Εντυπώσεις...Σχόλια...Αντιλήψεις...Αιχμές.. Βολές !

Θέματα που αφορούν γενικά την υδατοσφαίριση και όχι μόνο..

Συντονιστής: Lambros10

Δημοσίευσηαπό koko » Σάβ Ιούλ 28, 2007 6:38 am

Και πολυ καλα θα κανεις φιλε μου...Οχι αυτος πηρε την καταλληλη απαντηση, αν και σβηστηκε, κ μετα το βουλωσε...Αντε κ εχω και μια καλη ιδεα για το forum...Να παραθεσουμε φωτο , βγαλμενες απο κινητα κ μη , με τα ''αξιοθεατα'' των παραλιων που αναφεραμε πριν :lol: Εκει μπορουμε να συμφωνησουμε κ να διαφωνησουμε αναλογως με τα γουστα μας με ευχαριστο τροπο... :D Καλες ''θαλασσινες'' βουτιες και καλο ''ψαρεμα'' στους τολμηρους!!!
koko
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τρί Μαρ 20, 2007 11:34 am

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Σάβ Ιούλ 28, 2007 1:24 pm

καλα μπανια sharkface. :lol: kaλες διακοπες παιδια.
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό SGUN » Σάβ Ιούλ 28, 2007 1:28 pm

Παδιά γειά σας και πάλι!!!! Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων έκανα καιρό να γράψω κάτι αλλά παρακολουθούσα το forum. Μ ε αυτά που διαβάζω τις τελευταίες μέρες πραγματικά δεν άντεχα να μην γράψω κάτι!!! Θα ξεκινήσω γράφοντας ότι το water polo το ξεκίνησα μεγάλος (23 το 2000). Θα συνεχίσω γράφοντας ότι για 13 χρόνια έπαιζα μπάσκετ σε υψηλο επίπεδο(πανελλήνια πρωταθλήματα, εθνική παίδων προεθνικές κ.α. παρόλο που είμαι απο μια επαρχιακή πόλη. Μήπως η Κ.Ο.Ε. πρέπει να κάνει ότι και οι άλλες ομοσπονδίες;;;; Πρωταθλήματα Α- Α2 - Β - Γ με αγωνιστικές . Τα οφέλη είναι πάρα πολλά: Διακρίνονται αυτοί που πρέπει, οι ομάδες δουλεύουν συστηματικά με σχεδιασμο, τα πρωταθλήματα αποκτούν ενδιαφέρον απο όλους τους εμπλεκόμενους φορείς , τα κολυμβητήρια θα είχαν περισσότερο κόσμο και τέλος και η ομοσπονδία θα είχε και αυτή οφέλη. ΤΟ WATER POLO ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΞΠΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ;;;;;ΓΙΑΤΙ Η Κ.Ο.Ε ΑΠΑΞΙΩΝΕΙ ΜΕ ΑΠΑΘΕΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ;;;;ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ!!!!!
Που είναι ο σχεδιασμός για τις μικρότερς ηλικίες;;;Που είναι οι περισσότεροι αγώνες στα πρωταθλήματα παίδων νέων εφηβων;;;Που είναι τα κλιμάκια των περιοχών της χώρας μας. Στο μπασκετ διοργανώνονται πρωταθλήματα κλιμακίων με στόχο την ανάδειξη των καλυτέρων οι οποίοι θα επανδρώσουν αργότερα τις Εθνικές.Φέτος στην Καλαμάτα μόνο μία φορά ήρθε προπονητής Eθνικής για να δεί τι;;;;; Συμφωνώ με τον Λάμπρο οτι πρέπει να γίνει πρωτάθλημα MASTER θα είναι ότι καλύτερο .Φέτος ασχολιόμασταν σε αυτό το forum 3 μήνες για το πότε θα γίνει το γ!@#$%*ο το πρωτάθλημα. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!
Συμφωνώ με όσα έγραψε ο Φίλιππος!!! Πέρυσι όταν δέχτηκε επίθεση απο κάποιους δεν είχα γράψει κάτι. Τώρα όμω έχω χρέος να γράψω κάτι για τον Φίλιππο.
Τον Φίλιππο τον γνώρισα το 2003 στο Χαϊδάρι,θεώρώ πολύ τυχερό τον εαυτό μου που τον είχα προπονητή. Μέσα σε έναν χρόνο μας έκανε ομάδα, μας έκανε να χαιρόμαστε πρωτίστος το παιχνίδι. Το Χαϊδάρι ανέβηκε αήτητο κατηγορία. Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΦΙΛΙΚΑ ΜΕ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΑ ΙΣΙΑ. Ο Φίλιππος οργάνωσε ακόμα καλύτερα το τουρνουά με περισσότερες ομάδες. Το νεωφότιστο Χαϊδάρι δύο συνεχόμενες χρονιές ήταν στην τελική φάση του πρωταθλήματος της Γ Εθνικής.(όλα τα παραπάνω επειδή είναι "αλεξιπτωτιστής και ασχετος" )Βέβαια ξαφνικά σε αυτήν την ομάδα που έδωσε τόσα πολλά του γύρισαν την πλάτη(σαν γνήσιοι έλληνες ξεχνάμε εύκολα και παντα κοιτάμε το συμφέρον μας) με αποτέλεσμα το Χαϊδάρι να μην πάει καθόλου καλά φέτος. Κρίμα..... Πραγματικά κρίμα....
Θεωρω πού τυχερό τον εαυτό μου που γνώρισα τον Φίλιππο σαν άνθρωπο!!!Που ήταν πάντα εκεί!!!Φίλιππε σε ευχαριστώ για όλα!!!
Υ.Γ. Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο αλλά κάποι πράγματα έπρεπε να γραφτούν.Καλές διακοπές, καλά μπάνια
Άβαταρ μέλους
SGUN
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό fitilakias » Σάβ Ιούλ 28, 2007 1:48 pm

