαβασα οτι εγιναν κατι ψιλοδραματα...αποβολες κοκκινες και τετοια
Poloboy
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 13, 2011 4:49 pm

Δημοσίευσηαπό W.P.LOVER » Τρί Απρ 19, 2011 10:05 am

ΠΕΡΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΛΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ ΣΤΙΣ ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΆ?
W.P.LOVER
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 16, 2010 9:38 am

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υδατοσφαίριση και Μικρές Ηλικίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

cron