Πολυ συγκινητικη ιστορια!!!!

Πραγματικα ολοι βουρκωσαμε!!!
Κανεις παρεα μιπως με τον Προπονητη που λεγαν τα παιδια πιο πανω??(λογο ονοματος του και καταστασεων δικων σου ) Που σαι Μαααρθαααααα!
Μπραβο Sgun!Επιτελους βρεθκε καποιος να γραψει την ωμη αληθεια

Αντε σειρα εχει τωρα κανα αρλεκιν :D :D
fitilakias
 
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 25, 2007 6:02 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Σάβ Ιούλ 28, 2007 4:34 pm

Ο sgun καλα τα λεει για το μπασκετ το οποιο υπηρετησε αλλα παρολο που ηταν στις διαφορες προεθνικες οπως λεει, το παρατησε για χαρη του πολο. Κατι δεν μου ακουγεται σωστο μεχρι εδω. Μπορεις φιλε να μας πεις τους λογους που παρατησες ενα προηγμενο σπορ για ενα αλλο πολυ κατωτερο σε ολα τα επιπεδα? Μηπως τελικα τα ιδια γινονται παντου? Περιμενω με μεγαλο ενδιαφερον την απαντηση σου.
Οσον αφορα τον Φιλιππο, μου καταμαρτυρειτε πολλοι οτι τον ειπα αλεξιπτωτιστη. Πρεπει να διαβασετε ολα τα ποστ μου για να δειτε οτι ποτε δεν το εκανα αμεσα. Χρησιμοποιησα αυτην την λεξη περισσοτερο για να γενικευσω την κουβεντα, και μαλιστα η συγκεκριμενη λεξη ειπωθηκε μεταξυ ειρωνιας και αστειου.
Γνωριζω τον Φιλιππο πολυ περισσοτερα χρονια απο τους περισσοτερους απο εσας και μπορω να εχω αποψη για αυτον διαχρονικη. Εξαλλου απο την ωρα που εμαθα ποιος ηταν ο coachfk, σταματησα να επιτιθεμαι προσωπικα εναντιον του.
Ieromene, ευχομαι επισης καλα μπανια, μονο να ξερεις οτι τα δικα μου μπανια εχουν αρχισει εδω και καμποσο καιρο. Ευτυχως κανονιζω τουλαχιστον μεχρι τωρα τις υποχρεωσεις μου με τετοιο τροπο που μου δινεται η ευκαιρια για αρκετη διασκεδαση (οχι βεβαια πολυ, υπαρχει και η ηλικια στην μεση)........
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό pzozef » Σάβ Ιούλ 28, 2007 9:17 pm

+1 στον SGUN

Πιστευω οτι η συζητηση εχει ξεφυγει απο τα ορια και σε αυτο που οδηγουνται πλεον οι περισσοτεροι ειναι σε προσωπικες επιθεσεις κρυμμενοι πισω απο την οθονη τους. Μαλλον το topic πρεπει να κλειδωθει καθως ειναι off εδω και πολλες μερες.

Παω να συνεχισω τα μπανια μου στις παραλιες της Σύρου που ξεκινησα απο τον Μάϊο :lol:
Η σελίδα του Ν.Ο.Σύρου ----> www.nosyrou.gr !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pzozef
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Παρ Απρ 22, 2005 12:59 pm
Τοποθεσία: Ermoupolis, Siros, GREECE

Δημοσίευσηαπό water_polo9 » Κυρ Ιούλ 29, 2007 5:17 am

sharkface έγραψε:Ο sgun καλα τα λεει για το μπασκετ το οποιο υπηρετησε αλλα παρολο που ηταν στις διαφορες προεθνικες οπως λεει, το παρατησε για χαρη του πολο. Κατι δεν μου ακουγεται σωστο μεχρι εδω. Μπορεις φιλε να μας πεις τους λογους που παρατησες ενα προηγμενο σπορ για ενα αλλο πολυ κατωτερο σε ολα τα επιπεδα? Μηπως τελικα τα ιδια γινονται παντου? Περιμενω με μεγαλο ενδιαφερον την απαντηση σου.
Οσον αφορα τον Φιλιππο, μου καταμαρτυρειτε πολλοι οτι τον ειπα αλεξιπτωτιστη. Πρεπει να διαβασετε ολα τα ποστ μου για να δειτε οτι ποτε δεν το εκανα αμεσα. Χρησιμοποιησα αυτην την λεξη περισσοτερο για να γενικευσω την κουβεντα, και μαλιστα η συγκεκριμενη λεξη ειπωθηκε μεταξυ ειρωνιας και αστειου.
Γνωριζω τον Φιλιππο πολυ περισσοτερα χρονια απο τους περισσοτερους απο εσας και μπορω να εχω αποψη για αυτον διαχρονικη. Εξαλλου απο την ωρα που εμαθα ποιος ηταν ο coachfk, σταματησα να επιτιθεμαι προσωπικα εναντιον του.
Ieromene, ευχομαι επισης καλα μπανια, μονο να ξερεις οτι τα δικα μου μπανια εχουν αρχισει εδω και καμποσο καιρο. Ευτυχως κανονιζω τουλαχιστον μεχρι τωρα τις υποχρεωσεις μου με τετοιο τροπο που μου δινεται η ευκαιρια για αρκετη διασκεδαση (οχι βεβαια πολυ, υπαρχει και η ηλικια στην μεση)........






o sgun stamatise to basket logo traumatismou (de thimamai ti traumatismos akrivos...miniskos nomizo....mporei o idios na to pei), o opoios traumatismos ton odigise na strafei ston xoro tis pisinas...
water_polo9
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 1:54 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Κυρ Ιούλ 29, 2007 11:02 am

water_polo9 έγραψε:
sharkface έγραψε:Ο sgun καλα τα λεει για το μπασκετ το οποιο υπηρετησε αλλα παρολο που ηταν στις διαφορες προεθνικες οπως λεει, το παρατησε για χαρη του πολο. Κατι δεν μου ακουγεται σωστο μεχρι εδω. Μπορεις φιλε να μας πεις τους λογους που παρατησες ενα προηγμενο σπορ για ενα αλλο πολυ κατωτερο σε ολα τα επιπεδα? Μηπως τελικα τα ιδια γινονται παντου? Περιμενω με μεγαλο ενδιαφερον την απαντηση σου.
Οσον αφορα τον Φιλιππο, μου καταμαρτυρειτε πολλοι οτι τον ειπα αλεξιπτωτιστη. Πρεπει να διαβασετε ολα τα ποστ μου για να δειτε οτι ποτε δεν το εκανα αμεσα. Χρησιμοποιησα αυτην την λεξη περισσοτερο για να γενικευσω την κουβεντα, και μαλιστα η συγκεκριμενη λεξη ειπωθηκε μεταξυ ειρωνιας και αστειου.
Γνωριζω τον Φιλιππο πολυ περισσοτερα χρονια απο τους περισσοτερους απο εσας και μπορω να εχω αποψη για αυτον διαχρονικη. Εξαλλου απο την ωρα που εμαθα ποιος ηταν ο coachfk, σταματησα να επιτιθεμαι προσωπικα εναντιον του.
Ieromene, ευχομαι επισης καλα μπανια, μονο να ξερεις οτι τα δικα μου μπανια εχουν αρχισει εδω και καμποσο καιρο. Ευτυχως κανονιζω τουλαχιστον μεχρι τωρα τις υποχρεωσεις μου με τετοιο τροπο που μου δινεται η ευκαιρια για αρκετη διασκεδαση (οχι βεβαια πολυ, υπαρχει και η ηλικια στην μεση)........






o sgun stamatise to basket logo traumatismou (de thimamai ti traumatismos akrivos...miniskos nomizo....mporei o idios na to pei), o opoios traumatismos ton odigise na strafei ston xoro tis pisinas...


Ευχαριστω πολυ για την απαντηση
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Κυρ Ιούλ 29, 2007 2:12 pm

θελω καποιο σχολιο αν μπορειται να κανετε για το νεο κοουτς του τριτωνα Αναγνωστοπουλο. τσιτσος το παρατσουκλι νομιζω.ευχαριστω
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό stavros » Κυρ Ιούλ 29, 2007 5:09 pm

ieromenos έγραψε:θελω καποιο σχολιο αν μπορειται να κανετε για το νεο κοουτς του τριτωνα Αναγνωστοπουλο. τσιτσος το παρατσουκλι νομιζω.ευχαριστω


ΜΠΡΑΒΟ!!!! Υπάρχουν πολλές ομάδες στην Ελλάδα που δεν ξέρουν τον τσίτσο ε;;; Θα τον μάθετε κι εσείς που θα πάτε!!!
stavros
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Ιουν 16, 2006 9:38 am

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Κυρ Ιούλ 29, 2007 7:09 pm

σταυρο γινε λιγο πιο συγκεκριμενος αν θες. τι χαρακτηρας ειναι τι περγαμηνες εχει. εγω ξερω οτι ηταν στις εθνικες ομαδες γυναικων ενω εχει περασει και απο κυπρο. τα τελευταια χρονια δεν τον ειχα ακουσει στο χωρο.
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Κυρ Ιούλ 29, 2007 7:53 pm

ieromenos έγραψε:σταυρο γινε λιγο πιο συγκεκριμενος αν θες. τι χαρακτηρας ειναι τι περγαμηνες εχει. εγω ξερω οτι ηταν στις εθνικες ομαδες γυναικων ενω εχει περασει και απο κυπρο. τα τελευταια χρονια δεν τον ειχα ακουσει στο χωρο.


Λοιπον ο Αναγνωστοπουλος θεωρειται ενας προπονητης ψυχολογιας. Περυσι στην αρχη της σεζον ηταν στον Ποσειδωνα Πατρας (γυναικειο) και το καλοκαιρι στην Ροδο την οποια εσωσε στην Γ εθνικη.
Σε ανδρικες ομαδες εχει κανει στην Βουλιαγμενη, τον Παναθηναικο, την Χαλκιδα τον Αχαιο και αλλες, ενω το 94 ηταν βοηθος του Γιαννουρη στην εθνικη ανδρων.
Μαλλον ieromene θα σας δωσει αυτο που σας λειπει για να ανεβετε στην Α2. Μην περιμενεις ομως να μαθεις κατι καινουριο απο τον τσιτσο.
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Κυρ Ιούλ 29, 2007 8:11 pm

sharkface σ ευχαριστω πολυ. απο αυτα που μου λες εχει μαλλον πτωτικη πορεια με τα χρονια.κλανω λαθος?οποτε εσυ πιστευεις οτι μπορει να δωσει το κατι παραπανω?οσο για μενα 50-50 να μεινω στο τριτωνα.
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό ieromenos » Κυρ Ιούλ 29, 2007 8:12 pm

κανω λαθος?αυτο ηθελα να πω... :lol:
ieromenos
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Μάιος 30, 2007 3:44 am

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Ιούλ 30, 2007 12:20 am

ieromenos έγραψε:κανω λαθος?αυτο ηθελα να πω... :lol:


Κατα την γνωμη μου υπαρχουν διαφορων ειδων προπονητες. Αλλοι ειναι για μεγαλες ομαδες, αλλοι για πιτσιρικια, αλλοι για να ανεβαζουν μικρες ομαδες σε μεγαλυτερες κατηγοριες, αλλοι κανουν τους προπονητες ενω δεν ειναι κλπ κλπ.
Ο Αναγνωστοπουλος ανηκει στους προπονητες που φτιαχνουν τον παικτη να αποδωσει στο μαξιμουμ. Ομως δεν μπορει να τους ανεβασει επιπεδο οσον αφορα τις γνωσεις. Σιγουρα γνωριζει τις δυνατοτητες του, και για αυτο θεωρειται επιτυχημενος, οσον αφορα τις ομαδες. Ομως δεν εχει στο ενεργητικο του κανεναν παικτη, εκτος απο καποια ισως κοριτσια στα οποια πιστεψε πολυ. Σιγουρα η γυναικεια ομαδα του ταιριαζει πολυ καλυτερα, αλλα αυτο δεν σημαινει και πολλα πραγματα για τον Τριτωνα.
Ειναι σιγουρο οτι ανελαβε?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό SGUN » Δευτ Ιούλ 30, 2007 9:27 am

Thanks water_polo9!!!
Sharkface το μπασκετ το σταμάτησα λόγω τραυματισμού για την ακρίβεια έσω εμπρόσθιος χιαστός!!!
Άβαταρ μέλους
SGUN
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ Δεκ 27, 2006 12:30 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Ιούλ 30, 2007 9:50 am

SGUN έγραψε:Thanks water_polo9!!!
Sharkface το μπασκετ το σταμάτησα λόγω τραυματισμού για την ακρίβεια έσω εμπρόσθιος χιαστός!!!


Ευχομαι να εισαι καλα. Τουλαχιστον κερδισαμε εναν αθλητη απο το μπασκετ!!!!!!!!!
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Ιούλ 30, 2007 10:32 am

sharkface έγραψε:Οσον αφορα τον Φιλιππο, μου καταμαρτυρειτε πολλοι οτι τον ειπα αλεξιπτωτιστη. Πρεπει να διαβασετε ολα τα ποστ μου για να δειτε οτι ποτε δεν το εκανα αμεσα. Χρησιμοποιησα αυτην την λεξη περισσοτερο για να γενικευσω την κουβεντα, και μαλιστα η συγκεκριμενη λεξη ειπωθηκε μεταξυ ειρωνιας και αστειου.
Γνωριζω τον Φιλιππο πολυ περισσοτερα χρονια απο τους περισσοτερους απο εσας και μπορω να εχω αποψη για αυτον διαχρονικη. Εξαλλου απο την ωρα που εμαθα ποιος ηταν ο coachfk, σταματησα να επιτιθεμαι προσωπικα εναντιον του.


Τουλάχιστον, έστω και καθυστερημένα παραδέχεσαι ότι επιτέθηκες προσωπικά εναντίον μου, ενώ σημασία είχε πως είχαμε δύο διαφορετικές απόψεις για ένα γεγονός και θα έπρεπε να κρατήσεις την αντιπαράθεση εκεί.

Παραδέχομαι και εγώ ότι είχα μερικούς ατυχείς χαρακτηρισμούς, όμως προκλήθηκα και (κακώς) αντέδρασα κατά αυτόν το τρόπο.

Τώρα για την διάλυση του Ηλυσιακού από τον...καθηγητή, εκείνη τη χρονιά έφυγα από τον Ηλυσιακό λόγω της διαφαινόμενης διάλυσής του. Και εξηγώ.

Ο Κος Καθηγητής ήρθε να κάνει καλοκαιρινή προετοιμασία-τέστ στους παίκτες του Ηλυσιακού με σκοπό να δει ποιούς θα κρατήσει και ποιους όχι. Αυτό απαραίτητα δεν είναι κακό, όμως ποιός διώχνει 10 αθλητές από αυτούς που ανέβασαν την ομάδα 1η, αήττητη και με το μοναδικό ρεκόρ στην ιστορία της Α2, 22 νίκες στην κανονική περίοδο και 2 νίκες στα πλέϊ οφ;

Και να πούμε ότι το τέστ ήταν διάρκειας 10 ημερών σε παίκτες οι οποιοι είχαν μείνει περίπου 1 μήνα απροπόνητοι!!!

Πήρα την απόφαση να φύγω γιατί, επίσης παρόλο που προσπάθησα επανειλλημένως να θέσω το θέμα των ακαδημιών και το τι μέλλει γεννέσθαι από εκεί και πέρα και με πρόσφατες τις δάφνες της 3ης θέσης στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων (γεν. '77), δεν είχα καμία απάντηση.

Από την άλλη δέχτηκα μια πολύ καλή πρόταση από την Γλυφάδα και ήταν μια ευκαιρία να δοκιμάσω κάπου αλλού τις δυνάμεις μου και να απαγκιστρωθώ από την αγκαλιά του Ηλυσιακού.
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

Δημοσίευσηαπό sharkface » Δευτ Ιούλ 30, 2007 10:45 am

Ειναι δυνατον ομως ενας "καθηγητης" να τεσταρει τους παικτες με τετοιο τροπο και να μην υπαρχει καποιος να τον κραξει?
Κατα την αποψη μου coachfk εισαι ενας απο αυτους που θα επρεπε να διαμαρτυρηθουν με καποιο τροπο, προκειμενου να γλιτωσουν απο τον κυριο καθηγητη καποιοι αλλοι τους οποιους αργοτερα ανελαβε (στην ιδια ομαδα η στις αλλες που δουλεψε).
Ποια ειναι η αποψη σου coachfk για τον τσιτσο? Τι πιστευεις οτι θα κανει στον Τριτωνα?
Θα ηθελα επισης, αν καποιος γνωριζει κατι σχετικο, να μας ενημερωσει για τους προπονητες που φετος εχουν κλεισει η εχουν παραμεινει και σε ποιους παγκους?
Εγω γνωριζω οτι ο Γιαννουρης ειπε σε ολους της Βουλιαγμενης αν θελουν να μεινουν (πλην Μαυρωτα φυσικα). Εμειναν ολοι η εφυγε καποιος?
sharkface
 
Δημοσιεύσεις: 995
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 10, 2007 7:03 pm

...

Δημοσίευσηαπό COACHFK » Δευτ Ιούλ 30, 2007 11:29 am

Εκείνη την εποχή ο Κος Καθηγητής ήταν στα πάνω του έχοντας "βγάλει" αθλητές όπως ο Θωμάκος και είχε καταφέρει να περάσει στο χώρο σαν ανερχόμενο όνομα. Οι προυπηρεσία του στον Ολυμπιακό και στον Πανιώνιο "έδειχνε" για προπονητή με τάση να δώσει κάτι και ειδικά δουλεύοντας και με μικρά παιδιά.

Δυστυχώς όταν ήρθε στα Ιλίσια ήρθε "καβάλα στο άλογο" και ακόμα δεν βρήκαμε που το...πάρκαρε. Με τις πλάτες του χρηματοδότη και τον παχυλό μισθό του ως...όπλο απέναντι στην δυσπιστία κάποιων επικράτησε με τα γνωστά αποτελέσματα.

Εγώ από την άλλη πως θα μπορούσα να πω (αν και είπα...) κάτι και να εισακουσθώ αφού μιλάγαμε σε ώτα μη ακουώντων. Άλλωστε ποιός ήμουν να πω στον Κο Καθηγητή αν αυτό που κάνει είναι σωστό;;;

Εδώ στον Εθνικό που πήγε αν δεν του έλεγαν οι παίκτες να μαζευτεί δεν θα είχε μαζευτεί. Και βέβαια, όχι πολύ αργότερα τον...έφυγαν!!!

Για τον Τσίτσο, όπως και για όλους τους συναδέλφους δεν θέλω να κάνω καποια κρίση. Μόνο να συμφωνήσω ότι κάνει περισσότερο για τις γυναίκες, όμως θέλει να δουλέψει σε υψηλό επίπεδο μαζί τους.

Για μετακινήσεις προπονητών θα έχουμε περισσότερα την επόμενη εβδομάδα...
Άβαταρ μέλους
COACHFK
 
Δημοσιεύσεις: 1976
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 10, 2005 5:15 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες